آزمون phd

Hamidvet

New member

من اینو هفته پیش از زبون دوستم که دکترای ایمنی مدرسه و استاد راهنماشه شنیدم و یکی که نزدیکه به ستاری
بره هم باز مدرس بالینی نخواهد بود
مولکولی و تحقیقاتی
والا بهترین جای ایرانه واسه دکترا

ریسشم که معاون علمی ریاست جمهوری خیلی هوای بچه ها رو داره

منم که عاشق کارهای پر هیجان مولکولی و تحقیقاتی ... آخخخخ چه حالی بکنیم اونجا :whistle: :(40):

love virology

New member
روخو کارت درسته / همیشه هوا ما رو داررررررررررررررررررری

ویروس تربیت مدرس زیر نظر وزارت علومه

- - - Updated - - -

اگه تربیت مدرس رو به مولکولی اورده باید به فال نیک بگیریم

sa@@ra

New member
روخو کارت درسته / همیشه هوا ما رو داررررررررررررررررررری

ویروس تربیت مدرس زیر نظر وزارت علومه

- - - Updated - - -

اگه تربیت مدرس رو به مولکولی اورده باید به فال نیک بگیریم

مدرس کلا مولکولی بوده ..کارش درسته:a2d3:

XXIII

New member
منم که عاشق کارهای پر هیجان مولکولی و تحقیقاتی ... آخخخخ چه حالی بکنیم اونجا :whistle: :(40):

با سلام
با توجه به طولانی بودن دوره دکتری به نظر پرداخت حقوق توسط دانشگاه های وزارت بهداشت (هرچند هم ناچیز باشه) بنظر میتونه یکی از موارد کمک کننده باشه
خصوصاً برای افرادی که تمکن مالی چندانی ندارن و یا اینکه متاهل هستن

موفق باشید

Hamidvet

New member
با سلام
با توجه به طولانی بودن دوره دکتری به نظر پرداخت حقوق توسط دانشگاه های وزارت بهداشت (هرچند هم ناچیز باشه) بنظر میتونه یکی از موارد کمک کننده باشه
خصوصاً برای افرادی که تمکن مالی چندانی ندارن و یا اینکه متاهل هستن

موفق باشید

حالا حقوق بدن و خوابگاه ندن چه فایده؛ البته بعضیاشون میدن ...

XXIII

New member
حالا حقوق بدن و خوابگاه ندن چه فایده؛ البته بعضیاشون میدن ...

بله درست میفرمائید
بالاخره مزایا و معایب برای همه دانشگاه ها هست
خوب اینه که آدم با شرایط خودش سبک سنگین کنه و بهترین انتخاب رو داشته باشه که امیدوارم برای شما این اتفاق بیافته

Hamidvet

New member
بله درست میفرمائید
بالاخره مزایا و معایب برای همه دانشگاه ها هست
خوب اینه که آدم با شرایط خودش سبک سنگین کنه و بهترین انتخاب رو داشته باشه که امیدوارم برای شما این اتفاق بیافته

دیگه واسه ما که گذشت، الان باید بریم ببینیک چی به چیه ! :tsimuzpzwoap1t9y3o7

Soroush Star

New member
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به دانشجوهای دوره دکترا خوابگاه میده و امکاناتش کامله (ساختمان خوابگاه برای دکترا ، با دانشجوهای دوره رزیدنت پزشکی و دندانپزشکی ادغام هست) :bunnyearsmiley:

Hamidvet

New member
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به دانشجوهای دوره دکترا خوابگاه میده و امکاناتش کامله (ساختمان خوابگاه برای دکترا ، با دانشجوهای دوره رزیدنت پزشکی و دندانپزشکی ادغام هست) :bunnyearsmiley:

خیلی خوش میگذره پس بهشون ...
springsmile.gif

bahar9368

New member
خوب تا اونجایی که من اطللاع دارم نه وزارت بهداشت نمیده ولی تو این سایت نوشتن مثل اینکه بعضی دانشگاهها میدن علوم پزشکی تهران مثلا نمیده

دانشگاه جندی شاپور هم میگه دوره دکترا خوابگاه نمیدن اما خوابگاشون با رزیدنت ها مشترکه .

talashgar

New member
علوم پزشکی کرمانم به دوره دکترا خوابگاه میده که با پزشکی ها خوابگاهشون یکیه.

XXIII

New member
من فکر می کنم دانشگاه مازندران هم اگر اشتباه نکنم خوابگاه می ده که با دانشجویان پزشکی، دندان و دارو یکیه

نارون

Member
بچه ها سلام خوابگاه رو ولش کنید خیلی مهم نیست مهم قبولیه کسانیکه میخوان برای آزمون دکترای سال بعد بخونن بیان اینجا پست بزارن قبول؟:a2d3::a2d3:

بالا