آزمون phd

foorugh68

New member
سلام
دوستان کسی میدونه دکترای تخصصی علوم پایه چند سال تعهد خدمت داری؟با توجه به این که 2 سال طرح اجباری کارشناسیتو گذرونده باشی.
ممنون.

mehrshad.namdar

New member
متاسفانه لینکی ندارم و فقط گفته های دوستانم رو دوباره بیان کردم... ولی ازشون میپرسم و اگه رفرنس قابل اعتمادی ارایه کردن حتما عرض میکنم.

g.b

New member
سلام دوستان کسی میدونه کلید نهایی سوالات دکتری وزارت بهداشت سال 90-91 رو چطور میشه پیدا کرد؟ سایت سنجش همه رو داره بجز این سال

baranitarin

New member
سلام اگه ممکنه راجع به این 6 آزمون زبان توضیح بدید ؟
کسب حداقل نمره تو کدوش راحت تره؟
چه زمانی و چه سازمان هایی برگزار میکنند؟
منابعی که باید خوند چیه؟
راجب اعتبارشون بگید؟و زمان اعتبارشون؟
مرسی

حداقل نمره 50 mhle-
حداقل نمره 50 msrt-
حداقل نمره 480 tolimo-
حداقل نمره 60 مورد قبول است)ساير تافل ها ibt) بين المللي حداقل نمره 480 toefl-
مورد پذيرش نخواهد بود.
حداقل نمره 5 (مدرك آكادميك) ielts-
حداقل نمره 70 melab-

mehrshad.namdar

New member
والا من به یکی از موسسات مراجعه کردم و کارنامه یکی از دوستان رو دیدم روش نوشته بود mhle(msrt یعنی هر دو یکی هست و مسولش هم دقیقا همین رو گفت. استرکچر 25 سوال ریدینگ 40 سوال و لسنینگ 25 سوال داره.
تولیمو به شدت سخته و یکی از بچه ها می گفت حتی از تافل براش سخت تر بوده. خیلی توصیه نمیکنن که برای دکترا این ازمون رو شرکت کنند.ایلتس و تافل فک کنم همه میدونید دیگه ... همون رایتنگ کافیه که کلی انرزی بگیره.
از همه ساده تره و در کل ازمون سختی نیست و در سال 6-7 بار برگزار میشه. لسنینگ رو کلا شانسی بزنید از 25 تا حدود 8 تا درست در میاد میمونه ریدینگ و استرکچر که گرفتن نمره 50 خیلی دور از دسترس نیست تو این دو تاmsrt

baranitarin

New member
والا من به یکی از موسسات مراجعه کردم و کارنامه یکی از دوستان رو دیدم روش نوشته بود mhle(msrt یعنی هر دو یکی هست و مسولش هم دقیقا همین رو گفت. استرکچر 25 سوال ریدینگ 40 سوال و لسنینگ 25 سوال داره.
تولیمو به شدت سخته و یکی از بچه ها می گفت حتی از تافل براش سخت تر بوده. خیلی توصیه نمیکنن که برای دکترا این ازمون رو شرکت کنند.ایلتس و تافل فک کنم همه میدونید دیگه ... همون رایتنگ کافیه که کلی انرزی بگیره.
از همه ساده تره و در کل ازمون سختی نیست و در سال 6-7 بار برگزار میشه. لسنینگ رو کلا شانسی بزنید از 25 تا حدود 8 تا درست در میاد میمونه ریدینگ و استرکچر که گرفتن نمره 50 خیلی دور از دسترس نیست تو این دو تاmsrt

خیلی ممنونم
یه سوال دیگه
میخوام بدونم اگه من مدرکی مثل آیلتس بگیرم برا بعد از دکتری هم اعتبار داره یا فقط دو سال اعتبارشه و باید دوباره تمدیدش کنم؟
یا واسه مصاحبه دکتری تاثیری در امتیاز دادن داره یا نه؛مثلا من تافل داشته باشم یا msrt تاثیرش چقدره؟

mehsad

New member
امتحان عجیب بود
بچه ها کسی میدونه دوره ارشد چند سال تعهد خدمت داره اگردو سال طرح بعد کارشناسی رفته باشیم؟
در مورد مصاحبه کجا مطلب هست؟

بالا