نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeed ardestani

New member
بچه ها کاشان 4 نفر روزانه و یه نفر مازاد که من باشم ظرفیت داشته
پس حتما خوبه برام :4d564ad6:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

saeed ardestani

New member
که اینطور..ممنون از اطلاعاتی که بهم دادین... اما شهریش نصف بهداشته... برا همین هنوز حذفش نکردم! به هر صورت ممنون... شب شما خوش:smiliess (10):
خواهش می کنم.
من جهار سال اونجا بودم ازش دلزده...یکمم نظرم با مکانیسم ناارزنده سازی و هیجان همراه شد...:smiliess (12)::smiliess (12):
به هر صورت امیدوارم به بهترین انتخاب برسید
شبتون بخیر

آخرین ویرایش:

دل آرام

New member
بچه ها من الان فهمیدم وزات بهداشت تا 2 سالو نیم سه ساله دورش !
تازه ممکنه تا 7 ترمم بکشه !! و راحت ولت نمیکنن !
من رو 1.5 سال حساب باز کرده بودم ! شکست عشخی خوردم !
یعنی هیچ راهی نداره سر 4 ترم تموم شه ؟؟؟؟؟؟؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

sepideeee

New member
بچه ها من الان فهمیدم وزات بهداشت تا 2 سالو نیم سه ساله دورش !
تازه ممکنه تا 7 ترمم بکشه !! و راحت ولت نمیکنن !
من رو 1.5 سال حساب باز کرده بودم ! شکست عشخی خوردم !
یعنی هیچ راهی نداره سر 4 ترم تموم شه ؟؟؟؟؟؟؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t
منم از دوستم شنیدم که بعد از دو سال پایان نامش مونده هنو ... ولی تو علوم هم فکر کنم همین جوری بشه !!

دل آرام

New member
منم از دوستم شنیدم که بعد از دو سال پایان نامش مونده هنو ... ولی تو علوم هم فکر کنم همین جوری بشه !!

نه تو علوم سر 2 سال تموم میشه ! یعنی دور وریایی من که اینطوری بودن نمیدونم !
مثل اینکه ما یه 200 ساعتیم کاروزی داریم !! تو علومم کاروزی داشت ؟؟

sara taheri

New member
خبر جدید:
دانشجویان واحد بین الملل تعهدی در قبال دولت نداشته و بعد از فراغت از تحصیل مدرک آنها آزاد میباشد!:4d564ad6:

ضمنا از نظر ارزش تفاوتی با بدون شهریه ای ها ندارد...

منتظر خبرهای بعدی ما باشید!:ad54ad:

saeed ardestani

New member
خبر جدید:
دانشجویان واحد بین الملل تعهدی در قبال دولت نداشته و بعد از فراغت از تحصیل مدرک آنها آزاد میباشد!:4d564ad6:

ضمنا از نظر ارزش تفاوتی با بدون شهریه ای ها ندارد...

منتظر خبرهای بعدی ما باشید!:ad54ad:

جدی میگی سارا؟؟؟؟!!!اینجوری خیلیییییی خوبه
منبع اطلاع شما کجاست؟

sara taheri

New member
بچه ها واقعا ینی کاشان ۵نفر گرفته؟

سلام... بله مگه یادتون رفته چه بلایی سر ظرفیتا آوردن؟؟!:black_eyed: تا اونجایی که من میدونم سقف پذیرش مجموع شهریه ای و بدون شهریه ست... از یه نظر خوبه چون کلاسا خلوت تر و استادا وقت آزادتری دارن..امیدوارم!

sara taheri

New member
جدی میگی سارا؟؟؟؟!!!اینجوری خیلیییییی خوبه
منبع اطلاع شما کجاست؟

بله... یکی از کارمندا آگاه! انیستیتو روانپزشکی ایران بهم گفت..ایشون دکتراشو از همون دانشگاه گرفته...
اون که میگفت امسال بخونم دولتی فبول شم(نگران هزینه هام بود).. بین ال رو بذارم واسه دکتری... چون سریعا میتونم جذب بازار کار بشم... سرهمون قضیه آزاد بودن مدرک هاش
:a2d3::a2d3:

saeed ardestani

New member
بله... یکی از کارمندا آگاه! انیستیتو روانپزشکی ایران بهم گفت..ایشون دکتراشو از همون دانشگاه گرفته...
اون که میگفت امسال بخونم دولتی فبول شم(نگران هزینه هام بود).. بین ال رو بذارم واسه دکتری... چون سریعا میتونم جذب بازار کار بشم... سرهمون قضیه آزاد بودن مدرک هاش
:a2d3::a2d3:
ینی الان شما دوباره می خوای بخونی؟

sara taheri

New member
ینی الان شما دوباره می خوای بخونی؟

نه بابا آقا سعید...من پارسالم کنکور دادم... اینجوری تا من ارشد قبول شم، هم دوره هام دکتراشونو میگیرن! با این اوضاع بی ثبات قانونا نمیشه به امید سال دیگه نشست... من پیشنهادم به همه اینه که هرجور شده امسال برن دانشگاه و سختی پول و دوری رو به جون بخرن.. 2-3 سال بیشتر نیست
اما حتما باید اطلاعاتمونو به روز و در سطح عالی تقویت کنیم و منتظر استید و دانشگاه نمونیم...:ahi5slcgm04mi8jqqkl:smilies-azardl (181

saeed ardestani

New member
نه بابا آقا سعید...من پارسالم کنکور دادم... اینجوری تا من ارشد قبول شم، هم دوره هام دکتراشونو میگیرن! با این اوضاع بی ثبات قانونا نمیشه به امید سال دیگه نشست... من پیشنهادم به همه اینه که هرجور شده امسال برن دانشگاه و سختی پول و دوری رو به جون بخرن.. 2-3 سال بیشتر نیست
اما حتما باید اطلاعاتمونو به روز و در سطح عالی تقویت کنیم و منتظر استید و دانشگاه نمونیم...:ahi5slcgm04mi8jqqkl:smilies-azardl (181

این تصمیم عاقلانه تره که تمام تلاشمون برا مقطع دکتری تاپ قبول شدن باشه
من رفتم یه سر سایت کاشان دیدم ۲۷۴ساعت کارورزی تو طرح درسشون زدن!!!!!

sara taheri

New member
همینطوره... من درمورد این کاورزی اطلاعاتم کمه... اگه کسب علم کردم به شماهم حتما اطلاع میدم...

این سایت همیشه اینقدر سوت و کوره؟ بزرگتر نداره؟ منظورم کسایی که اطلاعات درست درمون داشته باشن؟

saeed ardestani

New member
همینطوره... من درمورد این کاورزی اطلاعاتم کمه... اگه کسب علم کردم به شماهم حتما اطلاع میدم...

این سایت همیشه اینقدر سوت و کوره؟ بزرگتر نداره؟ منظورم کسایی که اطلاعات درست درمون داشته باشن؟

چرا خب.الان تایم کار و تلاششونه بندگان خدا:rolleyessmileyanim:
میان انشالله

saeed ardestani

New member

چرا خب.الان تایم کار و تلاششونه بندگان خدا:rolleyessmileyanim:
میان انشالله

sara taheri

New member
پس تا وقتی بیان... منم میرم هرمنبع آگاهی که میتونم تخلیه اطلاعاتی میکنم که شب اگه بقیه بچه ها اومدن باهم درمیون بذاریم... فعلا.:smiliess (10):

دل آرام

New member
این تصمیم عاقلانه تره که تمام تلاشمون برا مقطع دکتری تاپ قبول شدن باشه
من رفتم یه سر سایت کاشان دیدم ۲۷۴ساعت کارورزی تو طرح درسشون زدن!!!!!

بله حتی من واسه دکتری به ممالک خارجه فکر میکنم ... یعنی میشه :rolleyessmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا