اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
آقا من میگم همین جمعیت کم هم باشیم ولی تا جواب قطعی بهمون ندادن از جلوی وزاتخونه تکون نخوریم !
نمیدونم شما الان خواب و خوراک دارین یا نه اما من روز و شبم الان معلوم نیست ! حالا چه فرقی میکنه یه ذره به خودمون بیشتر سختی بدیم و شبانه روزی تحصن کنیم !
من یه چادر 6 نفره دارم ! اگر چند تا خانم باشیم که حاضر باشن شبانه روزی خواستشون رو پیگیری کنن بیارم اونجا بر پا کنیم تا یه ذره این اقایون به خودشون بیان !
من به شخصه حاضرم تا اعلام نتایج جلوی وزاتخونه چادر بزنم وحقمو بخوام ازشون !

elmira1365

New member
دوستان مخالف با تجمع لطفا در مورد مخالفتشون با پیشنهاد من اظهار نظر کنن... البته موافقا هم لطفا نظرات تکنیلیشونو بگن...
سپاس گزارم...

حتی نماینده ها هم تاکید بر این کردند که به اعتراضاتمون ادامه بدیم، گفتن این اعتراضات داوطلبان هست که میتونه کار رو پیش ببره، گفتن ما نامه نگاری ها رو انجام میدیم ولی شواهدی باید برای اینکه داوطلبان واقعا معترض هستند ادامه بدید.

mah2

New member
منم صد در صد موافق تجمع حضوری هستم به نظرم خیلی بهتره

soheil...

New member
سپاس المیرا خانوم...
نکته ماجرا همین جاس که خود نماینده ها به بچه ها گفتن اعتراضاتونو پیگیری کنین حتما جواب می گیرین، منظورشون این بوده حالا که دارین به ما مراجعه می کنین، خوبه ولی هنوزم اصل کار خودتونین... اعتراضای خود ما...
10 تا لایک...

دل آرام

New member
بچه ها اینو ببینید مربوط به اعتراض دستیاری دندانپزشکیه بهشون مهلت جدید دادن برای انتخاب رشته

[[B]URL="http://www.iranmodares.com/news-index.php?ID=15580"]http://www.iranmodares.com/news-index.php?ID=15580[/URL[/B]]

یعنی عایا 17 تا 20 مرداد برای ما هم خبری میشه ؟
آخه با ما بود مهلت انتخاب رشتشون فکر کنم !:dadad4:

elmira1365

New member
سپاس المیرا خانوم...
نکته ماجرا همین جاس که خود نماینده ها به بچه ها گفتن اعتراضاتونو پیگیری کنین حتما جواب می گیرین، منظورشون این بوده حالا که دارین به ما مراجعه می کنین، خوبه ولی هنوزم اصل کار خودتونین... اعتراضای خود ما...
10 تا لایک...

دقیقا....نقش اصلی رو اعتراضات دارن.نماینده ها با استناد به اعتراضات ما میتونند حرفشون رو پیش ببرند

Azin E

New member
سهیل من با تجمع شنبه موافقم و میام.ولی به نظرم این شیوه جواب نمیده.بازم ما رو میپیچونن.به نظرم یا بریم دم مجلس یا یه حرکت جدید کنیم که غافلگیر شن

دل آرام

New member
سهیل من با تجمع شنبه موافقم و میام.ولی به نظرم این شیوه جواب نمیده.بازم ما رو میپیچونن.به نظرم یا بریم دم مجلس یا یه حرکت جدید کنیم که غافلگیر شن

من که گفتم جلوی وزاتخونه چادر بزنیم !

باور کنین اونوقت از انعکاس خبریش میترسن خودشون کوتاه میان !

mri13

New member
سلام تجمع جلوی وزارتخونه جواب میده ولی نه با 30 نفر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

shiny

New member
100 درصد اعتراض حضوری از همه بهتره در کنارش باید دنبال کار نماینده ها باشیم همین اعتراض حضوری وادارشون کرد حرف از افزایش ظرفیت بزنن و گرنه نامه و این چیزا که کافی نیست

آقایون خانوما من خیلی چشمم آب نمی خوره از جمع شدنتون.
الان صحبت کردم با دوستان سری قبل قرار شد یه قرار شرطی بذاریم
تجمع به شرطی انجام میشه که 70 نفر راس یه ساعتی جمع شده باشن.
هر کسیم میاد اعلام کنه. بخدا حوصله ندارم برم اونجا و باز 30 نفرم نباشیم.
پس هر کس قطعا بدون اما و اگر می تونه بیاد اعلام کنه.

abtin13

New member
سلام من از روز کنکور تا آلان همه‌ی پستارو خوندم ولی نمیشد ثبت‌نام کنم و نظر بدم.به نظر من هیچ چیز اندازه اعتراض حضوری موثر نیست.بعضی‌ها هر روز نامه وایمیل میزنن و فکر میکنن دارن خیلی کمک میکنن.1000 تا از این نامه و ایمیل‌ها اندازه یک نفر اعتراض حضوری ارزش نداره. یکی میگفت سعی میکنم بیام اگه نشد براتون دعا میکنم.یکی میگفت 3 نفر میفرستم.شما که حوصله نداری برای زحمتای خودت یه قدم برداری چطور انتظار داری 3 نفر دیگه به خاطره تو بلندشن بیان؟واقعا اگه نمیخوای بیای هیچی نگو تا بقیه بچه‌ها به اشتباه نیوفتن.وقتی شنبه رفتم جلوی وزارت حداقل انتظار یه جمعیت 70 نفره داشتم.بزور 30 نفر میشدیم.وقتی بزرگیه ساختمونو دیدم گفتم کی مارو میبینه.اصلا 30 نفر اونجابه چشم نمیاد.ولی وقتی دیدم حراست آشفته شد و 5 تا پلیس برامون فرستادن و هی باهامون حرف میزدن و سعی میکردن قانعمون کنن فهمیدم چقدر از همین 30 نفر هم میترسن. اونجا بود که فهمیدم نامه و ایمیل یعنی کشک فهمیدم چقدر از اعتراض حضوری میترسن. حداقل حق 4000 نفر خورده شده چه اونایی که رتبشون خوبه و چه اونایی که لب مرزن.از این 4000 نفر 100 نفر پیدا نشد و فقط ما 30 نفر بودیم.اونم تازه بعضی‌ها اعتراض میکنن چرا رشته‌های خودتونو گفتین در حالی که چیزی نمیدونن.یه پلیسه میگفت شما قشر فرهیخته هستید در شان شما نیست اینجا تجمع کنید ممکنه رسانه‌های بیگانه سو استفاده کنن و برای هممون بد میشه!سعی میکرد مارو با زبون خر کنه و ببرتمون داخل سالن که تونست میدونید چرا؟چون 30 نفر بودیم. 3 ساعت مارو علاف کردن و گفتن ضیایی جلسست 5 دقیقه که شعار دادیم آقای ضیایی جلسشون تموم شد و نمایندهامون رفتن باهاش صحبت کنن.بعد که بچه‌ها پراکنده شدن و فقط 2 3 نفر بنر رو گرفته بودیم وقتی بنر دستمون بود حراست التماس میکرد که جمش کنیم و اگه نماینده‌هامون راضی نشدن دوباره بازش کنیم از یه بنر 2 متری و چند نفری که پشتش بودیم انقدر میترسیدن در حالی که پلیس و حراست سعی میکردن با زبون مارو منصرف کنن و همه‌ی این کارارو ما 30 نفر انجام دادیم در حالی که کم بودیم.حالا اگه 70 نفر بودیم چی؟ 100 نفر چطور؟ اگه 200 نفر بودیم همونجا یه جواب درست بهمون میدادن و راضیمون میکردن ولی نه جواب درست دادن و نه راضیمون کردن و کاری هم از دستمون بر نمیومد چون 30 نفر بودیم. حالا هی شما تشریف بیارید انجمنو چک کنید نامه بفرستید ایمیل بدید و بگید چرا جواب نمیدن. فقط بدونید تو خونه کاری انجام نمیشه.واقعا یک سال دیگه بشینید و روزی 10 ساعت درس بخونید براتون راحتره تا یک روز بلند بشی بیای؟همین شمایی که نیومدی و باعث شدی ما اونجا کم باشیم مقصری. همین افزایشای محدود هم بخاطر 10 نفر هفته اول و 30 نفر هفته دوم بوده. وقتی ما خودمون حق خودمونو می‌خوریم چطور انتظار داریم حقمونو نخورن.یک نفر که اونجا داشت برای اعتراض‌ها راهنماییمون میکرد گفت اینا اونقدر که از شبکه خبر میترسن از مجلسو دولتو وزارت کشور نمیترسن.خبرگزاریها به 30 نفر اهمیت نمیدن خدا پدر ایسنارو بیامرزه که خبرو زد سایت. حالا هی شما زنگ بزن بهشون بگو شنبه تجمعه.اگه خود شما زحمت بکشی بیای هیچ کس لازم نیست بهشون بگه کی و کجا تجمعه.تجمع جلوی وزارت بهداشت جواب میده ولی نه با 30 نفر.

دلت خوشه واقعا.قبل از تو من گلومو پاره کردم، اعصابم رو هم اینجا خراب کردم.دو تا تشر زدم صدای همه در اومد که برو لحنتو درست کن، این چه وضعه حرف زدنه، داری تشنج درست می کنی، لحنت مناسب نیست.آخرش هم بزرگواری کردن منو بخشیدن به خاطر لحن حرف زدنم!!!!!!!!!عزیز فکر کردی اینجا کجاست؟ فکر کردی که اینجا یا فیسبوک یه ندا بدی واسه تجمع جماعت میلیونی جمع میشه؟؟؟؟زهی خیال باطل. فکر می کنی اینا که انقد سینه چاک می دن که وامصیبتا! واحسرتا! حقمون رو خوردن یه آب هم روش، قد نخود وجود دارن که پا پیش بذارن واسه حقشون عرض اندام کنن؟ نه جونم... این جماعت از همون کمپین ها و لایک های مجازی شون تو فیسبوک و توییتر و هر خراب شده دیگه ای مشخصه وضعیتشون.نه عزیز اعصابت رو واسه اینا خورد نکن.آخرش تو بدهکار میشی اینا طلبکار

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا