نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara25

New member
دوستان من کارشناسی شیمی محض خوندم تو ارشد میتونم این رشته رو شرکت کنم

سلام دوست عزیز:riz304: تا جایی که یادمه متاسفانه نمیتونید.. من گرایشم صنایع غذایی بود که تونستم شرکت کنم، ولی اگه دوس دارید تو کنکور وزارت بهداشت شرکت کنید تو دفترچه کنکور رشته هایی هس که میتونید شرکت کنید..
موفق و شاد باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aseman*

milad tavassoli

New member
سلام بچه ها کسی میدونه تعداد شرکت کنندگان رشته بهداشت وایمنی مواد غذایی در سال 92 چقد بود؟

mehdi.63

New member
سلام
اگه کسی سوال و کلید کنکور بهداشت و ایمنی که خرداد امسال برگزار شد رو داره ممنون میشم واسم ایمیل کنه.
ممنون
mehdisat1020@gmail.com

hemila

New member
خانم roshana و بقيه دوستان ممنون از تبريكتون .
من اكه بتونم تو اصفهان كار بيدا كنم عالي ميشه واسم ، اصفهاني نيست اينجا ؟؟
راستي دوستان من از جزوات يكي از مؤسسات استفاده كردم خريدم 250 تومن البته شراكتأ با يكي از دوستام كه اصلشو اون برداشت كبيشو هم من ، اﻵن هركدوم از دوستان اون جزوات رو ميخان بمن بكن من براشون كبي ميكنم و ميفرستم .جون خودم اذيت شدم واسه خريدن اون جزوات،ميخام كسي اذيت نشه ، اكه دوستان ميخان بيام خصوصي بدن ، در خدمتم .
راستشو بخاين من 3-3.5ماه ديكه خيلي جونه بزنينن 4 ماه خوندم واسه كنكور ولي خوبيش اين بود كه رشته كارشناسيم صنايع غذايي بود

سلام وقتتون بخیر.من امسال نمره ام 151 شد فبول نشدم.حزوات پارسه را دارم اما نمیدونم کافیه.شیمی میکروب شیر اصول نگهداری مواد غذایی.اگه چیز دیگه برای خوندن لازم دارم بهم بگید. مرسی

a.asadi

New member
[سلام من 2هفته ای شروع کردم به خوندن برنامم 3 دور دورست ولی فکر کنم از همه عقبم:21:

a.asadi

New member
آقای ziya من اصفهانی هستم ، امکانش هست جزواتتون را در اختیارم بگزادید؟ براتون آرزوی موفقیت دارم

زهرا۶۵

New member
سلام

سلام آقای ziya من تازه عضو سایت شدم بهتون تبریک میگم بابت قبولیتون من تصمیم دارم که این رشته رو امتحان بدم اما هنوز شروع نکردم و حتی رفرنس هارو هم ندارم خیلی احتیاج به راهنمائیتون دارم اینکه از کجا شروع کنم،رفرنس های اصلی کدوما هستن،زبان چی بخونم،جزواتی که گفتین اگه بتونید واسم بفرستین که بسیار ممنون میشم آدرس gmail واستون میفرستم ممنون میشم اگه جوابمو بدین پیشاپیش از لطفتون ممنونم.
Zahra.Gollestani@gmail.com

آخرین ویرایش:

talashgar

New member
سلام. میشه لطف کنید منابع دقیق رو ذکر کنید هاتون رو چه جوری باید ازتون بگیرم .من کرمان زندگی میکنم و برام سخته حضوری .اگه بتونین یه شماره حساب بدین و هایی که مهمند رو بدستم برسونید ممنون میشم.من کتاب آدامز،شیمی مواد غذایی،شیر رو دارم.

talashgar

New member
خانم roshana و بقيه دوستان ممنون از تبريكتون .
من اكه بتونم تو اصفهان كار بيدا كنم عالي ميشه واسم ، اصفهاني نيست اينجا ؟؟
راستي دوستان من از جزوات يكي از مؤسسات استفاده كردم خريدم 250 تومن البته شراكتأ با يكي از دوستام كه اصلشو اون برداشت كبيشو هم من ، اﻵن هركدوم از دوستان اون جزوات رو ميخان بمن بكن من براشون كبي ميكنم و ميفرستم .جون خودم اذيت شدم واسه خريدن اون جزوات،ميخام كسي اذيت نشه ، اكه دوستان ميخان بيام خصوصي بدن ، در خدمتم .
راستشو بخاين من 3-3.5ماه ديكه خيلي جونه بزنينن 4 ماه خوندم واسه كنكور ولي خوبيش اين بود كه رشته كارشناسيم صنايع غذايي بود
سلام .لطف میکنید بگین دقیقا چه چیزهایی خوندید و چه جوری؟چون من اصلا نمیتونم خوب نکته برداری کنم.من برا سال 93 میخوام شرکت کنم.ممنون میشم اگه جوابمو بدید.ایمیلم:saghafi.mary@gmail.com

ulduz64

New member
سلام دوست عزیز. این مطلب رو از دفترچه براتون گذاشتم.
مشاهده فایل‌پیوست 4823[/QUO

سلام دوست عزیز شما دانشگاه زنجانی
؟؟
ورودی چه سالی ؟ منم همونجا ارشد بهداشت مواد غذایی بودم احتمالا باید بشناسمتون

سلام ماتریکس عزیز. من دانشگاه علوم پزشکی زنجانم. رشته ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی. ورودی 90 ( یعنی اولین ورودی). شماهم علوم پزشکی درس می خونین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا