پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

aylinn

New member

والا دقیق نمیدونم واحد عملی داره یا نه....ولی قطعا بیمارستان و کلینیک میبرند...حالا یا خودشون کلینیک و بیمارستان دارند یا اینکه با یه جا قرارداد دارن...چون تو همه درسها تقریبا پروژه ها عملی هستش باید یه جا باشه که بچه ها این پروژه ها رو انجام بدن...

مرسی فانوسی جونم از اینکه جواب دادی
یعنی هنوز بهتون در این مورد چیزی نگفتن؟

ainazhz

New member
مرسی فانوسی جونم از اینکه جواب دادی
یعنی هنوز بهتون در این مورد چیزی نگفتن؟
به ما گفتن واسه درس فنون مصاحبه و اسیب میبرنمون کلینیک . اما اینکه یه درس خاص تو بیمارستان برگزار بشه نه اینطور نیست تو علوم

aylinn

New member
به ما گفتن واسه درس فنون مصاحبه و اسیب میبرنمون کلینیک . اما اینکه یه درس خاص تو بیمارستان برگزار بشه نه اینطور نیست تو علوم

مرسی آیناز جونم.

- - - Updated - - -

اینم از طاووس سفید دانشگاه ما مشاهده فایل‌پیوست 4005

واااااااااااااااای چقد خوشگلهههههههههه

fanoosi

New member
نوش جونت فانوسی جونم:thanks:
میخواستم شربت بدم ولی گفتم مثل دفه قبل که به قاصدکی شربت دادم دوباره راوی پشت سرم حرف درمیاره که شربت نیست و...:25r30wi:

:25r30wi::25r30wi:حدس میزدم آیلین جونم!!!

ghasedak69

New member
چرا؟؟؟؟؟چی شده؟؟؟؟؟؟

چیز خاصی نبود... نگران نباشید...
خیلی خسته بوده و هستم... اومدم دیشب پست های جدید رو خوندم ولی توان نوشتن چیزی نداشتم به گذاشتن یه شکلک بسنده کردم...
از یک شنبه خیلی پرکار بودم و احتمالا تا آخر هفته همچنان این روند ادامه دارد

fanoosi

New member
چیز خاصی نبود... نگران نباشید...
خیلی خسته بوده و هستم... اومدم دیشب پست های جدید رو خوندم ولی توان نوشتن چیزی نداشتم به گذاشتن یه شکلک بسنده کردم...
از یک شنبه خیلی پرکار بودم و احتمالا تا آخر هفته همچنان این روند ادامه دارد

مگه داری چیکار میکنی قاصدکی؟کمک میخوای؟

چکاوک92

New member
سلام به همه دوستانی که شریک اشکها و لبخندها,استرسها و دلشوره ها و امیدواری ها و انتظارها بوده ایم.
راستش من و فانوسی جان همکلاسی هستیم
و رتبه ی بهداشتم هم با 2 هفته مطالعه البته قبل 2 ماه اخر شد 62( با اتکا بر دانش فسیل شده خویش!!)
برای همه دوستان ارزوی موفقیت دارم.

ghasedak69

New member
سلام به همه دوستانی که شریک اشکها و لبخندها,استرسها و دلشوره ها و امیدواری ها و انتظارها بوده ایم.
و رتبه ی بهداشتم هم با 2 هفته مطالعه البته قبل 2 ماه اخر شد 62( با اتکا بر دانش فسیل شده خویش!!)

سلام به روی ماهت...
تبریک فراوون
خوش به سعادت تون که با فانوسی جان همکلاسی هستید.... ما یه روز اومدیم مهمون تون شدیم ولی کم سعادت بودیم نشد زیارتت تون کنیم.
انشالله که موفق و پیروز باشید

ghasedak69

New member
مگه داری چیکار میکنی قاصدکی؟کمک میخوای؟

قربونت برم عزیزم...
درس ها و کارهای دانشگاه و رفت وآمدش + مهمون داری و مهمون بازی و گردش در تهران همراه مهمون ها... + همسرم دفتر گرفته مشغول کارهای تمیز کاری بودیم.... کل هفته از خستگی بدن درد داشتم.... این 4-5 روز اخیر برام اندازه 2 هفته طول کشیده

fanoosi

New member

سلام عزیز دلم....خوبی؟
چشمام روشن شد:4d564ad6:....چقدر منتظر بودم که خودت بیای خبر بدی....:(40):
بچه ها قبل از ثبت نام چکاوک جون برام پیام خصوصی گذاشت که بعلههههههههههه ما هم ک لا سی شدیم و ....نمیدونید چقدر خوشحال شدم...هیجان ثبت نام از یه طرف....هیجان دیدن چکاوک از یه طرف دیگه...چه روز خوبی بود...
این مدت چیزی نگفتم تا چکاوک خودش خبر خوش رو بده....

parand

Well-known member

سلااااااام چکاوک جان. خوبی؟
خیلی خوشحال شدم خبر موفقیتتو بهمون دادی...انشااا... موفقیت های بالاتر:rose:
چقد عالی با فانوسی جون همکلااااس شدی...
سعادتیه با فانوسی هم ک ل ا س شدن...
مهربون و با سطح علمیه خیلی خوب...:(40):

بالا