پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

fanoosi

New member

نمی دونم چرا اینجا که عکس میذارم کوچیک میشه و سایزش تغییر میکنه...
قصد اسپم گذاشتن ندارم ولی دلم نمیخواد عکسهارو اینجوری ببینید!!!!
انتقالش میدم یه پست پایین تر!!

آخرین ویرایش:

fanoosi

New member

بچه ها این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه تا از این نوع پرنده داریم...یکیش پایین بود...یکیش رو طاقچه بود!!!یکیشم دور بود که نشد عکس بگیرم!!

هزار رنگه...خیلی خوشگلهههههههههههه

انگار این یکی که رفته رو طاقچه از عکاس جماعت خوشش نمیاد!!

شایدم کنجکاو شده!!

آخرین ویرایش:

fanoosi

New member
آخیییییییییش بالاخره تموم شد....پرند جون هم نیست یه لیوان شربتی چیزی بده دستمون:smiliess (3):...بابا یه لیوان آب هم باشه خوبه....:riz277:
(دلم برا پرند تنگ شده....چرا نمیاد؟؟؟؟؟:33:)

rawy

New member
ای جوووووووون دلم چقدددددد خوشگلن فانوسییییییییییی
مرسییییییییییییییی :thanks:

ainazhz

New member
فانوسی عکسات خیلی خوشگلننننننننننننننننن. اردکارو خیلی دوس دارم...منم میخوام عکس طاووسارو واستوم بزارم اما نمیشه :sad:

aylinn

New member
وااااااااااااای فانوسی جون دستت درد نکنه چقدر خوشگلللن...

- - - Updated - - -

فانوسی عکسات خیلی خوشگلننننننننننننننننن. اردکارو خیلی دوس دارم...منم میخوام عکس طاووسارو واستوم بزارم اما نمیشه :sad:

آیناز جون منم اردکا رو خیلی دوس دارم...
چرا نمیشه عکسا رو بذاری؟؟؟

aylinn

New member
آخیییییییییش بالاخره تموم شد....پرند جون هم نیست یه لیوان شربتی چیزی بده دستمون:smiliess (3):...بابا یه لیوان آب هم باشه خوبه....
(دلم برا پرند تنگ شده....چرا نمیاد؟؟؟؟؟:33:)

پرند جون رفته مسافرت
بفرمایید فانوسی جون اینم شربت
البته شربتم نیستا نوشابه ست.:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

aylinn

New member
یه سوال:21:
وزارت علوم برای رشته ما تو دوره کارشناسی ارشد هیچ واحد عملی تو بیمارستان یا درمانگاه نداره؟

ainazhz

New member

- - - Updated - - -

آیناز جون منم اردکا رو خیلی دوس دارم...
چرا نمیشه عکسا رو بذاری؟؟؟
نمیدونم. وقتی اپلود میکنم کنارش قرمز میشه:21:

ainazhz

New member
بچه ها امروز رفتیم استاد راهنمارو واسه پایان ناممون انتخاب کنیم . من و یکی از دوستام ( هنوز هیچی نشده دوست پیدا کردم:tonguesmiley:) دیدیم ای دل غافل از ما زرنگ تر هم هستن و زودتر از ما رفتن یکی از بهترین استادارو انتخاب کردن. ایشون هم پروفسور هستن. و خیلی خوب و مهربون و با کمالات. خلاصه دکتر انتخاب اول ما بودن. که نشد که بشه استاد راهنمای من و دوستم. ولی ما یه انتخاب دوم هم داشتیم از بین استاداا که باهاشون تماس گرفتیم و خواسته و خودمونو گفتیم . دکتر هم گربه رو دمه حجله کشتن و گفتن که خیلی شرایط سختی دارن و کار کردن باهاشون راحت نیست و از این حرفا... ما که چاره ی دیگه ای نداشتیم قبول کردیم فردا بریم دفتر دکتر و باهاشون صحبت کنیم و شرایط ایشون رو بشنویم. و اسممون رو ثبت کنن. خلاصه این بود داستان امروز. دعا کنید خوب پیش بره.
خیلی خسته ام از 8 صبح تا 6 غروب داشتم...

fanoosi

New member
ای جوووووووون دلم چقدددددد خوشگلن فانوسییییییییییی
مرسییییییییییییییی :thanks:

خواهش میکنم دوستای عزیزم:thanks:
قابلتون رو نداشت..ببخشید دیگه امکاناتمون در حد یه گوشی بود که دوربین اش 5 مگاپیکسله...عکسها زیاد خوب نیوفتادن...

آخرین ویرایش:

fanoosi

New member

عزیزم مشکلش کجاست؟یعنی چه اروری میده که نمیشه؟؟؟؟
شاید حجمش بالاست...همین عکسهایی که من گذاشتم هر کدوم حدود یک گیگ بود!! که با نرم افزار paint (که تو همه ی سیستم ها معمولا هست) حجمشون رو کم کردم (با کلیک رو resize یه پنجره ی کوچیک میاد که شامل دو گزینه است...شما pixels رو کلیک کن و عددی که داخل مستطیل بالایی هست رو کم کن و اکی رو بزن...حجم و کیفیت عکس کلی میاد پایین...مثلا عکسهای من نزدیک 3000 پیکسل بودن که من تغییرشون دادم به 700 پیکسل...اوقت حجمشون کم شد و تونستم اینجا بذارمشون...اگه حجمشون بالا باشه دیرتر هم لود میشن)
شاید هم مشکلت واسه پیدا کردن یه آپلودر مناسب هست...هان؟
اینجا عضو شو...عضو نشده هم میتونی آپلود کنی ولی اگه عضو باشی ماندگاری فایلهات نامحدوده مگر اینکه خودت حذفشون کنی و 200مگاپیکسل هم سقف آپلود رایگان بهت میده
آپلود سنتر قدرتمند . صفر آپ دات آی آر . آپلود عکس . آپلود با لینک مستقیم . آپلود با حجم بالا . آپلود نامحدود . آپلود آهنگ . آپلود نرم افزار . آپل?
بعد وقتی فایلهات رو اینجا آپلود کردی چند تا لینک بهت میده که باید اون لینکی که مربوط به انجمن هست رو (نوشته آدرس انجمن) کپی و اینجا پیست کن...دیگه مشکلی نیس
دیگه به ذهنم چیزی نمیرسه که بگم...اگه مشکل دیگه ای باعث میشه نتونی عکس بذاری بگو...

fanoosi

New member
پرند جون رفته مسافرت
بفرمایید فانوسی جون اینم شربت
البته شربتم نیستا نوشابه ست.:tonguesmiley:

به سلامتی انشالله ....امیدوارم هر جا که هست خوب و خوش و سلامت باشه دوستمون
دستتت درد نکنه آیلین جووووووووووووونم:thanks:....چقدر خنک بود ...حسابی چسبید بهم...خستگی دانشگاه هم از تنم دراومد....

fanoosi

New member
یه سوال:21:
وزارت علوم برای رشته ما تو دوره کارشناسی ارشد هیچ واحد عملی تو بیمارستان یا درمانگاه نداره؟

والا دقیق نمیدونم واحد عملی داره یا نه....ولی قطعا بیمارستان و کلینیک میبرند...حالا یا خودشون کلینیک و بیمارستان دارند یا اینکه با یه جا قرارداد دارن...چون تو همه درسها تقریبا پروژه ها عملی هستش باید یه جا باشه که بچه ها این پروژه ها رو انجام بدن...

aylinn

New member
به سلامتی انشالله ....امیدوارم هر جا که هست خوب و خوش و سلامت باشه دوستمون
دستتت درد نکنه آیلین جووووووووووووونم:thanks:....چقدر خنک بود ...حسابی چسبید بهم...خستگی دانشگاه هم از تنم دراومد....
نوش جونت فانوسی جونم:thanks:
میخواستم شربت بدم ولی گفتم مثل دفه قبل که به قاصدکی شربت دادم دوباره راوی پشت سرم حرف درمیاره که شربت نیست و...:25r30wi:

آخرین ویرایش:
بالا