پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

vet lab sciences

New member
نه عزیزم اگه میخواستم ادامه بدم که پستامو میذاشتم می موند.
آقا رشته ی شما تاپ ، عالی ، جذاب و ...!!:smiliess (2):
اااااای هلو ، ااااای شافتالو ، ااااای آلبالو هرچه شما گویید!!!:25r30wi::bunnyearsmiley:

vet lab sciences

New member
اینم یه حرفیه....:smiliess (11):
موضوع self limiting of parasitic diseases رو سرچ کوتاهی کردم یه چیزایی دستگیرم شد اما سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا این خود محدود شوندگی منجر به incubation period انگل میشه یا نه حذف کامل انگل؟
اگه بیشتر توضیح بدید متشکر میشم.

کسی نیست به سوالم جواب بده؟؟؟؟!!!!:13::33:

SH!LA

New member
ســلام

خوبیـد؟

چه خبـر؟ چقدر خواندید؟

خوب پیش میرید یــا نه؟

Soroush Star

New member
نه عزیزم اگه میخواستم ادامه بدم که پستامو میذاشتم می موند.
آقا رشته ی شما تاپ ، عالی ، جذاب و ...!!
اااااای هلو ، ااااای شافتالو ، ااااای آلبالو هرچه شما گویید!!!:25r30wi::bunnyearsmiley:

من نیازی نمی بینم که راجب تاپ بودن یا نبودن رشته ام صحبت کنم ، این صحبتها پیش پا افتاده هستن .

ضمن اینکه خودت اولین بار در مورد رشته مقطع دکترات صحبت کردی و اونو تاپ در نظر گرفتی ... :25r30wi: :bunnyearsmiley:

اینقدر اهداف و کارهای دیگه هست که آدم وقت نمیکنه به این مسائل فکر کنه . دیگه لزومی نمیبینم راجب این موارد ادامه بدم ..

vet lab sciences

New member
من نیازی نمی بینم که راجب تاپ بودن یا نبودن رشته ام صحبت کنم ، این صحبتها پیش پا افتاده هستن .

ضمن اینکه خودت اولین بار در مورد رشته مقطع دکترات صحبت کردی و اونو تاپ در نظر گرفتی ... :25r30wi: :bunnyearsmiley:

اینقدر اهداف و کارهای دیگه هست که آدم وقت نمیکنه به این مسائل فکر کنه . دیگه لزومی نمیبینم راجب این موارد ادامه بدم ..

احسنت . کار خوبی می کنی.:thumbsupsmileyanim:
حالا سوالمو جواب میدی یا قهری بام ؟!!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Soroush Star

New member
احسنت . کار خوبی می کنی.:thumbsupsmileyanim:
حالا سوالمو جواب میدی یا قهری بام ؟!!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

اینم یه حرفیه....:smiliess (11):
موضوع self limiting of parasitic diseases رو سرچ کوتاهی کردم یه چیزایی دستگیرم شد اما سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا این خود محدود شوندگی منجر به incubation period انگل میشه یا نه حذف کامل انگل؟
اگه بیشتر توضیح بدید متشکر میشم.

رضا جان ، اصلاً در طبع من نمیگنجه که قهر باشم ...

اگه منظورت این سوال بود ، باید بگم که متاسفانه با میزان سواد فعلیم نمیتونم جواب بدم ... این سوال رو در اولین فرصت جواب میدم .

Soroush Star

New member
ســلام

خوبیـد؟

چه خبـر؟ چقدر خواندید؟

خوب پیش میرید یــا نه؟

من در تابستان فقط مقداری انگل شناسی و انگلیسی خوندم .

نمیدونم شاید به زمان نیاز داشتم تا اون انرژی که واسه ارشد گذاشتمو تحلیل کنم . بزودی ( 1-2 مهر واسه دکترا میخونم یعنی بطور جدی شروع میکنم )

البته درسهای انگلیسی و انگل شناسی و ایمنی شناسی در اولویت هستن . واسه دانشگاه ثبت نام کردم ، این ترم 9 واحد دارم ( ترم نیمه سنگین هست ، خوب همیشه ترم 1 اینجوریه ) باید از این فرصت استفاده کنم .

شیلا خانم ، تک یاخته به کجا رسوندی ؟

vet lab sciences

New member
رضا جان ، اصلاً در طبع من نمیگنجه که قهر باشم ...

اگه منظورت این سوال بود ، باید بگم که متاسفانه با میزان سواد فعلیم نمیتونم جواب بدم ... این سوال رو در اولین فرصت جواب میدم .

احسنت به این روحیه ی مردونه (قهری نبودن)!!:smiliess (3):
پس ناچارا باید از خود Farzan خانم ، درخواست جواب کنم.:(50):

آخرین ویرایش:

Soroush Star

New member
احسنت به این روحیه ی مردونه (قهری نبودن)!!:smiliess (3):
پس ناچارا باید از خود Farzan خانم ، درخواست جواب کنم.:(50):

آره ، فرزان خانم احتمالاً میدونه ، هرچه باشه تجربش بیشتره و بیشتر اطلاعات داره .

رضا جان ، جواب کنکور کارشناسی ناپیوسته کی میاد ؟

Soroush Star

New member
سروش جان، کی میخوای آزمون زبان شرکت کنی؟!

حمید جان ، میخوای آزمون انگلیسی MHLE شرکت کنی ؟ آبان امسال ...

من واسه MHLE بهمن شرکت میکنم ولی درصد قبولیم کمه چون برام آزمایشی هست .

اردیبهشت و مرداد سال 93 هم میتونم MHLE شرکت کنم .

ولی نمیدونم msrt بهتره یا MHLE ؟؟؟

اصلاً از سبک این آزمونها خبر ندارم ...

Farzan

New member
کسی نیست به سوالم جواب بده؟؟؟؟!!!!:13::33:

:25r30wi:
کاش بصورت پیغام خصوصی هم برام میفرستادی. اگه دیر شد عذرخواهی میکنم به این تاپیک سری نزدم.

درمورد اکثر بیماری های تک یاخته ای حذف کامل صورت می گیره اما ممکن هست که باقی هم بمونند مثل توکسوپلاسما وقتی آلوده شدی (الزاما نه بیمار) بصورت برادی زویئت (=کیست نسج) تا آخر عمر در بافت(مغز> چشم> کبد> عضلات ) باقی میمونه که در فرد با ایمنی سالم هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.

vet lab sciences

New member
:25r30wi:
کاش بصورت پیغام خصوصی هم برام میفرستادی. اگه دیر شد عذرخواهی میکنم به این تاپیک سری نزدم.

درمورد اکثر بیماری های تک یاخته ای حذف کامل صورت می گیره اما ممکن هست که باقی هم بمونند مثل توکسوپلاسما وقتی آلوده شدی (الزاما نه بیمار) بصورت برادی زویئت (=کیست نسج) تا آخر عمر در بافت(مغز> چشم> کبد> عضلات ) باقی میمونه که در فرد با ایمنی سالم هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.

نه خواهش می کنم عیب نداره.
متشکر از پاسختون.:rose:

Hamidvet

New member
حمید جان ، میخوای آزمون انگلیسی MHLE شرکت کنی ؟ آبان امسال ...

من واسه MHLE بهمن شرکت میکنم ولی درصد قبولیم کمه چون برام آزمایشی هست .

اردیبهشت و مرداد سال 93 هم میتونم MHLE شرکت کنم .

ولی نمیدونم msrt بهتره یا MHLE ؟؟؟

اصلاً از سبک این آزمونها خبر ندارم ...

نه msrt شرکت میکنم اوائل آذرماه ..

جفتشون شبیه همند ولی mhle فقط تهران و اخیرا اصفهان (واسه تو خوبه!) برگزار میکنند و من فرصت ندارم وقتمو بذارم و کلی تو راه باشم عوضش نزدیک ترین حوزه msrt برای من زاهدانه!

Soroush Star

New member

نه msrt شرکت میکنم اوائل آذرماه ..

جفتشون شبیه همند ولی mhle فقط تهران و اخیرا اصفهان (واسه تو خوبه!) برگزار میکنند و من فرصت ندارم وقتمو بذارم و کلی تو راه باشم عوضش نزدیک ترین حوزه msrt برای من زاهدانه!

توی دفترچه کنکور Ph.D میزان نمره مورد نیاز (حداقل) در آزمونهای مختلف انگلیسی اومده ...

من اصلاً نمیدونم این آزمونها چطور برگزار میشن ، مطمئناً آزمون بهمن ماه واسه من آزمایشی هست . اگه اصفهان باشه که عالیه ( از این جهت که احتمالاً دانشگاه پزشکی برگزار میکنه ) .

ایشالا موفق بشی :riz304:

Farzan

New member
پری مونیشن یعنی ( مصونیت نسبی ) . شاید در توکسوپلاسما رخ بده منم دقیق نمیدونم ...

یعنی تا زمانیکه تک یاخته در بدن هست ایمنی هم هست اما به محض حذف، ایمنی علیه اون از بین میره در مورد توکسوپلاسموز مزمن ( ولیشمانیوز جلدی =سالک) چون همیشه باقی میمونه بصورت دائمی دراومده که با تعریفش هم همخوانی داره

آخرین ویرایش:
بالا