نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

matrix222

New member
سﻻم دوست عزيز
منم با اصفهان تماس كرفتم كفتن كه سال 92 هزينه خوابكاهمون 350000تومن ميشه كه اين يني اكه من با 2-3تا از دوستان يه سوئيت اجاره كنيم بهتره .
بس زنجان خوابكاه نميده جيزي از دست نميدي .

سلام عزیز
زنجان خودگردان میدن ماهی 70 80 تومن ولی خدا میدونه محیطش چطور باشه همون سوییت بهتره

alitorel

New member
دوستان جاتون خالی ثبت نام اینترنتی بود یزد نشستم خونه راحت ثبت نام کردم، زنگ زدم واسه خوابگاه ،گفتن ی روز قبل کلاسا بیا حله(خوب و با حوصله پاسخگو بودن) ، الانم انتخاب واحد کردم15واحد، 2شنبه و 3شنبه کلاساشه، تازه پاورپوینت اساتیدم رو سایت بود دانلود کردم
یعنی اگه میدونستم اینجوریه بعد از تهران یزد میزدم، احساس خیلی خوبی به یزد و یزدیا پیدا کردم:thanks:

fariba.m

New member
دوستان جاتون خالی ثبت نام اینترنتی بود یزد نشستم خونه راحت ثبت نام کردم، زنگ زدم واسه خوابگاه ،گفتن ی روز قبل کلاسا بیا حله(خوب و با حوصله پاسخگو بودن) ، الانم انتخاب واحد کردم15واحد، 2شنبه و 3شنبه کلاساشه، تازه پاورپوینت اساتیدم رو سایت بود دانلود کردم
یعنی اگه میدونستم اینجوریه بعد از تهران یزد میزدم، احساس خیلی خوبی به یزد و یزدیا پیدا کردم:thanks:

سلام علی آقا..خدا رو شکر پس یزدیا آبروداری کردن تا حالا ایشالا خوابگاتونم خوبه
ما اینیم دیگه کلا همه بامون احساس خوبی دارن:25r30wi:
:28:

fariba.m

New member
مرسی..چه خوب تبریک میگم:riz304: اگه کاری داشتین ما در خدمتیم
شما اهل کجایین؟

tooran.b

New member
تبریک میگم که همه کاراتون خوب پیش رفت اما برای قبولی های اصفهان خیلی ناراحت شدم واقعا خیلی نامردی بود که خوابگاه ندادن قبولی شیرین رو با مشکلات خوابگاه تلخ کردن
یزد برنامه ریزیش خوبه خوشبحالتون دانشگاه تهران که تازه بعد از کلی تاریخ عوض کردن تازه ثبت نام انجام داده هنوزم از انتخاب واحد خبری نشده

آخرین ویرایش:

alitorel

New member
سلام علی آقا..خدا رو شکر پس یزدیا آبروداری کردن تا حالا ایشالا خوابگاتونم خوبه
ما اینیم دیگه کلا همه بامون احساس خوبی دارن:25r30wi:
:28:

ممنون،،،من قبلشم به یزدیا ارادت خاصی داشتم :bunnyearsmiley:فراتر از انتظار ظاهر شدن!!

ZIYA1366

New member

15 واحد ؟
جه درسايي رو كرفتي اونوقت ؟

ZIYA1366

New member
تبریک میگم که همه کاراتون خوب پیش رفت اما برای قبولی های اصفهان خیلی ناراحت شدم واقعا خیلی نامردی بود که خوابگاه ندادن قبولی شیرین رو با مشکلات خوابگاه تلخ کردن
یزد برنامه ریزیش خوبه خوشبحالتون دانشگاه تهران که تازه بعد از کلی تاریخ عوض کردن تازه ثبت نام انجام داده هنوزم از انتخاب واحد خبری نشده

سﻻم به همكي ؛
خوابكاه ميده اصفهان اما با هزينه (ترمي350تومن)
ما هنوز ثبت نام نكرديم ،تازه كفتن 26ام ثبت نام ميكنيم ، انتخاب واحد و خوابكاه و ... هم كه نكرديم.
فرم سﻻمت و انجام آزمايشات و معاينه بزشكي و معاينه رواني و ... هم كه بايد انجام بديم .

alitorel

New member
15 واحد ؟
جه درسايي رو كرفتي اونوقت ؟

تو سایت ssu.ac.ir برو دانشکده بهداشت ،قسمت بهداشت و ایمنی اونجا همه چیا زده درسا ، برنامه هفتگی ،تاریخ امتحان ،تازه استاد راهنمامم مشخص شده(البته این تو پروفایل آموزشی خودمه)!!!!

bahram-68

New member
تو سایت ssu.ac.ir برو دانشکده بهداشت ،قسمت بهداشت و ایمنی اونجا همه چیا زده درسا ، برنامه هفتگی ،تاریخ امتحان ،تازه استاد راهنمامم مشخص شده(البته این تو پروفایل آموزشی خودمه)!!!!

سلامممممممم
شما هم یزد قبول شدین؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا