نتایج کارشناسی ارشد اعلام شد

نوتر

New member
دوستان به نطرتون سطح ایران بالاتر هست یا اصفهان؟

دانشگاه اصفهان در اکثر موارد بالاتر از ایران هست. دانشگاه ایران بدلیل ملحق شدن به دانشگاه تهران و مجدد مستقل شدن اعتبار اولیه خودش رو از دست داده.

ham.ad

New member
هيچي و هيچ كجا
سلام نگار خانم .دیدم حالت گرفته اس خواستم بگم که باهات هم دردام.
با اینکه می دونستم قبول نمی شم ولی اون ته مونده امیدم هم خاموش شد.کاش لااقل درصد و رتبه رو هم اعلام می کردند.

epid_epid

New member
به همه قبولیا تبریک میگم
برای همه ی اونایی هم که امسال قبول نشدن آرزوی موقیت میکنم ایشالله سالهای بعد....
.
منم اپیدمیولوژی تهران قبول شدممممممممممممممممممممم هوررررررررااااااااااااااااااااا:bunnyearsmiley::4d564ad6::smilies-azardl (113

goleyakh

New member
سلام بچه ها ! تبریک تبریک به همه ی دوستای گلم که قبول شدن...
:riz304::ad54ad:
و آرزوی پیروزی و امید واسه ی اونایی که میخوان 2باره واسه سال بعد شرکت کنن ...امیدتون به خدا باشه
:a2d3:

ham.ad

New member
دوستانی که قبول نشدن اول به اونا:
ایشالله سال دیگه با نیروی مضاعف میرن برای رتبه برتر کشوری. امیدوارم بزودی این نتیجه رو فراموش کنند و برگردند سراغ درسشون.

دوستایی که قبول شدن:
تبریکات فراوان. امیدوارم که تو دوره ی ارشد هم مثل دوره ی کارشناسی و قبول شدن تو ارشد موفق باشید.

اما خواهش مخصوص من از دوستایی که قبول شدن:
هیچ وقت بچه های کارشناسی رو تنها نذارید. نه فقط تو این سایت هم تو دنیای مجازی و هم تو دنیای واقعی. همیشه این یادتون باشه که شما هم تا قبل ساعت 2 ظهر 6 شهریور عین اونا بودین. هیچ وقت و هیچ زمان از کمک کردن بشون دریغ نکنید.

همونطور که میدونید زکات علم به نشر آن است.

امیدوارم همیشه موفق باشید:riz304:
نوتر عزیز واقعا همون طور که همیشه هر سوالی ازت می پرسیدیم بی جواب نمی موند الان هم صحبت به جا و دلگرمی خوبی بهمون دادی .
من که شاید دیگه نتونم دوباره بلند شم .ولی سعی خودم رو میکنم که دوباره دست به زانوهام بگیرم و بگم یاعلی .
ممنون

نوتر

New member
نوتر عزیز واقعا همون طور که همیشه هر سوالی ازت می پرسیدیم بی جواب نمی موند الان هم صحبت به جا و دلگرمی خوبی بهمون دادی .
من که شاید دیگه نتونم دوباره بلند شم .ولی سعی خودم رو میکنم که دوباره دست به زانوهام بگیرم و بگم یاعلی .
ممنون

ممنونم لطف داری به من

امیدت به خدا باشه. حتما با توکل به خدا و ائمه میتونی برگردی. ان شالله

آخرین ویرایش:

Soroush Star

New member
انتخاب اول - دانشگاه تهران
انتخاب دوم - شهید بهشتی
انتخاب سوم - ایران
انتخاب چهارم - تربیت مدرس
انتخاب پنجم - اصفهان ، اصفهان ، اصفهان :painting:
انگل شناسی پزشکی اصفهان (روزانه) ، نتیجه تلاشمو از خدا گرفتم ...

دیروز : انگل شناسی دامپزشکی - دانشگاه لرستان (خرم آباد) روزانه و انتخاب دوم قبول شدم .

تا امروز تجربه 2بار موفقیت در 2روز پیاپی نصیبم نشده بود ( Double ) شد . فقط به لطف
خدا

Mohammad gh

New member
سلام
من انيستيتو پاستور تهران قبول شدم كه انتخاب اولم بود.اين قبولي فقط كمك خدا بود از اين رو كاملا از خدا سپاسگزارم
ضمن تبريك به تمام دوستاني كه قبول شدند و ارزوي موفقيت بيشتر براي قبول شده ها از تمام اونايي كه قبول نشدند مي خوام كه نا اميد نشند وتلاش كند ولي تلاش در جهت درست بايد باشه يعني درس خوندن با شيوه اصولي و فهميدني
با تشكر

مبارک باشه قبولی انستیتو خیلی کم در سایت داشتیم...شما در یکی از بهترین مراکز پژوهشی تحقیقاتی کشور درس خواهید خواند
و امیدوارم که بعد قبولی و ورود در انستیتو بیاید و محیط و شرایط اونجارو شرح بدید
خوابگاه ایران چطورین؟! چون سایتشون رو هواست.

اون زمونا که مستقل بود که مشکلی نداشت اما الان اطلاع دقیقی ندارم چون بعد الحاق تغییرات زیادی درش رخ داد
بهتره از خود دانشگاه استعلام کنید

نه اقا...من هنوز به کنکور دادن نرسیدم و تا اون موقع حالا حالاها مونده
اما سعی میکنم که تا زمان موعود اطلاعاتم کامل و برنامه ریزیم جامع باشه و تحقیقات زیادیی میکنم درین موارد
سلام. ایمنی علوم پزشکی تهران
بیوشیمی دانشگاه تهران کنکور زیست

اقا کوتاه بیا... دیگه لازم شد دست و پاتو ببندیمو راجب منابع و درصد و ... ازت اعتراف بگیریم
:riz304:
دانشگاه اصفهان در اکثر موارد بالاتر از ایران هست. دانشگاه ایران بدلیل ملحق شدن به دانشگاه تهران و مجدد مستقل شدن اعتبار اولیه خودش رو از دست داده.

اگر امسال جلوی پای این دانشگاه سنگ اندازی نکنن در طی همین یک سال میتونه به دوران شکوفاییش برگرده چون زیرساخت و کادر علمی و امکانات بسیار خوب داره و همین الانشم از اصفهان پایین تر نیست اگرچه اصفهان هم دانشگاه فوقالعاده ای هست

درصورتی هم که سنگ اندازی کنن دوباره دانشگاه ادغام میشه با تهر ن که خیلی بعیده به نظر منو در مدرک دانشجو میخوره فارق التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران و میتونن از امکانات اونا هم استفاده کنن یعنی درهرصورت برای کسی که ایران در اومده مشکلی پیش نمیاد.

آخرین ویرایش:

elmi

New member
دوستان خواهشا راهنماییم کنید ارزش داره یه سال دیگه واسه وزارت بهداشت بمونم یا برم همون فیزیولوژی علوم رو بخونم نمیدونم چیکار کنم از یه طرف ایمنی رو خیلی دوس دارم بااینکه زحمت زیادی کشیدم ولی قبول نشدم ولی میترسم سال دیگه هم همین طور شه واقعا تو دوراهی موندم

ketabsabz

Well-known member
اونایی که قبول شدین مبارکتون باشه :riz304:

اونایی هم که نشدین اشکالی نداره دست از تلاش برندارین :riz304:

Soroush Star

New member
دوستان خواهشا راهنماییم کنید ارزش داره یه سال دیگه واسه وزارت بهداشت بمونم یا برم همون فیزیولوژی علوم رو بخونم نمیدونم چیکار کنم از یه طرف ایمنی رو خیلی دوس دارم بااینکه زحمت زیادی کشیدم ولی قبول نشدم ولی میترسم سال دیگه هم همین طور شه واقعا تو دوراهی موندم

به نظر من وزارت بهداشت بر وزارت علوم ارجحیت داره ( البته تا کارشناسی وزارت علوم بودم ) از وزارت بهداشت چون خودم تجربه نداشتم زیاد دقیق نمیدونم ولی از وزارت علوم بهتره .

تصور کنین مثلاً رشته بیوشیمی رو در نظر بگیریم ، بیوشیمی بالینی بر بیوشیمی وزارت علوم برتری داره ، زمان جذب شدن به مدرک وزارت نگاه میکنن . از طرفی احتمالاً بعد از ارشد مسیر بازگشتی به سمت Ph.D وزارت بهداشت وجود نداره .

bakhshi

New member
واي يكي از دوستام قبول نشده دو ساعت بشت تلفن كريه مي كرد منم كريم كرفته بود خيلي اعصابم خورده. اين رشته ما جرا اينطوريه. اخههههههههنهنهههههههه. اينهمه خوند خودم شاهد بودم جرا بس قبول نشد. اي خداااااااااا

بالا