گفتگو درباره آزمون جامع علوم پایه اسفند 90

afshin & Onar

New member
متشکر از راهنمایی و وقتی که گذاشتین
منظورتون این بود که میر بخونم؟؟؟؟؟؟؟
رفرنس ها رو هم پوشش میده؟؟؟؟؟؟؟

میر یا این کتاب جدیدی که اومده ..فک کنم اندیشه رفیع بود اسمش....بچه ها زیاد ازش تعریف میکردن...اخه چون سال اول چاپشم بوده یه جورایی اومده رو دست میر که این همه سال بوده بلند بشه...
اره تمام منابع درسیو پوشش میدن و مشکلی از این لحاظ ندارن...فقط باید بشینی با دقت بخونی
:idea_majidonline::smiliess (4):

daneshjooee

New member
با سلام
احتراما به استحضار میرساند آخرین اخبار و نتایج پیگیریها، صرفا از طریق خود نمایندگان دانشجویان معترض اعلام خواهد شد و بسیاری از مواردی که مطالعه کردم از پایه و اساس، شایعه می باشد

دوستان عزیز وبمستر هم مناسب است از سرنوشت دانشجویان به نفع افزایش رتبه و رنک وبسایتشان سوء استفاده ننمایند!!
به احترام همکار بودن در دنیای پزشکی و نیز جامعه ی وبمستران و نیز جهت رعایت قوانین انجمنتان از اعلام "تنها مرجع اعلام آخرین اخبار و نتایج پیگیریها" در این مکان خودداری میکنم، لیکن در روز آینده حضورا به تمامی دوستان اطلاع رسانی خواهد شد

موفق باشید
یکی از نمایندگان دانشجویان معترض

ariii

New member
با سلام
احتراما به استحضار میرساند آخرین اخبار و نتایج پیگیریها، صرفا از طریق خود نمایندگان دانشجویان معترض اعلام خواهد شد و بسیاری از مواردی که مطالعه کردم از پایه و اساس، شایعه می باشد

دوستان عزیز وبمستر هم مناسب است از سرنوشت دانشجویان به نفع افزایش رتبه و رنک وبسایتشان سوء استفاده ننمایند!!
به احترام همکار بودن در دنیای پزشکی و نیز جامعه ی وبمستران و نیز جهت رعایت قوانین انجمنتان از اعلام "تنها مرجع اعلام آخرین اخبار و نتایج پیگیریها" در این مکان خودداری میکنم، لیکن در روز آینده حضورا به تمامی دوستان اطلاع رسانی خواهد شد

موفق باشید

نماینده گرامی
ممنون از روشن سازیتون ....
حالا که شما اینجا حضور دارید جا داره بهتون گفت خداااااااااااااااااااااااااا قوت ...
ایشالا فردا خوش خبر باشید
پیروز و سربلند باشید

daneshjooee

New member
با سلام

موفق باشید

dr.zoha

New member
علوم پایه

سلام بچه ها امروز چه خبر شد؟من اصلا نمی تونم شروع کنم درس بخونم :smiliess (5):خانم وزیر چی میگه اون که از دل خون ما خبر نداره

ariii

New member
یعنی رسما فاتحمون خونده شد؟؟؟؟؟؟؟
باید بریم خونه نشینییییی؟؟؟؟؟؟؟

nilufar_par

New member
khabaraye jadid tu farsnews ham has ke nomre nemidim bishtare motarezaha kharej az keshvariyan tu in anjoman ke yeki manam kharej az keshvari hamisheam nange dars nakhundano ru pishuniye ma michasbunan :D

amir.m

New member
آرومم .....
خیلی آروم.....
مرسی خدا...
بخدا به حکمتتم راضیم...
و اونا رو فقط سپردم به تو و حکمِ تو ...
قاضی که تو باشی خیالم راحته
خداحافظ بچه ها .....

سلام بچه ها.من منتظر خبرهایی هستم که نماینده بهم بده.اصلا نمیتونم درس بخونم.تمرکز ندارم.دعا کنید تکلیفمون زودتر مشخص شه.نمینده مارودر یاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب.

افـشین

New member
آرومم .....
خیلی آروم.....مرسی خدا...بخدا به حکمتتم راضیم...
قاضی که تو باشی خیالم راحته .. خداحافظ بچه ها .....

باور کنید نمیخوام بدجنسی کنم و نمیخوام حرص کسیو در بیارم .

حداقل امروز وقتش نیست... به احترام حضور افراد با شخصیت این انجمن.امروز نمیخوام بخندم. اصلا امروز وقتش بود که هیچی نگم.

اما خنده ام میگیره ... از خوشحالی چیزایی که دارم ... و کمتر کسانی در شرایط مساوی اونو دارند.درایت و هوش اجتماعی خودمو میگم.

از پسران نوح خنده ام میگیره و از این متن که .... آخرین خط پیش بینی های من بود.

بذار شنل قرمزی بم بگه تو احتیاج به آنالیز روحی داری... اما مغرورم به درایتی که دارم و اون نداره.

rozita

New member
آرومم .....
خیلی آروم.....
مرسی خدا...
بخدا به حکمتتم راضیم...
خداحافظ بچه ها .....

salam.yani vaghean dg hame chi tamoom shod?yani dg hich rozanehe omidi nist?!!!

fatemeh.j

New member
منم دل و دماغ درس خوندن ندارم. تورو خدا هرچه زودتر نتيجه رو بگيد. اگه وزير نمره نداد خدا اين بي عدالتي كه به ما كرد و تلافي كنه . ايشالله

rozita

New member
salam.doostan toye ghesmate nazarate bandar abbas hanooz ham minvisan na tanha esfahan hata ferdosi mashhad ham 80 be balaha ro ghabool elam karde!lotfan age kasi sehatesh ro midone bege.mersi

ariii

New member
salam.doostan toye ghesmate nazarate bandar abbas hanooz ham minvisan na tanha esfahan hata ferdosi mashhad ham 80 be balaha ro ghabool elam karde!lotfan age kasi sehatesh ro midone bege.mersi

دوست عزیزم
کسی از بین خودشون جوابی نمیده چون به ضررشونه یکسری هم اقدام شد واسه اینکه فردوسی مشهد رو بررسی کنیم اما یا میگن ما نمره نگرفتیم یا جوابی نمیدن

باز هم با نماینده ها باید صحبت کرد شاید راهی بود

اما دیگه یه جورایی کارمون تموم شد متاسفانه ....

من نتونستم تو وبلاگ بندرعباس ببینم اگه میتونی عین همون کامنت رو برام بفرست ممنون عزیزم ...

ariii

New member
آرومم .....
خیلی آروم.....
مرسی خدا...
بخدا به حکمتتم راضیم...
خداحافظ بچه ها .....

خیلی خوش به حالت واقعا دمتون گرم که اینقدر راحت با موضوع کنار اومدین ....

ariii

New member
انگاری...
چه خبری داری؟

سلام دوستم نه خبر جدیدی ندارم فقط اینکه هنوز کم و بیش مجلس در حال پیگیری هست اما بعیده نتیجه بده و وزارت از خر شیطون پیاده بشه...
ترم پیش یه کاری کردن خودشون هم نفهمیدن حالا اینجا دارن اونو جبران میکنن ....

بالا