معرفی کتاب

AWWA

New member
قرآن بهترین کتابیه که خوندم ،نه چون صواب داره و از این حرفایی که میگن واقعا یه استفاده هایی ازش بردم و یه اثراتی تو زندگیم داشته که هیچ چیزی اینطور برام موثر نبوده.

من او- نوشته رضا امیر خانی رو دوست داشتم...زنده اس برام
پرواز تا بی نهایت که زندگی نامه شهید عباس بابایی هست ... وقتی می خوندم برام زیبا بود که تو این دنیا بشه اینطور رعایت کرد و زیبا و خدایی زندگی کرد
شازده کوچولو رو یادم نبود ... عالیه مخصوصا اون قسمتی که با روباه حرف میزنه ( اهلی کردن یعنی چی؟)

من اکثر زندگینامه شهدا و فرماندهان رو خوندم.همشون عالی هستن. ولی هیچ کدوم برام جالبتر از زندگینامه شهید مدق نبود.فوق العادست

bahramian0935

New member
من بهترین کتابی که خوندم درباره شهیدعباس بابایی بود.وفاطمه فاطمه است[

am-ml

New member

من اکثر زندگینامه شهدا و فرماندهان رو خوندم.همشون عالی هستن. ولی هیچ کدوم برام جالبتر از زندگینامه شهید مدق نبود.فوق العادست
منم خوندمش ،خیلی درد داشت آخراش (گفتن ترکشا مادر زادین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!)

AWWA

New member
منم خوندمش ،خیلی درد داشت آخراش (گفتن ترکشا مادر زادین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!)
راستش متوجه منظورتون نشدم. مادرزادی!!!!!
من خیلی وقت پیشا خوندمش. عشقی که بین این شهید وهمسرشون بوده خیلی حالت افسانه ای داشت. اگه به واقعی بودن ماجرا مطمئن نبودم فک می کردم یه رمان تو سبک تراژدی عمیق هست.

Mohammad gh

New member
شاهنامه ی فردوسی

بهشت گمشده ی جان میلتون

هری پاتر

هنر نبرد اثر ریچارد ناکس

ارباب حلقه ها

ba ba barghi

Well-known member
دوستان ارجمند ممنون میشم یه مختصر توضیح راجع به کتابی که معرفی میکنید بدید ...یا چند کلام ازش نقل کنید .....
باتشکر
11192_gholi2.gif

نوتر

New member
بهترین کتابی که خوندم شاید عنوانش یکم خنده دار باشه برای بقیه، ولی میگم آی کیو بی بیوشیمی دکتر اکبر جعفرنژاد بود. چون باعث شد ارشد قبول شم.اگه اونو نمیخوندم نمیتونسنم قبول شم.و چون من ازش خاطره ی خوبی دارم به نظرم برام بهترین کتاب بوده

AWWA

New member
بهترین کتابی که خوندم شاید عنوانش یکم خنده دار باشه برای بقیه، ولی میگم آی کیو بی بیوشیمی دکتر اکبر جعفرنژاد بود. چون باعث شد ارشد قبول شم.اگه اونو نمیخوندم نمیتونسنم قبول شم.و چون من ازش خاطره ی خوبی دارم به نظرم برام بهترین کتاب بوده

اصلا خنده دار نیست. من تو عنوان تاپیکم اشاره کردم که کتاب مورد علاقتون میتونه درسیم باشه. موفقیتتونو تبریک میگم.

ZOT

New member
بچه ها کی تا حالا کتابای "پائولو کوئلیو" رو خونده ؟ کدومش از همه بهتره که من بخونم؟

varia

Well-known member
بهترين كتاب غير درسي كه تا حالا خوندم

"بلوغ و طوفان جواني" از مرحوم مصطفي زماني

varia

Well-known member
اما بهترين كتاب درسي كه تا حالا خوندم:

فيزيولوژي گايتون و هال!

swan20

New member
بچه ها کی تا حالا کتابای "پائولو کوئلیو" رو خونده ؟ کدومش از همه بهتره که من بخونم؟
بهترین کتابش کیمیاگر،کتاب "ورونیکاتصمیم میگیرد بمیرد"هم خیلی قشنگه!من اکثرکتاباشو خوندم چندتا از کتاباشو که بخونی موقع خوندن کتاب بعدی احساس میکنی داستان برات اشناست(تکراری نه ها!!!)البته این نظرمنه

بالا