معرفی کتاب

negar91

New member
کتاب سمفونی قورباغه ها
کافکا در کرانه
بادبادک باز
گوژپشت نتردادم که عاشقشمممممممممممممممممممممممممممممم بارها خوندمش بازم دوست دارم بخونمش
و آناکارنینا

Haydi

New member
جراح دیوانه
نویسنده: یورگن توروالد
ترجمه: ذبیح الله منصوری
این کتاب داستانی واقعی درباره شرح حال زائر بروخ جراح معروف و بزرگ آلمانیست که در اواخر عمر دچار فراموشی و جنون ادواری میشه
و همین باعث میشه که موقع جراحی فجایع وحشتناکی رخ بده.. یعنی به طور ناگهانی فراموش میکنه مشغول چه کاریه و به جای درمان بیمار باعث مرگش میشه
خیلی کتاب جالبیه..

negar91

New member
کتاب جنایات و مکافات هم که دیگه نگوووووووووووووووووووووو معرکه است

AWWA

New member
ممنون لطف کردین
بنده هم خبر نداشتم همچین تاپیک قبلا زده شده
اگه میشد به نحوی کسایی که میخوان تاپیک بزنن میتونستن بدونن که توی اون موضوع یا مشابهش قبلا تاپیکی زده شده یا نه خیلی بهتر میشد
چون الان اگه نگاه کنین تاپیک های مشابه و با یه موضع تو انجمن کم نیست

بله درسته...اون زمان که من این تاپیکو ایجاد میکردم سیستم جستجوی سایت مشکل داشت. من سرچ کردم چیزی ندیدم.بعدش میخک جان اطلاع دادن و لطف کردن لینکشو گذاشتن تا از مطالب هردو استفاده کنیم.
از نگارم ممنونم که دوتا تاپیکو باهم یکی کرد....اینطوری مطالب سایت منظم تر میشن.:rose:

mohana

Well-known member
کتاب چرا انسان های خوب رنج میبینند

درهر موقعیتی از زندگی، بیایید از خداوند شکرگزار باشیم...
بیایید یک عادت بنا کنیم.حتی در کوران ترس و خشم.نگرانی و دلشوره، افسردگی و ناامیدی، بگذارید آن کلمات از عمق قلبتان بیرون بیاید:
« خدایا، سپاسگزارم! خدایا سپاسگزارم!»
و آنقدر سرشار از آرامش میشویم که حیرت خواهیم کرد...وقتی خداررا شکر میگوییم برای خودمان نردبانی از آگاهی میسازیم که با آن میتوانیم به اوج آرامش برسیم....

mohana

Well-known member
سلام...
کتاب نامیرا رو خوندین؟
و
ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

تصمیم دارم ی کتاب غیر درسی شروع کنم...این دوتا پیشنهاد شد....

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
سلام...
کتاب نامیرا رو خوندین؟
و
ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

تصمیم دارم ی کتاب غیر درسی شروع کنم...این دوتا پیشنهاد شد....

مهنا جون ببخش که دیر جواب میدم. منتظر موندم تا کسایی که خوندنشون جواب بدن بعدشم کلا یادم رفت. نه متاسفانه من نخوندمشون.

ولی جدیدا یه کتابی خوندم،اسمش" خود را در آغوش خدا بیندازید " بود. کتاب جالبی بود و حداقل یه بار ارزش خوندن داره. مثلا یه جاییش نوشته بود وقتی از خدا چیزی درخواست کردین چند لحظه بعدش از خدا به خاطر برآورده کردنش تشکر کنین،یقین داشته باشین که برآورده شده.

mohana

Well-known member
مهنا جون ببخش که دیر جواب میدم. منتظر موندم تا کسایی که خوندنشون جواب بدن بعدشم کلا یادم رفت. نه متاسفانه من نخوندمشون.

ولی جدیدا یه کتابی خوندم،اسمش" خود را در آغوش خدا بیندازید " بود. کتاب جالبی بود و حداقل یه بار ارزش خوندن داره. مثلا یه جاییش نوشته بود وقتی از خدا چیزی درخواست کردین چند لحظه بعدش از خدا به خاطر برآورده کردنش تشکر کنین،یقین داشته باشین که برآورده شده.

ممنون عزیزم...اگه پیدا کردم حتما میخرم:riz304:

- - - Updated - - -

ممنون عزیزم...اگه پیدا کردم حتما میخرم:riz304:

1985

New member
کتاب خوب زیاد هست ولی کتاب کوری از ژوزه ساراماگو- محاکه از کافکا-مسخ از صادق هدایت- مردی که میخندد از ویکتور هوگو- و دایره کامل از سیمون دوبوار(مخصوصا برای خانم ها)- فریدون سه پسر داشت از علی دشتی-مجموعه داستان های کوتاه چخوف از بهترین ها هستند.البته همه کتابهای پائلو کوئیلو که جای خود دارند.بیشتر بستگی داره که چه تیپ کتابهایی رو هر کسی دوست داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

abtin13

New member
کتاب خوب زیاد هست ولی کتاب کوری از ژوزه ساراماگو- محاکه از کافکا-مسخ از صادق هدایت- مردی که میخندد از ویکتور هوگو- و دایره کامل از سیمون دوبوار(مخصوصا برای خانم ها)- فریدون سه پسر داشت از علی دشتی-مجموعه داستان های کوتاه چخوف از بهترین ها هستند.البته همه کتابهای پائلو کوئیلو که جای خود دارند.بیشتر بستگی داره که چه تیپ کتابهایی رو هر کسی دوست داره.

مسخ از صادق هدایت؟؟؟؟؟؟؟؟ ترجمه اش مال هدایته.کتاب مال کافکا هستش.فریدون سه پسر داشت هم مال عباس معروفیه نه علی دشتی.علی دشتی رمان نویس نیس که، اون کلا فازش فرق می کنه
پیشنهاد: دکتر جکیل و آقای هاید از رابرت لویی استیونسن - و نیچه گریه کرد از اروین یالوم

بالا