لیسانهای علوم آزمایشگاهی دیروز....ارشد های امروز....دکترهای فردا

Leyenda

Well-known member
متاسفانه تو مکالمات بچه ها میبینم که به رشته ما توهین میکنن
مثلا یکی از بچه های مامایی ویکی از بچه های ژنتیک که ظاهرا فکر کردن ژنتیک ارث پدریشونه...

ا

نه!درست متوجه شدم؟کارشناس ژنتیک به رشته ما توهین کنه؟؟؟!!!!!!!!:33:
خیلی جالبه، تو یکی از بیمارستانا که برای کارورزی میرفتم، یه بنده خدایی ،کارشناس ژنتیک بود!دنبال یه سوپروایزر افتاده بود که اقا توروخدا بذارید تو آزمایشگاه کار کنم!!!چند مدتی هم اومد و قبولش نکردن!
میگشت دنبال پارتی که تو یه آزمایشگاه چ خصوصی چ دولتی بهش کار بدن!!!!!3-4 سالم بود فارغ تحصیل شده بود!
حالا فکر کن بیاد به رشته آزمایشگاه توهینم کنه :25r30wi:

zaragenetic64

New member
لیاندا جون سلام
متاسفانه بعضی از بچه ها خیلی علوم آزمایشگاهیا رو دست کم گرفتن
من این تاپیکو نوشتم تا فکر نکنن ماها زبون نداریم
اتفاقا اکثر اساتید موفق پایشون علوم ازمایشگاهی بوده
مثلا دکتر حبیب نصیری خودش ازمایشگاهی بوده

zaragenetic64

New member
دوستای عزیز میدونستین همتون وقتی دکترا رو تموم کنید نظام پزشکی میگیرید؟
مدارک مورد نیاز جهت دریافت شماره نظام پزشکی

فارغ التحصیلان رشته های علوم آزمایشگاهی (تک رشته ای)

1 یک قطعه عکس رنگی 4*3
2 رسید پرداخت مبلغ60000ریال به حساب 85/14014014 بانک ملت شعبه دانشگاه تهران واقع در طبقه همکف ساختمان
3 رسید پرداخت مبلغ 135000ریال به حساب شماره 85/14014014 بانک ملت شعبه دانشگاه تهران واقع در طبقه همکف ساختمان بابت صدور کارت عضویت
لطفا مبالغ فوق را جداگانه پرداخت نموده و پس از پرداخت باجه کنار بانک ثبت نمائید.
4 اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
5 اصل و تصویر کارت ملی
6 اصل و تصویر دانشنامه یا گواهینامه موقت تحصیلی که دارای اعتبار باشد در مقطع دکترای تخصصی
توجه: حضور متقاضی در هنگام تحویل مدارک و تکمیل و امضاء فرم عضویت ضروری است و فرم عضویت فقط به دانش آموخته گرامی ارائه میگردد.
در خصوص فارع التحصیلانی که معرفی نامه اعزام به طرح آنها از دانشگاههای علوم پزشکی شهرستانها صادر گردیده ، اخذ مدارک فوق از طریق سازمان نظام پزشکی همان شهرستان انجام میپذیرد.

از سایت نظام پزشکی گرفتمش

zaragenetic64

New member
دوستای خوبم من دیگه باید برم
امتحانام بزودی شروع میشه وکلی هم کار ریخته رو سرم
خیلی خوشحال شدم از آشناییتون
برای همتون ارزوی سربلندی میکنم
برام دعا کنید که دکترا قبول شم

mahnam

New member
نه!درست متوجه شدم؟کارشناس ژنتیک به رشته ما توهین کنه؟؟؟!!!!!!!!:33:
خیلی جالبه، تو یکی از بیمارستانا که برای کارورزی میرفتم، یه بنده خدایی ،کارشناس ژنتیک بود!دنبال یه سوپروایزر افتاده بود که اقا توروخدا بذارید تو آزمایشگاه کار کنم!!!چند مدتی هم اومد و قبولش نکردن!
میگشت دنبال پارتی که تو یه آزمایشگاه چ خصوصی چ دولتی بهش کار بدن!!!!!3-4 سالم بود فارغ تحصیل شده بود!
حالا فکر کن بیاد به رشته آزمایشگاه توهینم کنه :25r30wi:

Leyenda جان اصلا اینجوری نیست
واسه Zaragenetic سو تفاهم پیش اومده
مریم اصلا به این رشته توهین نکرد
ایشون تشریف آورد تو تاپیک مطالعه ی گروهی بچه های ژنتیک و با اینکه خودشون دارن ارشد ژنتیک انسانی می خونن به ماها گفتن که بچه ها بی خیال ارشد !!! نخونین !! هیچ خبری نیست!! (تو اون تاپیک ما نیاز به روحیه داریم که بیشتر درس بخونیم نه اینکه یکی بیاد نهی کنه نخونین در حالیکه خودش داره همون رشته رو می خونه تاااازه واسه مطالعه ی دکترای ژنتیک انسانی هم تاپیک وا کرده!!! پس چرا باید به ما بگه نخونین؟؟! بچه ها از این حرفای ایشون ناراحت شدن که البته حقم دارن)
مریمم گفت اگه خبری نیست پس واسه چی شما از علوم آزمایشگاهی اومدی رشته ی ما ( منظورش این بود که چرا از یه رشته ی دیگه اومدی رشته ی ژنتیک اگه خبری نیست)
نه اینکه خدای نکرده قصد توهین داشته باشه
اتفاقا اون بنده ی خدا تاکید هم کرد که من قصدم توهین به رشته ی شما نیست
نمی دونم چرا ایشون اینکارو می کنه
کل بچه های اون تاپیک رو مضطرب کرده!!!

setareyeshab

New member
سلام

من ورودی 88 علوم ازمایشگاهی هستم خیلی هم رشتمو دوس دارم
میخوام برا ژنتیک بخونم
برام دعا کنین و بهم انرژی بدین:)

Leyenda

Well-known member
ایشون تشریف آورد تو تاپیک مطالعه ی گروهی بچه های ژنتیک و با اینکه خودشون دارن ارشد ژنتیک انسانی می خونن به ماها گفتن که بچه ها بی خیال ارشد !!! نخونین !! هیچ خبری نیست!! (تو اون تاپیک ما نیاز به روحیه داریم که بیشتر درس بخونیم نه اینکه یکی بیاد نهی کنه نخونین در حالیکه خودش داره همون رشته رو می خونه تاااازه واسه مطالعه ی دکترای ژنتیک انسانی هم تاپیک وا کرده!!! پس چرا باید به ما بگه نخونین؟؟! بچه ها از این حرفای ایشون ناراحت شدن که البته حقم دارن)
مریمم گفت اگه خبری نیست پس واسه چی شما از علوم آزمایشگاهی اومدی رشته ی ما ( منظورش این بود که چرا از یه رشته ی دیگه اومدی رشته ی ژنتیک اگه خبری نیست)

پس سوء تفاهم شده....
اکی... بیخیال
فکر خودتونو درگیر نکنید! ( و بچه های اون تاپیک= :smilies-azardl (181 ادامه بدید)
این تاپیکم جای خوبیه واسه بچه های علوم آزمایشگاه :rose:و خبرهای مرتبط.... (فال نیک) :thanks:

zeindinho

New member
salam
bache ha omidvaram
ke hamatoon movaagh bashid man ta ghablr konkooram informatione ziadi rajrbe oloom az nadashtam ama hala ke imadam uni fahmidam cheghad reshte khoobi boode o az dasesh dadam akanam doos daram imeno bekhoonam bebinam ba phd imeno mojaveze azmayehgah nrmidan na?

DNA.2013

New member

مهنام جوووونی !
چه قشنگ روشن کردی همه رو. واقعا همینطور بوده که گفتی...ممنون:riz304:

helena

New member
سلام.منم علوم ازمایشگاهی پیوسته87 بودم والان سم شناسی شهرضا میخونم.
به امید موفقیت همه ی دوستان
ولی کاش متحد میشدیم ونمیذاشتیم که بچه های زیست و شیمی در کنکور وزارت بهداشت و رشته های ارشد خودمون شرکت کنن.چون سوادش را ندارن نسبت به خودمون که کلی درساشونو تخصصی خوندیم،کاراموزی رفتیم و دوسال طرح میریم

nusha

New member
ولی کاش متحد میشدیم ونمیذاشتیم که بچه های زیست و شیمی در کنکور وزارت بهداشت و رشته های ارشد خودمون شرکت کنن.چون سوادش را ندارن نسبت به خودمون که کلی درساشونو تخصصی خوندیم،کاراموزی رفتیم و دوسال طرح میریم

عزیزم همین فارما ک واسه phdمیخوای واسه دکترای عمومی داروسازی هست ، پس شمام سوادشو واسه شرکت تو آزمپن فارما نداری بر طبق گفته خودتون
ولی من با این دید مخالفم ، هر کسی ک فارما یا زیر شاخه های دیگه رو بتونه قبول شه مطمئن باش هم سوادشو داشته هم لیاقتشو هم واسش تلاش کرده .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

nusha

New member

عزیزم همین فارما ک واسه phd میخوای واسه دکترای عمومی داروسازی هست ، پس شمام سوادشو واسه شرکت تو آزمپن فارما نداری بر طبق گفته خودتون
ولی من با این دید مخالفم ، هر کسی ک فارما یا زیر شاخه های دیگه رو بتونه قبول شه مطمئن باش هم سوادشو داشته هم لیاقتشو هم واسش تلاش کرده .
موفق باشید

zaragenetic64

New member
عزیزم همین فارما ک واسه phd میخوای واسه دکترای عمومی داروسازی هست ، پس شمام سوادشو واسه شرکت تو آزمپن فارما نداری بر طبق گفته خودتون
موفق باشید

سلام دوست عزیز
باهات موافقم

sokot

New member

سر کار خانم هلنا که داری به بچه های زیست میگی سواد رشته های ارشد بهداشتو ندارن ندارن.خیلی از همین بجه ها توی رشته ی شماها موفق ترن. و البته خیلیاشون رتبه شون بهتر از شماها شده و به دلایلی از جمله نرفتن به شهرستان انتخاب نکردن. سواد داشتن به کار آموزی و این حرفانیست. هرکسی تو رشته ی خودش سواد داشته و داره.دوست من با رتبه 1000 زیست دانشگاه تهرانو خوند چون علاقه داشت.واقعا متاسفم برا آدمایی که خودشون رو برتر و بهتر از همه می دونن و فکر میکنن با سوادتر از خودشون وجود نداره.خود من علوم آزمایشگاهی تهران راحت قبول میشدم اما چون کاردانی بود نزدم.همه حق دارن برای رسیدن به خواستشون تلاش کنن. از هر راهی و با همه ی سختیش.زیست پایه علم پزشکیه.اصل و شروع رشته های پزشکی

آخرین ویرایش:

nusha

New member

سر کار خانم هلنا که داری به بچه های زیست میگی سواد رششته های ارشد بهداشتو ندارن ندارن.خیلی از همین بجه ها توی رشته ی شماها موفق ترن. و البته خیلیاشون رتبه شون بهتر از شماها شده و به دلایلی از جمله نرفتن به شهرستان انتخاب نکردن. سواد داشتن به کار آموزی و این حرفانیست. هرکسی تو رشته ی خودش سواد داشته و داره.دوست من با رتبه 1000 زیست دانشگاه تهرانو خوند چون علاقه داشت.واقعا متاسفم برا آدمایی که خودشون رو برتر و بهتر از همه می دونن و فکر میکنن با سوادتر از خودشون وجود نداره.خود من علوم آزمایشگاهی تهران راحت قبول میشدم اما چون کاردانی بود نزدم.همه حق دارن برای رسیدن به خواستشون تلاش کنن. از هر راهی و با همه ی سختیش.زیست پایه علم پزشکیه.اصل و شروع رشته های پزشکی

"رشته شماها" نه "رشته هممون" چون ما هم هممون اون واحدایی ک ایشون منظورشونه پاس کردیم

لایک سکوت جون

آخرین ویرایش:
بالا