کارنامه نتایج مرحله اول دکتری بیوتکنولوژی پزشکی

cyavash

New member
راستی از اون شش نفر که مصاحبه میکردن: دکتر رضایی و دکتر قهرمانی از تهران، دکتر کاظمی از بهشتی، دکتر ضرغامی از تبریز، دکتر... از بقیه الله و اون آخری که از همه جوون تر بود را نشناختم: کی بود از کجا بود؟

mortaza

New member
من قبل از مصاحبه نمیخواستم انرژی منفی بدم ولی الان به جرئت میگم سی وی شما تاثیری رو نمره دهی اونا نداره فقط اگر نداشته باشی بهت گیر میدن اونا به هر کی بخوان نمره میدن.

در ضمن امسال ترکیب مصاحبه کننده ها کلا عوض شده بود جز یه استاد بقیه سال اولشون بود

mortaza

New member
اون دکتر ریشی که کت و شلوار سرمه ای داشت و عینک زده بود کی بود؟ گفت من اهل زنجانم ولی اصلا تو هیئت علمی بیوتک زنجان نیست

cyavash

New member
اون ریشی مال بقیه الله بود......حالا اون یکی که من نمیشناختم کی بود؟

mortaza

New member
عینکی سیبیلی که موهاش مشکی بود دکتر سعیدی جم از همدان بود

aaram

New member
من قبل از مصاحبه نمیخواستم انرژی منفی بدم ولی الان به جرئت میگم سی وی شما تاثیری رو نمره دهی اونا نداره فقط اگر نداشته باشی بهت گیر میدن اونا به هر کی بخوان نمره میدن.

در ضمن امسال ترکیب مصاحبه کننده ها کلا عوض شده بود جز یه استاد بقیه سال اولشون بود

mage mishe?yani be ki deleshon mikhad nomre bedan?hamin k man migam dost nadaran be daneshjo nomre beden hamine aaaayaa manzoretun???!!!

cyavash

New member
اون که جوون تر از بقیه بود را میگی؟ چرا از همدان؟
راستی بچه ها میگفتن سه برابر برای مصاحبه اعلام کردن!

aaram

New member
shoma ha che khob qiyafashonam yadetone!!!
nakheir 2 barabare!!! faqat ye sol?!!! be nazareton davarha az rotbe azmonemon khabar dashtan??
ostademon goft koli midonim k dar hade khob hastin ya motevaset ya....?aya be nazaretoon intore??

varia

Well-known member

این حرف کاملا بی اساسه. ممکنه در یه حدی سلیقه ای نمره بدند ولی هرکی هرکی نیست دیگه!

mortaza

New member
من آمار گرفتم دکتر ریشی مال بقیه الله نبود. آره بی تعارف میگم سی وی فقط برا خالی نبودن عریضه است اونا از نمره کتبی شما هم خبر دارن. اون کچل چاق هم دکتر ساسان رضایی از علوم پزشکی تهران بود.

biotechnologist

New member
اون که جوون تر از بقیه بود را میگی؟ چرا از همدان؟
راستی بچه ها میگفتن سه برابر برای مصاحبه اعلام کردن!

اون که از همه بهتر بوده استاد عزیز ما هستن.آقای دکتر سعیدی جم.خیلی fresh و باسواد هستن.اگر بقیه هیئت مصاحبه هم مثل ایشون باشن بهتون قول میدم فرد شایسته پذیرفته بشه.البته میدونم همه شما شایسته هستید پس انشاا... موفق میشید و واسه سال دیگه به ما مشاوره میدید.:riz304:

cyavash

New member
آمارت درست نیست احتمالاً...چون از من سوالایی پرسید که فقط بقیه اللهی اون اطلاعات را داشت.....تازه قیافش هم که تابلو بود

mortaza

New member
این حرف کاملا بی اساسه. ممکنه در یه حدی سلیقه ای نمره بدند ولی هرکی هرکی نیست دیگه!

وقتی نتایج اومد ببینین که با اساس بوده یا بی اساس بوده! من قصد دعوا ندارم ولی اگه خودم با چشمای خودم نمی دیدم نمی گفتم من با خیلی از بچه ها صحبت کردم

mortaza

New member
آمارت درست نیست احتمالاً...چون از من سوالایی پرسید که فقط بقیه اللهی اون اطلاعات را داشت.....تازه قیافش هم که تابلو بود

فقط دکتر کرمی و دکتر لطیفی می تونستن از بقیه الله باشن که من پرسیدم هیچ کدوم نبودن

aaram

New member
من آمار گرفتم دکتر ریشی مال بقیه الله نبود. آره بی تعارف میگم سی وی فقط برا خالی نبودن عریضه است اونا از نمره کتبی شما هم خبر دارن. اون کچل چاق هم دکتر ساسان رضایی از علوم پزشکی تهران بود.

:sadsmiley:

:sdasdasd:

:dadad4:

aaram

New member
وقتی نتایج اومد ببینین که با اساس بوده یا بی اساس بوده! من قصد دعوا ندارم ولی اگه خودم با چشمای خودم نمی دیدم نمی گفتم من با خیلی از بچه ها صحبت کردم

hala ina che vijegihaii daran :smiliess (12): che kasane khasi hastan??

cyavash

New member
کرمی و من میشناسم ولی لطیفی رو از نزدیک ندیدم.....اما بهرحال اون آدم مال اونجا بود وطمئن هستم.مرسی

naarenj

New member
سلام... ضمن عرض تبریک و آرزوی قبولی در مصاحبه...

من خیلی از پست ها تجربیاتتون استفاده کردم و فکر می کنم هر کسی هم رشته ش بیو تک هم نباشه و این که کلا بدونه فضای مصاحبه چطور هست و به چه نحو برگزار میشه ،خیلی می تونه موثر باشه.

سپااس از همه ی دوستان

اما دو تا سوال داشتم... جدا ازینکه c.v چقدر مهمه یا نه... آیا شرکت تو کارگاه ها و همایش ها بدون ارسال مقاله هم جزو پوینت محسوب میشه؟! و ذکر داشتن گواهی نامه شرکت در کارگاه و همایش ها لازمه؟

بالا