کارنامه نتایج مرحله اول دکتری بیوتکنولوژی پزشکی

ali3333

New member
سلام
تعداد دعوت شدگان به مصاحبه 110 نفر بود من لیستشو دیدم دست منشی که داوطلبینو صدا میکرد. احتمالا نمره هام میدونستن. از من که سوال خاصی نپرسیدن. من که امیدم به کتبیه با اینکه 2 تا مقاله داشتم 2 تا مدرک زبان و کنفرانس ایران و خارج از کشور. اینم آخرین امتحانم بود واسه دکتری، امیدوارم همه دوستانی که لایق هستن قبول بشن.

sheida93

New member
خب بچه ها 70 درصد کتبی بوده 30 درصد مصاحبه چیز خاصی نیستش که
البته منم با این نظر موافقم که مصاحبه یه چیز کاملا فرمالیته هست
ولی اینم بگم که من هم به چشم خودم دیدم کسی که رتبه کتبی خوبی نداشته ولی به علت حضور استادش در جلسه مصاحبه در نهایت قبول شده

varia

Well-known member
وقتی نتایج اومد ببینین که با اساس بوده یا بی اساس بوده! من قصد دعوا ندارم ولی اگه خودم با چشمای خودم نمی دیدم نمی گفتم من با خیلی از بچه ها صحبت کردم

ولی من هر سال دو سه نفر از دوستام دکتری قبول میشند. همشون هم از لحاظ cv قوی بودند و در رشته هایی قبول شدند که پایشون اون رشته نبوده از تیپهای مختلف شخصیتی!. اونهایی که بعد آزمون درصدهاشونو تخمین میزدند تقریبا مشخص بود که از مصاحبه هم قبول میشن یا نه.
ینی شما چجور دیدید مثلا؟ درصدهاش خیلی بالا بوده ولی از مصاحبه ردش کردند؟؟! میگم اون افرادی که اونجا نشستند آدمند و سلیقه های خودشونم اعمال میکنند ولی دیگه در اون حد نمیتونند سلیقه ای عمل کنند. حال منتظر میمانیم تا نتایج رو ببینیم!

Soroush Star

New member
با سلام و آرزوی قبولی برای همه دوستان عزیز و دکترهای آینده

مرسی از اطلاعاتی که بیان شد .

ضمن اینکه در رشته ما هم ، یکی از اساتیدمون الان تهران هست ( بورد تخصصی و طراح سواله ) که برای داوری مصاحبه به تهران رفته .

نکته ای که هست اینه که در زمان مصاحبه وقتی مصاحبه شونده و استاد هردو از یک دانشگاه باشن ، اون استاد در مورد دانشجوی خودش نظری نمیده و بقیه داورها سوال میپرسن

mortaza

New member
ولی من هر سال دو سه نفر از دوستام دکتری قبول میشند. همشون هم از لحاظ cv قوی بودند و در رشته هایی قبول شدند که پایشون اون رشته نبوده از تیپهای مختلف شخصیتی!. اونهایی که بعد آزمون درصدهاشونو تخمین میزدند تقریبا مشخص بود که از مصاحبه هم قبول میشن یا نه.
ینی شما چجور دیدید مثلا؟ درصدهاش خیلی بالا بوده ولی از مصاحبه ردش کردند؟؟! میگم اون افرادی که اونجا نشستند آدمند و سلیقه های خودشونم اعمال میکنند ولی دیگه در اون حد نمیتونند سلیقه ای عمل کنند. حال منتظر میمانیم تا نتایج رو ببینیم!

مصاحبه بیوتک با تمام رشته ها فرق داره و مخصوصا امسال که دیگه هم کتبی هم مصاحبه افتضاح بود

ali3333

New member
مصاحبه بیوتک با تمام رشته ها فرق داره و مخصوصا امسال که دیگه هم کتبی هم مصاحبه افتضاح بود
آقای mortaza عزیز، از خودم بدبین ترو شکاک تر تو آزمون دکتری ندیده بودم که شما رو دیدم! بهت کاملا حق میدم که دیدت اینجورباشه و نظراتم در مورد آزمون و مصاحبه تاحدودی درسته. اما دوست من وقتی داری وارد سیستمی میشی همه جیزشو قبول میکنی بدیهاش بعلاوه خوبیهاش.اگرم که قبول نداری باید رهاش کنی بری دنبال گزینه بهتر و ارزشمندتر. آیه یاس خوندن خوب نیست، باید قوی باشی و هر عرصه ای وارد میشی جای اما و اگر نذاری. در آخر فقط میتونم بگم اینجا ایرانه!

mortaza

New member
آقای mortaza عزیز، از خودم بدبین ترو شکاک تر تو آزمون دکتری ندیده بودم که شما رو دیدم! بهت کاملا حق میدم که دیدت اینجورباشه و نظراتم در مورد آزمون و مصاحبه تاحدودی درسته. اما دوست من وقتی داری وارد سیستمی میشی همه جیزشو قبول میکنی بدیهاش بعلاوه خوبیهاش.اگرم که قبول نداری باید رهاش کنی بری دنبال گزینه بهتر و ارزشمندتر. آیه یاس خوندن خوب نیست، باید قوی باشی و هر عرصه ای وارد میشی جای اما و اگر نذاری. در آخر فقط میتونم بگم اینجا ایرانه!

نمی دونم چرا هر کس واقعیت ها رو میگه می گن بدبینه باشه من دیگه هیچ حرفی ندارم دوستان مصاحبه خیلی عالی و علمی بود و در مدت کمتر از 5 دقیقه تمام علوم افراد رو می سنجیدن!!!!!!! در ضمن هیچ سوال غیر علمی نمی پرسیدن!!!!!!! اصلا هم به انتخاب هات گیر نمی دادن!!!! در ضمن وقتی گفتم دانشجوی دکتر فلانی ام هیچ تاثیری رو نظرشون نسبت بهم نذاشت!!!!!!!!!!

aaram

New member
خب بچه ها 70 درصد کتبی بوده 30 درصد مصاحبه چیز خاصی نیستش که
البته منم با این نظر موافقم که مصاحبه یه چیز کاملا فرمالیته هست
ولی اینم بگم که من هم به چشم خودم دیدم کسی که رتبه کتبی خوبی نداشته ولی به علت حضور استادش در جلسه مصاحبه در نهایت قبول شده
در مورد همه صدق نمیکنه!!!! شاید بستگی به وجدان استاد داشته باشه!!!!

aaram

New member
با سلام و آرزوی قبولی برای همه دوستان عزیز و دکترهای آینده

مرسی از اطلاعاتی که بیان شد .

ضمن اینکه در رشته ما هم ، یکی از اساتیدمون الان تهران هست ( بورد تخصصی و طراح سواله ) که برای داوری مصاحبه به تهران رفته .

نکته ای که هست اینه که در زمان مصاحبه وقتی مصاحبه شونده و استاد هردو از یک دانشگاه باشن ، اون استاد در مورد دانشجوی خودش نظری نمیده و بقیه داورها سوال میپرسن

دقیقا برای من و 5 نفر دیگه از همکلاسی هام که رفتیم مصاحبه استادمون همینطور رفتار کرد!!! و فقط سکوت کردن! حتی برای تایید حرفمون که گفتیم تا آخر دی دفاع میکنیم هیچ حرفی نزدن!!! فقط هر از گاهی یه لبخند میزدن!!!! به نظرم فقط بستگی به تلاش خود آدم و نظر جمیع داورها داشته باشه نه حضور استادش به عنوان داور!!!

سلام... دوسوال:
بچه ها برای وزرات علوم هم همه دانشجوهای یک رشته یک جا مصاحبه میشن؟ یا هر دانشگاه برای خودش؟ کسی اطلاع نداره؟
و سوال دوم اینکه معدل لیسانس خیلی رو دید استادا تاثیر داره؟؟

cyavash

New member
1- هر دانشگاه بری خودش.
2- تقریباً اساتید توجهی به معدل ندارن

mortaza

New member
وزارت علوم که خیلی بدتره اگه دانشجو خودشون نباشی تقریبا محاله قبولت کنن

aaram

New member
سلام...کسی میدونه بین الملل اگر قبول شیم و نریم محرومیت از کنکور سال بعد داره یا نه؟

yassii

New member
بچه ها من ترم 3 بیوتک پزشکی ام...تبریک به همگی
اقای طاهری تبریک میگم..هم دانشکده ایم..انشالله موفق باشی...:4d564ad6:
طرح دوره کارشناسیم مونده...خودشم اجباریه!!!میخوام سال بعد دکترا بدم میگن پایان طرح میخوان چیکار کنم؟؟؟؟:smiliess (2):

بالا