کارنامه نتایج مرحله اول دکتری بیوتکنولوژی پزشکی

cyavash

New member
ضمناً استاد ali3333 شما که تاپیک زدی و دنبال درصد ملت بودی...حداقل درصد خودتو می نوشتی خوش تیپ...تا بقیه از تو یاد بگیرند....و چهار تا عدد وارد کنن...

aaram

New member
بچه ها بجای این حرفا الان میشه بگین برای مصاحبه چطور آماده بشیم؟

البته هرچند که اینجا همه یجور رقیب بحساب میان :dadad4:

ali3333

New member
ضمناً استاد ali3333 شما که تاپیک زدی و دنبال درصد ملت بودی...حداقل درصد خودتو می نوشتی خوش تیپ...تا بقیه از تو یاد بگیرند....و چهار تا عدد وارد کنن...
دوست عزیز من این تاپیکو قبل از اعلان نتایج زدم و فکر میکردم نتایج مثل آزمون دکتری وزارت علوم با درصد دروس و رتبه کل زده میشه.وزارت بهداشت این روالو نداره و فک میکنم کارنامه رو اسفند رو سایتش میذاره

Hamidvet

New member
من رقیب شما به حساب نمیام. فکر میکردم رتبه زیر 20 بیارم اما مجاز نشدم! نمیدونم چی شده. درصدایی که زدم: بیوشیمی 44 ایمنی 44 بیولوژی 38 بیوانفورماتیک 9.
برای مصاحبه از چند منبع شنیدم که زیاد اذیت نمی کنند. مثلا رتبه یک سال گذشته با اینکه مقاله نداشتند اما رتبه نهاییشون 3 شده. البته ایشون مشاوره رایگان برای مصاحبه دکتری هم میدن. پیشنهاد میکنم به ویلاگشون سر بزنید.

میشه لطفا آدرس وبلاگشون رو بذارید اینجا؟

ali3333

New member
سلام دوستان
من چون هیچ مقطعی داشگاههای علوم پزشکی نحوندم کیفیت داشگاهها رو نمیدونم. ازبین داشگاههای شیراز، مشهد، تبریز، زنجان اگه واسه دکتری بخواید انتخابی داشته باشید اولویتتون کدوماست و چرا؟

cyavash

New member
منظورت در رشته بیوتک هست یا کلاً؟ یه نگاهی به اعضای هیات علمی و طرحهای دانشگاهها در رشته بیوتک بنداز.....

ali3333

New member
منظورت در رشته بیوتک هست یا کلاً؟ یه نگاهی به اعضای هیات علمی و طرحهای دانشگاهها در رشته بیوتک بنداز.....
منظورم دکتری بیوتکه. کسی که تو این دانشگاهها درس خونده اطلاعاتش بهتره، سایت دانشگاهاشونم رفتم، ولی از نظر آموزشی و آزمایشگاهی میخوام بدونم سطح کدوم بهتره

cyavash

New member
تجربه من ميگه: هر قدر دانشگاهی بزرگتر و معتبرتر باشه، تحصيل در اون دانشگاه راحت تره ! برای اينکه شما در چنین دانشگاهی به دانشکده ها و گروهها وکنگره ها و کارگاهها و نهايتاً اساتيد زيادی دسترسی داری..طرحهای زيادی در مراکز متعددی اجرا ميشه و شما قدرت انتخاب داری..چرا همه دوست دارن تهران باشن؟ چون همه چيز (جز آرامش و زندگی) اينجاست! به نظر من اول به شهر و موقعيت اون شهر و دانشگاه نگاه کن..بعد به رشته و استاد و ... . نکته ديگه اينکه در شهرها و دانشگاههای بزرگ هم شما به اساتيد مربوطه و ميزان نفوذ اونها توجه کن نه به چيز ديگه! مثلاً در مورد رشته ايمونو من بگم که تهران (بهداشت) و شيراز بهترينها هستن. دليلش هم نوع امپراطوری هست که اساتيد مربوطه ايجاد کردن و کار دانشجو در اين مراکز راحت هست نه تنها ضمن تحصيل بلکه تا پايان عمر..لينک و رابطه و چيزای ديگه...
دنبال امپراطوری و قلمرو و اينجور چيزا باش......در نگاه اول و روی کاغذ مثلاً گروه بيوتک زنجان وضعيت بهتری نسبت به شيراز داره!! اما شيراز کجا و زنجان کجا....زنجان همون سه چهار نفر رو داره با يکسری آزمايشگاه معمولی...اما شيراز هر چی بخوای داره..مثلاً تو ميتونی بری توی مراکز مرتبط تز بگيری و با اساتيد گروههای مختلف آشنا بشی...این ربط زيادی به گروه بيوتک نداره...
ببخشيد پرحرفی شد

ali3333

New member
تجربه من ميگه: هر قدر دانشگاهی بزرگتر و معتبرتر باشه، تحصيل در اون دانشگاه راحت تره ! برای اينکه شما در چنین دانشگاهی به دانشکده ها و گروهها وکنگره ها و کارگاهها و نهايتاً اساتيد زيادی دسترسی داری..طرحهای زيادی در مراکز متعددی اجرا ميشه و شما قدرت انتخاب داری..چرا همه دوست دارن تهران باشن؟ چون همه چيز (جز آرامش و زندگی) اينجاست! به نظر من اول به شهر و موقعيت اون شهر و دانشگاه نگاه کن..بعد به رشته و استاد و ... . نکته ديگه اينکه در شهرها و دانشگاههای بزرگ هم شما به اساتيد مربوطه و ميزان نفوذ اونها توجه کن نه به چيز ديگه! مثلاً در مورد رشته ايمونو من بگم که تهران (بهداشت) و شيراز بهترينها هستن. دليلش هم نوع امپراطوری هست که اساتيد مربوطه ايجاد کردن و کار دانشجو در اين مراکز راحت هست نه تنها ضمن تحصيل بلکه تا پايان عمر..لينک و رابطه و چيزای ديگه...
دنبال امپراطوری و قلمرو و اينجور چيزا باش......در نگاه اول و روی کاغذ مثلاً گروه بيوتک زنجان وضعيت بهتری نسبت به شيراز داره!! اما شيراز کجا و زنجان کجا....زنجان همون سه چهار نفر رو داره با يکسری آزمايشگاه معمولی...اما شيراز هر چی بخوای داره..مثلاً تو ميتونی بری توی مراکز مرتبط تز بگيری و با اساتيد گروههای مختلف آشنا بشی...این ربط زيادی به گروه بيوتک نداره...
ببخشيد پرحرفی شد
مرسی از راهنماییت سیاوش

sheida93

New member
سلام بچه ها یه راهنمایی لازم دارم
تو cd ای که برا روز مصاحبه باید ببریم چه اطلاعاتی لازمه که بیارم
یعنی باید اسکن مدرک لیسانس و فوق و رزومم باشه؟ و اینکه جدول هایی که تو اطلاعیه هست رو تو ورد ببرم پر کنم و رو سی دی بریزم؟
ممنون میشم اگه جواب بدید :)

cyavash

New member
دقیقاً. کلیه مستندات آموزشی پژوهشی به همراه اون جدول داخل ورد و خلاصه ای از رزومه.

cyavash

New member
راستی کسی میدونه ترتیب زمان دعوت به مصاحبه بر چه اساسی است؟ چند روز مصاحبه میکنن؟

sheida93

New member
راستی کسی میدونه ترتیب زمان دعوت به مصاحبه بر چه اساسی است؟ چند روز مصاحبه میکنن؟

تو اطلاعیه زده بود از هفتم تا هجدهم زمان مصاحبه هست
من شنیدم بر اساس حروف الفبا دعوت به مصاحبه میشن مثلا من که اول فامیلم ج هست افتادم روز دوم و هشتم بعدازظهر مصاحبه دارم

cyavash

New member
ممکنه براساس رتبه کتبی باشه؟ آیا درصد کتبی شما با زمان دعوت به مصاحبه تناسبی داره؟

sheida93

New member
ممکنه براساس رتبه کتبی باشه؟ آیا درصد کتبی شما با زمان دعوت به مصاحبه تناسبی داره؟

فکر نمیکنم اصلا ربطی به نمره کتبی داشته باشه چون در این صورت من آخرین نفری بودم که دعوت به مصاحبه میشد
شاید هم واقعا به صورت رندم مصاحبه می کنن ولی من شنیده بودم بر اساس حروف الفبا هست

آخرین ویرایش:

cyavash

New member
سلام..دوستانی که از فردا مصاحبه دارن ، در موردش اینجا بنویسن لطفاً..

بالا