نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ebi

New member
سلام دوستان.وقتی می بینم بچه ها زحمت کشیدن و قبول نشدن خیلی ناراحت میشم.من واقعا نمیدونم چه اتفاقی افتاده که این جوری شده.خدارو شکر من ایمنی تهران قبول شدم.فکر کردم درصدامو بگم شاید کمک کنه وضعیتو راحت تر تحلیل کنیم ایمنی 88 بیوشیمی 88 باکتری 84 سلولی82 زبان61 نمره 366

تبریک میگم.فکر کنم شما 1شده باشید.تازه رکورد نمره چند سال اخیر رو هم زدی:riz304:

hossein-sara

New member
درسته.بند 6 اطلاعیه همینو میگه.ترتیب انتخاب دانشگاه. مزخرفه.خنده داره.تازه اینو باید قبل از کنکور و انتخاب دانشگاه میگفتن نه روز اعلام نتیجه.

واسه شنبه خودتونو آماده کنید. شنبه. از تمام بچه های شهرستان خواهش میکنیم بیان.

من 10تا از بچه های شیرازو میشناسم که تو یه رشته اعتراض داشتنو میخوان وکیل بگیرن.

دوستان خود را خبر کنید. شنبه اماده باشید

negah

New member
سلام! میشه لطفا اونایی که ژنتیک انسانی قبول شدن درصداشونو بگند؟

66turlip

New member
نتایج کارشناسی ارشد

سلام به همه دوستان .من مطمئنم این نتایج واقعی نیست آخه من با میانگین 60 بین اللملل شهید بهشتی قبول شدم رشته من تغذیه بود تمام شهرها را هم زده بودم اگه واقعا ظرفیت ها را زیاد کردند من باید دولتی قبول میشدم . واقعا خیلی متاسفم که یک سال از عمرم این طوری از بین رفت .باید از اول میرفتم یه کشور خارجی مثل مالزی هزینشم با بین الملل فرقی نداره

66turlip

New member
بچه ها خواهش میکنم شنبه یادتون نره اجازه ندید یک سال از بهترین سالهای زندگیتون اینجوری تباه بشه

mahtab_m

New member
اعتراض از طریق بیست وسی

بیاد به اخبار بیست وسی اس ام اس بزنیم تا اونا برن وزارت خونه و درمورد کارنامه ها و افزایش ظرفیت صحبت کنن شمارش هم 100002030 هست

zahra

New member
:33::sarma::ambivalence:سلام کاش یکی منابع اصلی آموزش بهداشت رو به من میگفت:33:

پیوست‌ها

• imagesCAQHQRUK.jpg
    imagesCAQHQRUK.jpg
    8.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Nastaran

New member
با سلام
من در رشته فیزیک پزشکی شرکت کردم درصدام هم به صورت زیره: فیزیک 34 درصد - هسته ای 48 درصد- ریاضی 67 درصد
تقریبا همه شهرها رو هم زده بودم .انتخاب اول من مشهد بود. این درصدا واسه قبولی مشهد احتمالش زیاد بود . حالا فوقش مشهد نشم شهرهای پایین ترو که باید میاوردم . در کمال ناباوری زده پذیرفته نشده اید!!!!!:apthy:
کاش لا اقل کارنامه ها رو زود تر میزدن. ببینم اوضاع از چه قراره؟!!!!
راستی نمی دونم چرا واسه تکمیل ظرفیت واسم میزنه شما مجاز به انتخاب محل نمی باشید!!!!

Nastaran

New member
قرار همه ما شنبه صبح ساعت 9جلوی وزارتخانه همه رشته ها.اطلاع دهید .

من نمی تونم بیام و ساکن مشهدم. توروخدا خیلیییییییی اعتراض کنید . من وقتی نتیجمو دیدم فقط هنگ کردم. حتی فکرشم نمی کردم اصلا قبول نشم. کارنامه ها رو هم که نزدن!! الان فقط تو بهت و ابهامم. من 90 درصد فکر می کردم جایی رو که میخوام قبولم.

Nastaran

New member
درسته.بند 6 اطلاعیه همینو میگه.ترتیب انتخاب دانشگاه. مزخرفه.خنده داره.تازه اینو باید قبل از کنکور و انتخاب دانشگاه میگفتن نه روز اعلام نتیجه.

واسه شنبه خودتونو آماده کنید. شنبه. از تمام بچه های شهرستان خواهش میکنیم بیان.

من 10تا از بچه های شیرازو میشناسم که تو یه رشته اعتراض داشتنو میخوان وکیل بگیرن.

دوستان خود را خبر کنید. شنبه اماده باشید

این انتخاب دانشگاه مناسب یعنی چی که حالا میگن؟؟؟
من ساکن مشهدم و واقعا نمی تونم بیام. بچه ها تو رو خداا خیلیییییی اعتراض کنین.

Nastaran

New member
بچه ها شما نمرتونو از کجا میدونین؟
واسه اونایی که قبول شدن نمره می زنن؟

mohammad

New member
اجتماع بچه های علوم آزمایشگاهی فردا 9 صبح وزارت بهداشت.به همه اعلام کنید

Nastaran

New member
سلام من امتحانمو خيلي خوب دادم و درصدام خوب و با توجه به اينكه رتبه 49 فيزيك پزشكي سال قبل بودم اما پارسال ظرفيت پديرش 44 بود و من قبول نشدم و امسال با توجه به ظرفيت افزايش كه براي اين رشته به 62 رسيد من قبول نشدم واقعا معلوم نيس چه خبره و دارن چي كار ميكنن......

منم فیزیک پزشکی شرکت کرده بودم . و قبول نشدم . میشه درصداتو واسم بگی؟ ممنون میشم ازت

Nastaran

New member
بهتر نيست برنامه همه يه روز باشه؟ كسي از رسانه اي هم مياد؟

بچه ها همه با هم متحد اعتراض کنید که بهتره. اینجوری صدامون بلندتره. اگه موضوع رسانه ای بشه که عالیه . عده ای میخوان شنبه صبح برن وزارت.

Nastaran

New member
اجتماع بچه های علوم آزمایشگاهی فردا 9 صبح وزارت بهداشت.به همه اعلام کنید

بچه ها همه با هم متحد اعتراض کنید که بهتره. اینجوری صدامون بلندتره. اگه موضوع رسانه ای بشه که عالیه . عده ای میخوان شنبه صبح برن وزارت.

hossein-sara

New member
منم فیزیک پزشکی شرکت کرده بودم . و قبول نشدم . میشه درصداتو واسم بگی؟ ممنون میشم ازت
عدم انتخاب مناسب دانشگاه که تو اطلاعیه روز اعلام نتایج تو بند 6 اومده خیلی خنده داره.یعنی مثلا اگه یکی رتبش میشه 50 انتخاب اولش تهرانه ولی یکی میاره 60 یه دانشگاه دیگرو میاره چون انتخاب اولش بوده ولی شما قبول نمیشی چون ضرفیت دانشگاه های پایینتر پر شده. واااااااااااااااای با هر بار خوندنش حالم به هم میخوره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا