نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fara

New member
با سلام به همه کسانی که قبول شدند و نشدند مثل من،ای کاش همراه نتایج کارنامه هم اعلام می شد تا جای هیچ شک و شبه ای باقی نمیموند!برای من سواله مگه از روی نمرات قبولیها اعلام نمیشه که برای اعلام اون اینهمه وقت باید منتظر بمونیم ؟انتظار بیفایده؟؟؟!!!

ofogheroshan

New member
سلام
منم دارم دق میکنم
من مطمئن بودم اگه تهران قبول نشم خداقل تبریز مشهد و میارم
ولی.. اینا فقط نوشتن...پذیرفته نشدید! بدون هیچ درصد و رتبه ای
خداازشون نگذره

YASIN

New member
دوست عزیc سلام
تا اونجایی که میتونی پیگیری کن.ان شاءالله به نتیجه واقعی برسی.دوست دارم بدونم برای زبان از چه منابعی استفاده کردی.
سلام من هم ورزش شرکت کردم در حالی که پارسال رتبه ام 19 شده بود با زبان 29 حالا امسال غیر از درسای دیگه زبانم 73 شده بود قبول نشدم.شوکه ام می خوام برم وزارت.

hossein-sara

New member
سلام. یه اتفاق عجیب. باورم نمیشه که قبول نشدم.شک نداشتم قبول میشم.حتی تهران. اعتراض دارم.بچه ها خواهش میکنم.هماهنگ باشید. حقمونو باید بگیریم.نباید دس رو دس بذاریم. میدونید چرا 12مهر کارنامه رو میدن؟چون میخوان آبا از آسیاب بیفته تا اون موقع.شایدم بابت گندی که زدن میخوان کارنامه ها رو دسکاری کنن. فقط هوشیار باشید. بند 6 اطلاعیه ای که دیروز دادن خوندید؟ خندتون میگیره. علنا اومدن خودشونو تابلو کردن. میگن ممکنه شما حد نصاب نمره رو کسب کرده باشید ولی به خاطر عدم انتخاب مناسب دانشگاه قبول نشده باشید. اولا که واقعا مسخره اس.دوما که اینو باید قبل از ثبت نام میگفتن نه روز اعلام نتیجه. یه کم فکر کنید. یعنی نباید به ترتیب اولویت دانشگاه انتخاب میکردیم. باید از دانشگاه های پایینتر شروع میکردیم.جالب ترش اینه که تو همون بند اومده که "لذا با توجه به تکمیل ضرفیت پذیرش از مراجعه به این مراکز خودداری کنید". وااااااااااااای وااااااااااای. تهوع دارم.گلاب به روتون دیروز سر کامپیوتر بالا آوردم. باید کاری کرد بجه ها. من از شمال پا میشم میام تهران.از همه شهرستانیا میخوام تو یه روز مقرر بین حقشونو بگیرن. به دوستاتونم بگید حتما

Pouya

New member
سلام من هم شركت كردم و با ميانگين 65 درصد انتظار داشتم لااقل شهرستان قبول بشم. امروز صبح رفتم وزارتخونه. غير از من معترضهاي زيادي بودن. اصلا اجازه ندادن كسي به مركز سنجش بره. حضور ما ساعتها طول كشيد و فقط گفتن 12 مهر كارنامه اومد اعتراض كنين تا 30 مهر بررسي ميشه!!!! واقعا همه معترضين سر كار هستيم جميعا.... هر چي التماس كرديم كارنامه ها رو ببينيم گفتن امكان نداره. آخه كارنامه 12 مهر و اعتراض اون موقع چه دردي رو دوا ميكنه؟! يكي از اساتيد همان ورازتخونه رو ديدم گفت فقط راهش اينه كه كوتاه نياين و حتما موضوع رو رسانه اي كنين. به 20:30 زنگ زدم. در مرحله اول فقط بايد مشكل رو بگين و شماره تلفن بدين و اسم برنامه مورد نظر رو براي پيگيري مشكل بگين. شمارش اينه: 22012662
به تعدادي از دوستان گفتم زنگ بزنن. هرچي شكايت بيشتر بشه بيشتر احتمال داره بيست و سي پيگيري كنه. من ميگم اگه اين برنامه قبول كرد بياد وزارتخونه همه اونجا به عنوان معترض جمع بشيم.

Pouya

New member
سلام من هم شركت كردم و با ميانگين 65 درصد انتظار داشتم لااقل شهرستان قبول بشم. امروز صبح رفتم وزارتخونه. غير از من معترضهاي زيادي بودن. اصلا اجازه ندادن كسي به مركز سنجش بره. حضور ما ساعتها طول كشيد و فقط گفتن 12 مهر كارنامه اومد اعتراض كنين تا 30 مهر بررسي ميشه!!!! واقعا همه معترضين سر كار هستيم جميعا.... هر چي التماس كرديم كارنامه ها رو ببينيم گفتن امكان نداره. آخه كارنامه 12 مهر و اعتراض اون موقع چه دردي رو دوا ميكنه؟! يكي از اساتيد همان ورازتخونه رو ديدم گفت فقط راهش اينه كه كوتاه نياين و حتما موضوع رو رسانه اي كنين. به 20:30 زنگ زدم. در مرحله اول فقط بايد مشكل رو بگين و شماره تلفن بدين و اسم برنامه مورد نظر رو براي پيگيري مشكل بگين. شمارش اينه: 22012662
به تعدادي از دوستان گفتم زنگ بزنن. هرچي شكايت بيشتر بشه بيشتر احتمال داره بيست و سي پيگيري كنه. من ميگم اگه اين برنامه قبول كرد بياد وزارتخونه همه اونجا به عنوان معترض جمع بشيم.

لیلا

New member
نتایج ازمون ارشد

من هم یک معترض هستم به 20:30زنگ زدم پیغام گذاشتم.الان هم از درد قفسه سینه رنج می برم.دیشب ازخدا شاکی بودم که حرکت کردم برکت ندیدم ولی امروز به این نتیجه رسیدم که رد شدنم کار خدا نبودکار مردان خدا بود.درصدهای من نسبت به سال پیش بالابود سال پیش بااختلاف 3تست افتادم.امسال درصدهام درمقایسه با رتبه های9سالهای88و87جزو قبولیها میشد.دیگه چطور باید میخوندم کارمندهستم درکنار کار و زندگی در منطقه محروم همه تلاش خودم را کردم.به نظر من افزایش ظرفیتی در کار نبود وسرکار ی بود.چرا کارنامه هارا اینقدر باتاخیر منتشر میکنن

لیلا

New member
در ادامه مطلب بالا میخواستم بگم درصد های امسال من نسبت به پارسال 70درصد رشد داشت ولی انگار سوالات کارشناسی ارشد هم به سرنوشت سوالات دستیاری پزشکی مبتلا شده یا کسانیکه از محل طرح وتوزیع سوالات پاکسازی شده بودند اکنون در محل سنجش گرد هم امده اند جای شهدا خالی که مدیریت وزیره گرامی را به نظاره بنشینند افرین در عصر تکنولوزی بچه گول میزنید اون از کارنامه ها اون از اطلاع رسانی اون از حراست لعنت الله علی قوم الظالمین

Pouya

New member
دوستان اگه به لينك زير مراجعه كنين
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي - اخبار اختصاصی
جايي كه خبر افزايش ظرفيت ها اومده، بعضي نظرات در مورد قابل اعتماد نبودن اين تصميم گيري جالبه. شايد پايين اون صفحه هم بشه اعتراض كرد اگرچه بعيده كسي از مسوولين بخونه. لينك زير هم چند تا ايميل داره براي مكاتبه با بخشهاي مختلف وزارتخونه البته اگه كسي بخوندش
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي - راهنمای ارتباطات
راستي طبقه همكف وزارتخونه يه صندوق براي ارتباط با وزيره. نگهبان ميگفت هر هفته خالي ميشه و ميره تو كارتابل وزير. الله اعلم! بچه ها نامه هاي اعتراضشونو اون تو انداختن. اميدوارم همون طور كه خانم وزير امتحان دستياري رو زير و رو كرد واسه ارشد هم كاري بكنه. البته بهتر بود با تصميم يك شبه براي افزايش ظرفيت اينهمه نتايج رو زير و رو نمي كرد.....

m-a-s-i

New member
سلام به همه
من الان نتیجه رو دیدیم دارم می میمیرم امکان نداره من مطمئن بودم قبولم :((((((((((((((((((
پذیرفته نشده اید !!!!!
تو رو خدا بگین چی کا کنیم
حداقل اعتراضمون به گوششون برسه
من شهرستانم
ولی هر موقع تجمعی اعتراضی بذارین وزارت خودمو می رسونم
خدااااااااااااااا
باورم نمیشه :((((((((((((((((((((((((((
دارم دیوونه می شم.

m-a-s-i

New member
بچه ها ازتون خواهش میکنم یه روز رو مشخص کنیم و همگی بریم وزارت بهداشت،بهتره تعدادمون زیاد باشه... به دوستاتون خبر بدید...
تو رو خدا زودتر این کارو بکنیم..
زودتر تصمیم بگیریم یه روز و مشخص کنیم

mohammad

New member
شماره تلفن 20:30 - 021-22012662 تماس گرفته و اعتراض خود را اعلام کنید

elena

New member
سلام به همگی
من ایمنی شناسی با درصد های بالای 50 قبول نشدم. هیج کجا قبول نشدم....الان واقعا تو شوکم.
لطفا اگر کسی قبول شده درصداش رو بزاره واسه اطلاع ما....
کسی می دونه اگر اعتراض کنیم نتیجه ای داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟

m-a-s-i

New member
سلام به همگی
من ایمنی شناسی با درصد های بالای 50 قبول نشدم. هیج کجا قبول نشدم....الان واقعا تو شوکم.
کسی می دونه اگر اعتراض کنیم نتیجه ای داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟

elena

New member
منم دقیقا مثل شما هستم.میشه لطفا بگید نمره رو چجوری حساب می کنید؟

Ebi

New member
دوستانی که ایمنی شرکت کردن و قبول نشدن درصداشونو بزارن ببینم چطوره.من قبول شدم.نمرمم 299 بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا