نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کیان

New member
سلام خسته نباشید.....ارشد فیزیک پزشکی امسال نسبت به سالهای پیش اسونتر بود ولی سوالات زمان بر بود یعنی حل زیادی میخواست..من که خودم نتونستم به زبان برسم....در ضمن چند سوال بود که اشتباه بود یا جواب درست داخل گزینه ها نبود...

tootia

New member
ارشد شنوايي

سلام به همه. اين اولين باريه كه دارم اينجا پُست ميذارم من امسال اصلاً نخونده بودم و اسه همين استرس نداشتم اما وقتي دوستاي دبيرستانمو ديدم كه واسه ارشد به كوب خوندن و با آمادگي اومدن سر جلسه تازه فهميدم چه قدر تنبل و بي خيال شدم تصميم گرفتم واسه سال بعد بخونم اما نميدونم از كجا شروع كنم:21:

scarlet

New member
بالاخره نمره آخرین فرد قبولی رو زدن
با اختلاف 12 نمره رد شدم
سال دیگه میشم رتبه تک رقمی

salam meysam , manam parastariem, mishe begi az koja darsadaye akharin ghabol shode ro didi ? man nemitonam varede saite oloompezeshki besham, nemiare! emsal khob khonde bodam vali ghabol nashodam:smiliess (12)::sadsmiley:

سلام به همه اونهایی که زحمت کشیدن و نتیجشون معلوم نیست چی شد!! من هم واقعا درصدهام خوب بود زبان بیوتکنولوژی رو 75 زدم بقیه هم بین 30 تا 40 ولی قبول نشدم! سرمونو گول مالیدن گفتن افزایش ظرفیت ولی اصلا زیاد نشد. خدا ازشون نگذره اینهمه مارو از تیر تا حالا معطل کردن اینهمه استرس آخرش هیشکی قبول نشد معلوم نیست کی ها قبول شدن!!!!!!!!!!!

آخرش هیشکی قبول نشد معلوم نیست کی ها قبول شدن!!!!!!!!!!!اگر شما قبول نشدین دلیل نمیشه که به کسایی که بیشتر از شما زحمت کشیدن و قبول شدن تهمت بزنین. شاید اشتباهی هم صورت گرفته باشه .منم قبل اعلام نتایج نگران پارتی بازی بودم ولی نمرم دقیق همونی شد که حساب کرده بودم. شاید خیلی ها بودن چند برابر شما تلاش کردن اونوقت حق اونا نبوده قبول بشن و حق شما بوده؟؟؟ من میدونم منظورت چیز دیگه ای هست ولی قبل جمله بندیت فکر کن و منطقی صحبت کن. یعنی همه کسایی که قبول شدن زحمت نکشیدن و کشکی اومدن بالا؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

ما به اعلام نتایج کارشناسی ارشد معترض هستیم به قول خودتون با افزایش 80 درصدی ظرفیت و با نمره 272 آخرین پذیرفته شده سال گذشته نمره من تو رشته ایمنی 250 بود ظرفیت سال گذشته 65 نفر بود ولی امسال بالای 100 نفر ولی قبول نشدم.کار نامه ها به همراه اسکن پاسخ نامه باید هر چه زود تر اعلام بشه نه 12 مهر که کلاس ها سروع شده .ما از طریق 20.30 پیگیری خواهیم کرد و لازم باشه وکیل هم می گیریم برای گرفتن حقمون.باید میزان ظرفیت جدید اعلام شده هم اعلام بشه تو هر رشته به تعداد نه کلی بگید 80 دبه شعور داوطلب توهین نکنید.اگر خدایی نکرده حقی از کسی ضایع کنید اون دنیا رو هم مد نظر داشته باشید اگر معتقد هستید.حق الناس داوطلب هارو هر چه زودتر بدید و شفاف سازی کنید و شعار ندید

برای من این جالبه که قرار بوده تهران با در نظر گرفتن افزایش ظرفیت 25 نفر تغذیه برداره ولی 30 نفر برداشته و دو سه تا از نمره های آخر واقعا افتضاحه!!! نمیدونم اون 5 نفر جریانش چیه؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا