نظرتون راجع به نتایج ارشد وزارت بهداشت 91-90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

baran

New member
دوست عزیزی که معتقدی شاید من که ایمنی نمره 280 دارم اشتباه حساب کردم، فرض بگیریم که من اشتباه حساب کردم که نکردم ولی همه که اشتباه حساب نکردن، من 18 نفر از بچه های ابمنی رو میشناسم که وضعیت منو دارن، تازه بچه های بقیه رشته ها هم همین وضعیت رو دارن ... در ضمن ماها هممون جز دانشجوهای تاپ علوم آزمایشگاهی تو دانشگاه ایران و تهران هستیم و انقر خنگ نیستیم که هممون درصدامونو اشتباه حساب کرده باشیم...

خدمت دوست دیگه که از تراز حرف میزنه بگم که تو آزمون وزارت بهداشت به هیچ وجه تراز حساب نمیشه و رتبه بندی فقط از روی نمره کل می باشد ...

baran

New member
ebi شما کجا قبول شدی؟ یکی از بچه ها با نمره 305 ایمنی- بین الملل بهشتی قبول شده...

baran

New member
یکی از اساتید وزارت بهداشت گفت: برای حل مشکل .ان را رسانه ای کنید برای رسانه ای کردن با شماره تلفن 20:30 که 021-22012662 تماس گرفته و اعتراض خود را اعلام کنید لازم به ذکر است تعدادی از معترض ها به سازمان در تهران رفته در شهرک غرب برای اعتراض که چرا . چگونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ebi

New member
یکی از اساتید وزارت بهداشت گفت: برای حل مشکل .ان را رسانه ای کنید برای رسانه ای کردن با شماره تلفن 20:30 که 021-22012662 تماس گرفته و اعتراض خود را اعلام کنید لازم به ذکر است تعدادی از معترض ها به سازمان در تهران رفته در شهرک غرب برای اعتراض که چرا . چگونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید کارنامه بیاد تا ببینیم نمره آخرین فرد چنده.اونی هم که با 305 بین الملل آورده مطمئن باش شهرای دیگه رو نزده و فقط خواسته تهران بیاره.من تبریز.
ممنون میشم همه حرفاتو تو یه پست بنویسی و اگه لازم بود چیزی اضافه کنی دکمه ویرایش پست رو بزنی که اینجا زیاد شلوغ نشه.

آخرین ویرایش:

homayoon

New member
اعتراض

من درصد هام این بوده ایمنی 64.4-بیو80-سلولی54.4-میکروب 37.7-زبان 28.6 این درصد ها بده؟نمرم 250 میشه ولی قبول نشدم؟با ظرفیت 115 نفر که خودشون گفتن که احتمالا به 120 هم برسه میشه همچین چیزی؟راستی ما که امسال قبول نشدیم و داریم می ریم طرح می تونیم سال بعد هم شرکت کنیم مثل سال های گذشته؟

homayoon

New member
ما به اعلام نتایج کارشناسی ارشد معترض هستیم به قول خودتون با افزایش 80 درصدی ظرفیت و با نمره 272 آخرین پذیرفته شده سال گذشته نمره من تو رشته ایمنی 250 بود ظرفیت سال گذشته 65 نفر بود ولی امسال بالای 100 نفر ولی قبول نشدم.کار نامه ها به همراه اسکن پاسخ نامه باید هر چه زود تر اعلام بشه نه 12 مهر که کلاس ها سروع شده .ما از طریق 20.30 پیگیری خواهیم کرد و لازم باشه وکیل هم می گیریم برای گرفتن حقمون.باید میزان ظرفیت جدید اعلام شده هم اعلام بشه تو هر رشته به تعداد نه کلی بگید 80 دبه شعور داوطلب توهین نکنید.اگر خدایی نکرده حقی از کسی ضایع کنید اون دنیا رو هم مد نظر داشته باشید اگر معتقد هستید.حق الناس داوطلب هارو هر چه زودتر بدید و شفاف سازی کنید و شعار ندید

payam

New member
ازدوستان خواهش می کنم احساسی با موضوع برخورد نکنن من خودم درصدهایی که محاسبه کردم 80-85-90-70-40-35-20 بوده وتهران قبول شدم من فکرمی کنم رقابت امسال شدید بوده وباتوجه به اسون تربودن زبان نسبت به سال قبل به هیچ عنوان مقایسه با سال قبل درست نیست ازبرخی دوستانم که رشته های دیگه مثل فیزیوتراپی قبول شدن تقریبا درصد زیر50 نداشتن حتی پنج یا درصدم تو درس های باضریب می تونه امسال چند نفرو جابجا کرده باشه . پس قبل ازهراقدامی ازکسایی که تو رشته خودتون شرکت کردن وامسال قبول شدن اماربگیرید اگه درصد اونا ازشما کمترباشه وشما قبول شده باشید حق اعتراض دارید نه این که فقط با توجه به درصدای سال قبل خودتونو محق بدونید . امسال درتمامی رشته ها درصدایی که زده شده بسیاربالاتربوده .

baran

New member
اتفاقا همه جا رو زده و بین الملل قبول شده و همینه که هممون رو متعجب کرده...

zss

New member
دوست عزیز(کاربرzss) سلام
تا اونجایی که میتونی پیگیری کن.ان شاءالله به نتیجه واقعی برسی.دوست دارم بدونم برای زبان از چه منابعی استفاده کردی.

سلام یاسین چشم ممنون.من برای زبان کتاب دکنر لزگی رو خوندم و تست های سالهای پیش.زیاد رو لغات کار کردم.از مهر هم یه ترم رفتم کلاس تافل دکتری موسسه فرهیختگان دانشگاه.برا شروع خوب بود.هر چند فقط آموزش reading به درد این کنکور می خورد ولی باعث شد راه بیفتم.
وای الان که فکر می کنم می گم چه فایده این همه زحمت من که نتیجه نگرفتم :(

momtaz

New member
بانظرشما دوست عزیزم موافقم من هم فکرمیکنم باید همه دوستانی که نسبت به قبول نشدن خود معترضند در یک روز معین وبا هماهنگی همدیگر به وزارت بهداشت مراجعه کنند من امسال امیدزیادی به قبولی داشتم ودرصدهای احتمالی ام هم که تقریبا مطمئنم درست حساب کردم عبارتنداز : مبانی60 آمار66 اصطلاحات 43 بهداشت 88 بیماریها 75 زبان هم بین 50تا60 شک دارم.نمره ام هم 266 شده دوستان هم لطف کنند درصدهای احتمالی رو بزنن. باآروزی رسیدن حق به حقدار.

vahid.mi6

New member
سلام به همه نظر شما در مورد قبولیا چیه؟ پس این افزایش ظرفیتا چی شد بچه ها بودن که با270 قبول نشدن
اگه کسی قبول شده بگه نمرشم بگه:02.47-tranquillity:

.
vahid.mi6 : شما از کجا میگید یکی از بچه ها با نمره 270 بوده که قبول نشده؟ در حالی که هنوز کارنامه نیومده؟
من خودم قبول شدم ،فقط وقتی کد رهگیری رو وارد می کنید اسم شهر قبولیتون رو زده نه هیچ چیز دیگه
اینم در صدام که خودم گرفتم هنوز کارنامه نیومده : میکروب 68 - انگل 37 - قارچ 40 - ویروس 71 - ایمونو 51 - بیو شیمی 68 - زبان 45 انتخاب سومم قبول شدم

tazevared

New member
سلام دوستان.وقتی می بینم بچه ها زحمت کشیدن و قبول نشدن خیلی ناراحت میشم.من واقعا نمیدونم چه اتفاقی افتاده که این جوری شده.خدارو شکر من ایمنی تهران قبول شدم.فکر کردم درصدامو بگم شاید کمک کنه وضعیتو راحت تر تحلیل کنیم ایمنی 88 بیوشیمی 88 باکتری 84 سلولی82 زبان61 نمره 366

biotech25

New member
سلام به همه
به همه ی جوانان با استعداد این مرز وبوم
وآرزوی آرامش برای همه اونایی که با وجود تلاس فراوان استعداد بالا وخلاقیت در این آزمون قبول نشدن!!!!!

منم شیمی:50
ریست سلولی:۵۸
میکروب:۴۸-۵۲
زبان:۵۰
من با این درصدا قبول نشدم
حق ما خیلی بیشترازایناست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zss

New member
بانظرشما دوست عزیزم موافقم من هم فکرمیکنم باید همه دوستانی که نسبت به قبول نشدن خود معترضند در یک روز معین وبا هماهنگی همدیگر به وزارت بهداشت مراجعه کنند من امسال امیدزیادی به قبولی داشتم ودرصدهای احتمالی ام هم که تقریبا مطمئنم درست حساب کردم عبارتنداز : مبانی60 آمار66 اصطلاحات 43 بهداشت 88 بیماریها 75 زبان هم بین 50تا60 شک دارم.نمره ام هم 266 شده دوستان هم لطف کنند درصدهای احتمالی رو بزنن. باآروزی رسیدن حق به حقدار.
منم موافقم.به نظرتون فردا چهارشنبه ساعت 9-10 خوبه؟شهرستانیا هم می تونن بیان؟

torbat

New member
ژنتیک

سلام .من میانگین درصدهام 57هستش.میانگین دوستم 62هست که علوم بهزیستی تهران قبول شده انتخابش دوم اش بود.بر اساس کنکور89 باید 34 میاوردم تاگلستان قبول شم براساس سال 49 میشدم.اصلا بگم همه خوب زدن یعنی من 65 هم نشدم.درضمن همه شهرهارو زدم

منی که ازدواج کردم شرایط شو ندارم هی بخونم نتیجه نگیرم.با این شرایط باید قبول می شدم .کاش می فهمیدن چطور با زندگی ما بازی میکنن
فکر نکنم خودشون کنکوری داده باشنت تا ببینن چه جوری

کارمند

New member
با سلام خدمت دوست عزیز.با توجه به سیاست های وزارت بهداشت در اعلام نتایج که البته حتی اسکن پاسخ نامه را هم تا چند هفته دیگر در اختیارتان خواهد گذاشت و با در نظر گرفتن نرم افزاری شدن تصحیح اوراق و گزاردن کلید نهایی احتمال خطا از این دیدگاه بسیار ناچیز است.اما دیدگاه دیگر که بعد از در اختیار گذاشتن اسکن و کارنامه دیگر کار از کار گذشته و همه پذیرفته شدگان ثبت کرده و حتی دو سه جلسه از واحدهای ترم خود را هم گذرانده اند بسیار شک بر انگیز خواهد بود. این مورد در کنکورهای گذشته هم بسیار مشاهده شده است اما بدلیل پیگیری نکردن و عدم اعتراض دوستان کسی در وزارت خانه پیگیر مساله نشده است. لذا پیشنهاد می کنم اگر احساس می کنید تقلبی در رابطه با شما صورت گرفته (البته احساسی فکر نکنید و سعی کنید منطقی باشید) هر چه سریعتر و قبل از اینکه کار از کار بگذرد به ساختمان اصلی وزارت بهداشت واقع در تهران شهرک غرب مراجعه(اگر تنها مراجعه کنید جوابی نخوا هید گرفت)و مسالمت آمیز مشکل خود را مطرح و سعی کنید جواب منطقی دریافت کنید.
اما در رابطه با افزایش ظرفیت.خانم وزیره عزیز کاشکی قبل از گرفتن تصمیمات مسخره خود کمی هم جنبه های فرهنگی کشور را مد نظر قرار می داد. با توجه به سوابق کاری و تحصیلی جناب سرکار وزیر بهداشت شما نه تنها شاهد بهتر شدن بلکه بدتر شدن روز به روز اوضاع دانشگاه های علوم پزشکی هستید و خواهید بود چه برسد دوست عزیز به کنکورهایشان.
سالم باشید

با سلام . من با شما کاملا موافقم .میانگین من 61.5 بود و من تمام شهرهارو زدم ولی قبول نشدم خواهشمندم همه پجه ها حتی انهایی که قبول شدند درصدهای خود را اعلام کنند .من 21 شهریور به وزارتخانه و به زور به قسمت سنجش رفتم ولی هیچ جوابی نگرفتم . فقط یه اعتراض الکی نوشتم ودر مورد لو رفتن سوالات هم یه چیزهایی شنیدم به نظر بنده 26 شهریور اطلاع رسانی کنید در وزارتخانه جمع بشیم و اعتراض خود را اعلام نماییم .

آخرین ویرایش:

hossein-sara

New member
به نظر من شنبه هفته بعد.تا جمعیتمون بیشتر شه.شهرستانی ها هم بتونن تا اون زمان برنامه ریزی کنن بیان. نظرتون چیه؟
تا اون زمان هم تهرانیای عزیز دست از اعتراض نکشن و برن وزارت خونه

mohammad

New member
بچه هایی که قبول نشدین با نمره هایی خوب باید بگم که دلیل اشتباه شما در انتخاب کد رشته یا همان شهر ها بوده .چون کسی به شما نگفته بود که ترتیب انتخاب در قبولی موثر است و ما رو با ان سر بریدن من فکر میکنم باید اعتراز کنیم چرا ساکتید اعتراز کنید اعتراز کنید اعتراز از طریق رفتن به وزارت خونه و یا برنامه 20:30 همون جوری که یکی از بچه ها در بالا به ان اسرار داره ما باید کاری بکنیم..............دوستان خود رو خبر کنید
دوستان خود را خبر کنید
دوستان خود را خبر کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا