مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohammad63

Well-known member
گلاب اول سلام .................
دوم ............ رئال که مث بارسا هم گل بارون شد .............
سوم تو که همه شیمی الی رو گفتی ................ یه امیدها مونده یه طیف سنجی ............. البته من نخوندمشون فک کنم یه دونه دیگه هم باشه .............. این سه تا رو هم میخوندی و خودتو خلاص میکردی ...........
گلاب رتبه یکی هستی هااااااااااااااااااااا

گلاب

New member
ووووواااااااااایییی ببین گلاب جوووونم اومده فدات عزیزم
مرسی بخاطره گزارشت
منم که مثه خودت ضروریاتو خوندم دارم دوره میکنم و تستهاشو میزنم...شیمی الی هم علیرضا سهی رو خوندم هنوز دوره نکردم هیچی یادم نیس
شیمی عمومی هیچی...زیست جزوه ی محمدو خوندم خوب بود ...زبانم که منم همه ی لغات مرور میکنم و سالای قبلو میخونم ولی احساس میکنم پیشرفتی ندارم

اصن تو روح این زبان... هر چی میکشیم از این زبانه... ملت نشستن دارن اتم میفرستن فضا ما باید بیایم تازه زبون اونا رو یاد یگیریم...

این جزوه هه رو از کجا آوردی؟ زیست رو میگم...

foroozan

New member
سوم تو که همه شیمی الی رو گفتی ................ یه امیدها مونده یه طیف سنجی ............. البته من نخوندمشون فک کنم یه دونه دیگه هم باشه .............. این سه تا رو هم میخوندی و خودتو خلاص میکردی ...........
همینو بگو والا.......من فک کردم الان 2تانهایت3تافصلو میگه.....

majede

New member
اصن تو روح این زبان... هر چی میکشیم از این زبانه... ملت نشستن دارن اتم میفرستن فضا ما باید بیایم تازه زبون اونا رو یاد یگیریم...

این جزوه هه رو از کجا آوردی؟ زیست رو میگم...

محمد63 واسه دانلود گزاشت اقا محمد دوباره لینکشو بزار همه فراموش کردن
با تشکر

mohammad63

Well-known member
فرزان جان این نقششونه
این رتبه اولها همینطورن دیگه..................

گلاب

New member

به به سلام... چ خبر؟ خوب میخونین دیگه ایشالا...

چ دل خجسته ای داری بخدا... نشستین دارین بارسا رئال میزنین :25r30wi:

البته من آلدهید کتون رو نخوندم هنوز... اون یکی ها رو هم تازه شروع کردم به تست زدن... ولی ایشالا زود تموم میشه... الان یادم افتاد ک فصل آروماتیک ها هم مهمه...

majede

New member
بچه ها این شیمی الی همه تستاش مهمه؟؟من فقط واسه ارشدبهداشتو خوندم

گلاب

New member
بچه ها این شیمی الی همه تستاش مهمه؟؟من فقط واسه ارشدبهداشتو خوندم

ماجی جون من هر شب از هر مبحث 10 تا تست میزنم ... هم خسته نمیشم هم با این مدل یه فصل رو تو چند روز میخونم زود یادم نمیره...

BBT

New member
سلام میبینم که جمعتون جمع بود جای من خالی بوده,حسابی
به به گلاب خانم بالاخره تشریف اوردین میگفتین. گاوی گوسفندی قربونی میکردیم آخه زشت بود اینطور,....,
ولی بجه حالا که اومدین تا آخرش باشین تا این چند روز رو,هم بگذرونیم و.جشن پیروزی رو با هم بگیریم
انشاالله

BBT

New member
گزارش این که ترکوندم میخوان با رتبه خوب تهران قبول شم
خوب بود

sogol66

New member
سلام بچه ها من فارغ التحصیل شیمی کاربردیم و الان دو ساله که برای بیوشیمی می خونم ولی هر دو سال بخاطر نوع کارم و خستگی از ثبت نام غافل می شم متاسفانه دوباره نتونستم 92 هم شرکت کنم چون موقع ثبت نام ایران نبودم ولی واقعا این رشته رو دوست دارم و تمام کتاباشو دارم و خیلی هم خوندم اما بهرحال ضعف هایی توی درس بیو دارم که نیاز به راهنمایی دارم خوشحال میشم اگه شما لطف کنید و منو راهنمایی کنید

majede

New member
سلام بچه ها من فارغ التحصیل شیمی کاربردیم و الان دو ساله که برای بیوشیمی می خونم ولی هر دو سال بخاطر نوع کارم و خستگی از ثبت نام غافل می شم متاسفانه دوباره نتونستم 92 هم شرکت کنم چون موقع ثبت نام ایران نبودم ولی واقعا این رشته رو دوست دارم و تمام کتاباشو دارم و خیلی هم خوندم اما بهرحال ضعف هایی توی درس بیو دارم که نیاز به راهنمایی دارم خوشحال میشم اگه شما لطف کنید و منو راهنمایی کنید

سلام عزیزم خوش اومدی
سوگل جان میخای سال دیگه کنکور بدی؟
دقیقا سوالت چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا