مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nocerino

New member
سلام دوست من جزوه دکتر احسانی برای موسسه انواره.قیمتش 120 تومن هست .شماره موسسه انوار 88515182.سر کار خانم سوری مسئول جزوات مکاتبه ای اون موسسه هستند.ایشان از دوستان خوب بنده هستند

foroozan

New member
سلام دوست من جزوه دکتر احسانی برای موسسه انواره.قیمتش 120 تومن هست .شماره موسسه انوار 88515182.سر کار خانم سوری مسئول جزوات مکاتبه ای اون موسسه هستند.ایشان از دوستان خوب بنده هستند

nocerino عزیز جزوه ای که میگیددستنویسه یاتایپیه؟اخه یکی ازدوستانم میگفت جزوه ای که میفروشن روبچه های قبول شده سالای پیش نوشتن وخوده دکتر جزوه جداگونه نداره!

majede

New member
سللااااااااامم
بچه ها کجایین پس؟؟؟ بیاین گزارش بدین چی چقدر خوندین
گلااااااااااااااااااااااب جونم،bbt،فروزان،s.ahang،داش محسن،امپراتوووور،konjkave،nocerino،setare58،mohamad63،vitamin،......و بقیه دوستانی که اسمشونو فراموش کردم,
لطفا

:rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member
ماجده جان من که فقط براتون دعا میکنم ...................... وضعیت خانوادگی من اصلا مناسب نیست ........................ مامانم واجبتره از ارشد ................. براتون دعا میکنم

mohammad63

Well-known member
کتاب دکتر احسانی رو بخونین که بهتره ............ کاملتره منظمتره تمیزتره شکلاش هم بهتره .میشه گفت کاملتره

majede

New member
مرسی اقا محمد که اومدی
انشالا با یکم خوندن شما هم قبولین بخاطر خدمت به مادرتون

majede

New member
کتاب دکتر احسانی رو بخونین که بهتره ............ کاملتره منظمتره تمیزتره شکلاش هم بهتره .میشه گفت کاملتره

اره منم موافقم احسانی خیلی خوب و کامله من نصفشو خوندم
بعد از اون ضروریاتو خوندم ضروریاتم خیلی خوبه

foroozan

New member
سللااااااااامم
بچه ها کجایین پس؟؟؟ بیاین گزارش بدین چی چقدر خوندین
گلااااااااااااااااااااااب جونم،bbt،فروزان،s.ahang،داش محسن،امپراتوووور،konjkave،nocerino،setare58،mohamad63،vitamin،......و بقیه دوستانی که اسمشونو فراموش کردم,
لطفا

:rose::rose::rose:
سلاااااام عزیزدلم منم فعلا دارم کتاب احسانی رومیخونم واسه زیستم برای کنکور ولی الی وعمومی متاسفانه هیچی زبانم لغت حفظ میکنم.:14:

majede

New member
سلاااااام عزیزدلم منم فعلا دارم کتاب احسانی رومیخونم واسه زیستم برای کنکور ولی الی وعمومی متاسفانه هیچی زبانم لغت حفظ میکنم.:14:

سلام عزیزم منم بیشتر بیو میخونم فعلا زیستو شیمی هیچی زبانم که هر چی میخونم پیشرفتی ندارم

mohammad63

Well-known member
میگم علمای عزیز ... فروزان و ماجده.................... شما پیشرفت ندارین ................. پس من قبولم دیگه ..................

foroozan

New member
میگم علمای عزیز ... فروزان و ماجده.................... شما پیشرفت ندارین ................. پس من قبولم دیگه ..................

منکه یه جورایی آره:riz513:
باشه ماکه بخیل نیستیم شما قبول شو.اصلا ایشالا همه قبول شن:riz277:

گلاب

New member
سلام ماجی جونم...

من که بهت گفتم چقد میخونم...

باشه بازم میگم...

بیو: ضروریات رو بزووووور تموم کردم... البته منظور از بزوووور قسمت مولکولیش بود بس ک من از این فصل میترسم خوندنم نمیاد... :14:

گنجینه رو هم تازه شروع کردم...

زبان: هر چی لغت میخونم انگار اولین باره... از ترسم تا حالا 1 تست هم نزدم... گذاشتم از 9 اردی بزنم... :13: نمیدونم شایدم تلقینه...

شیمی آلی: چن تا فصل مهم رو دارم میخونم و تست میزنم+ مرور مورتیمر 1 (2 رو دیگه نمیخونم)

زیست: جزوه نورآبادی رو یه دور روخوانی کردم ولی خیلی خلاصه اس... معلومه طرف کاملشو گذاشته برا کللساش.. بدم میاد از این مدل آدما... اگه دیده باشین جعفرنژاد بالای 90% مطالب کلاسیش رو تو کتابش هم آورده... من چن جاشو مقایسه کردم..

هیچی دیگه... دیگه خسته شدم... خیلی خوشحالم که داره تموم میشه... فقط میگم بدیم تموم شه بره خلاص شیم... :j58r36j3gcr4suxymup

خوب خودتم بوگو دیگه... ببین چ مفصل گفتم... :rolleyessmileyanim:

foroozan

New member
سلام ماجی جونم...

باشه بازم میگم...

بیو: ضروریات رو بزووووور تموم کردم... البته منظور از بزوووور قسمت مولکولیش بود بس ک من از این فصل میترسم خوندنم نمیاد... :14:

زبان: هر چی لغت میخونم انگار اولین باره... از ترسم تا حالا 1 تست هم نزدم... گذاشتم از 9 اردی بزنم... :13: نمیدونم شایدم تلقینه...

شیمی آلی: چن تا فصل مهم رو دارم میخونم و تست میزنم+ مرور مورتیمر 1 (2 رو دیگه نمیخونم)

زیست: جزوه نورآبادی رو یه دور روخوانی کردم ولی خیلی خلاصه اس... معلومه طرف کاملشو گذاشته برا کللساش.. بدم میاد از این مدل آدما... اگه دیده باشین جعفرنژاد بالای 90% مطالب کلاسیش رو تو کتابش هم آورده... من چن جاشو مقایسه کردم..

هیچی دیگه... دیگه خسته شدم... خیلی خوشحالم که داره تموم میشه... فقط میگم بدیم تموم شه بره خلاص شیم... :j58r36j3gcr4suxymup

چه گزارش بامزه وخالصانه ای دادی گلاب جان.عزیزم این چندتا فصل مهمه آلی کدوماس؟

majede

New member
ووووواااااااااایییی ببین گلاب جوووونم اومده فدات عزیزم
مرسی بخاطره گزارشت
منم که مثه خودت ضروریاتو خوندم دارم دوره میکنم و تستهاشو میزنم...شیمی الی هم علیرضا سهی رو خوندم هنوز دوره نکردم هیچی یادم نیس
شیمی عمومی هیچی...زیست جزوه ی محمدو خوندم خوب بود ...زبانم که منم همه ی لغات مرور میکنم و سالای قبلو میخونم ولی احساس میکنم پیشرفتی ندارم

سلام ماجی جونم...

باشه بازم میگم...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا