مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

meraeen

New member
از تمامی دوستانی که قصد دارن در کارشناسی ارشد 92در رشته بیوشیمی بالینی شرکت کنند دعوت میکنم تا با حضور در این تاپیک هرچه سریعتر با یک برنامه ریزی دقیق و کاربردی شروع به مطالعه کنیم .:riz304:
به امید آنکه در کنار هم سال تحصیلی پرباری داشته باشیم.:smilies-azardl (181

meraeen

New member
مطمئنا هرکدوم از ما یه چیزهایی خوندیم,اما تو این برنامه بهتره از صفر شروع کنیم. البته نظر منه.

cacti

New member
با همگی موافقم از صفر
من میخواستم تابستون فقط زبان وبیوشیمی بخونم از کربوهیدراتم شروع کنم
شما چی میگیین@

آخرین ویرایش:

monika.r

New member
سلااااااااااااااااااااااااام .منم هستم.برنامتونو بگین هر کدوم بهتر بود اونو اجرا کنیم

meraeen

New member
سلام مونیکای عزیز متاسفانه بچه های بیو خیلی کم کار هستن یا بهتره بگم همکاری نمیکنن.تاپیک کنکور 91 رو اگه نگاه کنی من جزء اولین کسایی بودم که تو تاپیک بودم ولی خبری از بچه های بیو نشد, اونجا هم عملا شد واسه بچه های تغذیه(که باید بهشون آفرین گفت) بعد این صفحه رو باز کردم متاسفانه اینجا هم خبر خواصی نشد!! اما اگر شما حاضری و تا آخرش میای بیا دوتایی شروع کنیم حتی اگه تا آخرش 2تایی بودیم و اگه کسی اومد هم چه بهتر با هم میخونیم.

meraeen

New member
من تجربه مطالعه گروهی رو دارم خیلی خوب جواب میده,همفکری کردن ها ,تشویق و دعوا کردن به خاطر خوندن ها و کم کاری کردن ها و..... خلاصه اگه هستی پیغام بذار و یه ساعت رو تعیین کن تا هم زمان بیابم و با هم برنامه بریزیم.

monika.r

New member
سلام meraeen عزیز.من پایتم تا آخر.فقط از اول بگم من باید از صفر شروع کنم هیچی نخوندم.من وقتم آزاده خودت یه ساعتی رو تعیین کن با هم برناممونو هماهنگ کنیم:riz304:

meraeen

New member
سلام عزیزم,فردا ساعت 1 ظهر برای من مناسبه اگه شما هم موافقی همون ساعت با هم حرف میزنیم.:riz304:

monika.r

New member
سلام عزیزم شرمنده من الان اومدم دیدم ببخشید.فردا همون موقع میام 1-2

monika.r

New member
manam omadam shoma naboodi.nemidoonam chera bachehaie bio enghad kamkaran???????????????????:New (6)::33:

monika.r

New member
سلاااااااااااااااام به همگی.خیییییییییییییییییییلی بی حالین.البته از یه جهت خوشحالم چون حتما رقیبامون کمن که هیچکس نمیاد.من میخوام از فردا صبح شروع کنم به خوندن.از اونجایی که خیلی فعالین هفته ای یه بار میام گزارش میدم که چیکار کردم.برنامم واسه این هفته بیو و زبان فعلا.من چون زبانم ضعیف میخوام از اکتیو ریدینگ شروع کنم روزی 1 درس.بیو هم فعلا از رو جزوه یه بار سرسری که کلا دستم بیاد.پس میشه 7 درس زبان تا هرجایی رسیدم بیو.انشالله بتونم طبق برنامه پیش برم.هفته بعد میام گزارش میدم.

rojiin

New member
سلام سارا.ايجا بجه ها خيلي ساكتن.فكر كنم فقط منو شماييم.

biochem

New member
biochemجان اگه برنامه ام رو دیدی نظرت رو بهم میگی؟:bunnyearsmiley:
بچه ها منم با دوستم زیر نظر اون استادمون یه جورایی گروهی میخوندم. در مورد ساعت برنامه تون اول صبح بیوشیمی بخونید درس اصلی اول صبح که مغزتون فرشه. درس سخت مثل شیمی رو بذارید عصر. شبم زبان. خصوصا اگه آخرشب حوصله ندارین لغت خوندن خیلی خوبه. البته نظر منه خودتون بسته به ساعتهایی که توش سرحالید برنامه ریزی کنید
واسه شیمی به نسبت بیشتر از زیست وقت بذارید و زیستم من هروقت میخواستم درس نخونم میگرفتم دستم!
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا