تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

shilan

New member
رزالین جان به دلیلی که خودت گفتی (پایان نامه نداشتن )ومعمولا انجام ندادن کارای پژوهشی اموزش محور خوب نیست.از نظر پیدا کردن شغل... مگر اینکه قصد ادامه تحصیل داشته باشی!اینو کشورای خارجی هم دارن ولی واسه اونا همه چی برنامه ریزی شده وهدفمنده واسه دانشجوهاییکه نخبه هستن ودانشگاه میخواد که دکترا بخونن ووقتشون رو پایان نامه ارشد هدر نره ولی فک نکنم اینجا همچین خبرایی باشه.تازه میخوای کلی براش هزینه کنی.ولی بازم بیشتر تحقیق کن...

mahdieh

New member
بچه ها چرا تو سایت ها مثلا تبریز به تفکیک رشته هاهزینه رو نگفته؟ واقعا پایان نامه هم نمیدن؟

bacillus.bs

New member
دانشگاه اهواز پایان نامه داره/هزینه ی هر ترمی هم 3/700 که سالانه دریافت میشه

nanishko

New member
منم ثبت نام کردم
آناتومی بین الملل
اما چون کلاس به حد نصاب نمیرسه با دانشجو های وزارت بهداشت ادغام شد تو 1 کلاس درس میخونیم و هیچ فرقی هم از نظر سطح علمی نخواهیم داشت ولی مدرک ما در سایر کشورها هم قبوله...

mahdieh

New member
منم ثبت نام کردم
آناتومی بین الملل
اما چون کلاس به حد نصاب نمیرسه با دانشجو های وزارت بهداشت ادغام شد تو 1 کلاس درس میخونیم و هیچ فرقی هم از نظر سطح علمی نخواهیم داشت ولی مدرک ما در سایر کشورها هم قبوله...
مبارکه موفق باشی
چقدر پرداخت کردین؟ کلا برای رشته شما هزینه اش چه جوریه؟

nanishko

New member
مبارکه موفق باشی
چقدر پرداخت کردین؟ کلا برای رشته شما هزینه اش چه جوریه؟

ممنون عزیزم،ترمی 4 میلیون و 600 تومان،اصلا سخت نمیگیرن هر جور خودمون دوست داشتیم قسط بندی کردیم
من حوصله نداشتم 2 باره بخونم و نمی دونستم تا سال بعد چی پیش میومد به خاطر همین ثبت نام کردم
به نطر من ارزش داره 2 سال سختی بکشی عوضش ارشد بشی

به نظر من آدم بره خارج از کشور خیلی بهتره. خیلی از کشورهای خارجی کمک هزینه میدن و هزینه دانشگاه معتبر اونها از بین الملل ما کمتر در میاد.اگرم نمره های دانشگاهت خوب باشه خودشون بورسیت میکنن و همه هزینه تحصیلتو میدن.

bacillus.bs

New member
منم با مهتاب موافقم/بین الملل مثل دوره شبانه ی وزارت علومه/ولی هزینه ی این کجا و هزینه ی شبانه کجا/وقتی مدرک بین الملل قابل قبوله مدرکه بقیه ی دانشگاهها ی دولتی هم قابل قبوله دیگه/چون اونا رتبشون از ما بهتره

hurrem sultan

New member
منم با مهتاب موافقم/بین الملل مثل دوره شبانه ی وزارت علومه/ولی هزینه ی این کجا و هزینه ی شبانه کجا/وقتی مدرک بین الملل قابل قبوله مدرکه بقیه ی دانشگاهها ی دولتی هم قابل قبوله دیگه/چون اونا رتبشون از ما بهتره
کلا بجز دانشگاه های غیرانتفاعی و علمی کاربردی مدارک همه دانشگاه ها تو خارج معتبره

shivap

New member
بچه ها من شرایط پذیرشو دارم ادم یه سال موندن نیستم،اصن شرایط خوبی ندارم!بد شانسی تیک بین المللم نزدم،میشه اقدام کنم دا این وجود؟!چی کار کنم؟!تورو خدا جواب بدید :-(

rima

New member
بچه ها من شرایط پذیرشو دارم ادم یه سال موندن نیستم،اصن شرایط خوبی ندارم!بد شانسی تیک بین المللم نزدم،میشه اقدام کنم دا این وجود؟!چی کار کنم؟!تورو خدا جواب بدید :-(

سلام فکر نکنم چون همون موقع که انتخاب محل روزانه رو میکردی همون موقع باید بین المللم انتخاب میکردی بازم از دیگران بپرس.

m_mobini

New member
بچه ها اگه کسی بین الملل قبول بشه وثبت نام کنه دیگه نمیتونه سال دیگه دوباره شرکت کنه؟

sepehri dost

New member
بچه ها کسی میدونه بین المللی شیراز اعلام ظرفیت کرده یا نه /تو سایتشون که خبری نیست و بیشتره دانشگاها اعلام کردن/یه چیزه دیگه این که تو مصاحبه چی می پرسن؟

narges_224

New member
سلام دوستان.کسی اینجا ایمونو بین الملل قبول شده؟!تهران!؟شیراز اصفهان!؟

بالا