تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

sepehri dost

New member
بچه ها یعنی کسی اینجا نرفته واسه مصاحبه؟لطفا راهنمایی کنید:idea_majidonline:

narges_224

New member
من مشهد قبول شدم مصاحبه عم نداشت و همون موقع ثبت نام کردن
اما یکی از دوستام بین الملل ارس قبول شده.میگفت مصاحبه اش اطلاعات شخصی و مالی بود و یه سوال ایمنی هم ازش پرسیدن البته حیلی سخت نبوده

samie

New member
بستگی به دانشگاهی که می ری داره!!
اولین چیز برا همشون نمره کل که از طریق سایت سنجش در اختیار رئیس دانشگده قرار می گیره. ضریب سه داره!!!

بعدش مصاحبه !
تبریز رفتم مصاحبه انگلیسی بود در مورد خودت و هدفت از ادامه تحصیل می گفتی! می تونی هزینه رو پرداخت کنی (مهم ترین چیز).
کار تحقیقی داری یا نه!!!
سوال علمی هم بود! مثلا چهار بیماری قلبی، درمانه بی هوازی و هوازی پس از زایمان و..... (تخصص خودتون)

irani

New member
عزیزم من که گفتم اسم شما کلا در اومده باید بری ثثبت نام نه مصاحبه

s_y_n91

New member
تو مصاحبه دانشگاه همدان هم بیشتر میخاستن مطمئن شن که تا آخرش هستی و توان مالی داری یا نه ؟ یا اینکه کتاب یا مقاله داشتی یا نه؟ زبان در چه حدی هستی

biochemistry.f

New member
با سلام . لطفا اگر اطلاعات درستی در مورد مدارک بین الملل ندارید غیر منطقی جواب ندییییییییید!!!!!!
در مورد شعب بین الملل ِ دانشگاههای علوم پزشکی ( چون از طریق آزمون سراسری جذب دانشجو میشه و جزو طرحهای فراگیر نیست بلکه نیمه متمرکز هستش) توی سایت دانشگاه نوشته شده که مدرک دانشگاه مادر داده می شه با مهر شعب بین الملل روی مدرک.
ارزش مدرک کاملا مشابه دانشگاه مادر هستش با این تفاوت که شما بایستی شهریه پرداخت کنی, برای من مسئول دانشگاه مثال دوره شبانه و روزانه و زدند..که روزانه احتیاجی به پرداخت شهریه ندارن ولی شبانه دارن که در نهایت مدرک یکی برای هر دو صادر میشه و ارزش هر دو یکی است.

بالا