تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

سمین

New member
متین موقع ثبت نام تو همین ارشد وزارت بهداشت گزینه بین الملل هم داشتکه اگه می خواستی تیک میزدی.بعد موقع انتخاب شهر و دانشگاه شعبه بین الملل رو هم انتخاب میکردی
رشته ژنتیک رو نمیدونم.داره یا نه اما بین الملل بهشتی رشته های زیادی داره برو تو سایت بین الملل بهشتی

bacillus.bs

New member
بچه ها بین الملل چه فرقی داره با دانشگاههای معمولی:smiliess (12):؟اسمش بین المللی هست یعنی چی؟یعنی وقتی فارغ التحصیل میشیم به زبان کاملا مسلطیم؟:a2d3:/یه فرقی بالاخره باید داشته باشه این همه پول می گیرند:smiliess (11):

bacillus.bs

New member
پس برای چی اینقدر پول میگیرند؟از دانشگاه ازادم بیشتر/خارج از کشورم هزینش همین قدر میشه

نفس

New member
تفاوتش هزینشه ...که اگه واست مهم نیست خیلی هم خوبه

yana

New member
همتون که تبریز قبول شدید/کاش یه نفرتون اهواز قبول می شد

من ارشد پرستاری اهواز قبول شدم بین الملل اما متاسفانه کلاساش ابادانه من خودم اهوازیم اما با اینکه هزینشو مشکلی ندارم اما نمیتونم برم ابادان اخه منم متاهلم و یه پسر 3.5 ساله دارم خیلی سخت میشه رفتو امد وقتی انتخابش کردم فکر کردم اهوازه اما الان متوجه شدم کلاساش ابادان تشکیل میشه...

sepidh gh

New member
من یکی از اشناهامون مهندسی شیمی بین الملل شیراز میخونه!ترمی 4 _5 ملیون!!عزیزان شما پول مدرک می دید نه سطح علمی بالا!!!!!!!!!!

ariya21

New member
دانشگاه بين الملل رو گذاشتن كه پوله بچه پولدارا حروم شه پول مدرك بدن الكي

medical geneticss

New member
سلام بچه ها . کسی میدونه شرایط ثبت نام دانشگاه بین المللی چیه ؟

یعنی حتما باید این کنکور ارشد رو بدیم ؟ بعد اگه رتبه مون به دانشگاه های دولتی نخورد می افتیم اینجا ؟

یه سوال دیگه ....رشته ژنتیک پزشکی هم داره؟
بله حتما باید کنکور ارشد وزارت بهداشت رو بدین و شرایطش اینه که میانگین نمراتتون باید بالای 50 باشه و در مورد هزینش هم صحبت شد.امسال برا ژنتیک بین الملل تبریز 8 نفر و بین الملل یزد 5 نفر بر میداشتند.شهید بهشتی هم داره ولی مثل اینکه امسال پذیرش نداشته.

bacillus.bs

New member
وای چرا ابادان؟:mad_majidonline:اگر ابادانه پس برای چی مینویسند اهواز/شورشو دیگه در اوردند:smiliess (7):/ابادان چند کیلومتریه اهوازه؟کسی میدونه؟بعد خوابگاه اهواز میدند یا ابادان؟:21:

سمین

New member
باید به عرض افرادی که میگن برسونم که اساتید دانشگاه ارشد با دولتی فرقی نداره.چرا بعضی فکر میکنن تو روزانه آقای دکتر درس میده اما تو بین الملل مثلا آقای قنبر!!!!!!
ضمنا مدرک دانشگاه بین الملل یعنی اینکه بخوایین از کشور خارج بشین در کشورهای خارجی مورد قبوله و فقط نیاز به ترجمه داره.همه مای دنیا دانشگاههاش پولیه.لطفا عزیزان کم لطفی نکن.تو باکو که ما نمیپسندیم دانشگاه های معتبر آمریکا شعبه دارن و دانشجو میگیرن .باید بگیم دانشگاههای آمریکا ارزش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سمین

New member
باید به عرض افرادی که میگن برسونم که اساتید دانشگاه ارشد با دولتی فرقی نداره.چرا بعضی فکر میکنن تو روزانه آقای دکتر درس میده اما تو بین الملل مثلا آقای قنبر!!!!!!
ضمنا مدرک دانشگاه بین الملل یعنی اینکه بخوایین از کشور خارج بشین در کشورهای خارجی مورد قبوله و فقط نیاز به ترجمه داره.همه مای دنیا دانشگاههاش پولیه.لطفا عزیزان کم لطفی نکن.تو باکو که ما نمیپسندیم دانشگاه های معتبر آمریکا شعبه دارن و دانشجو میگیرن .باید بگیم دانشگاههای آمریکا ارزش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bacillus.bs

New member
پس بالاخره یه تفاوت پیدا شد/سمین جون دانشگاههای دولتی چی؟اونا بخواند برند خارج مدرکشون قابل قبول نیست؟

سمین

New member
اینم بگم که سهمیه بین الملل جزءی از سهمیه اون دانشگاهه.مثلا دانشگاه بهشتی قراربوده که 30تا دانشجو بگیره 25تاشو دولتی میگیره و مثلا 5تا بین الملل میگیره و چون بین الملل حتما باید یه قسمتی از کلاسهاش تو منطقه. آزاد برگذار شه.وگر نه بهش اجازه نمیدن دانشجوی بین الملل بگیره

mahdieh

New member
دوستان هزینه رشته بیوتکنولوژی چقدره؟ کسی اطلاع داره؟

bacillus.bs

New member
منطقه ازاد دیگه چیه؟درس هاش فرقی نداره؟مثلا روی زبان بیشتر کار نمی کنند؟

sefidrooze

New member
ترمی3 میلیون شهریه ثابت و 600 هزار به ازای هر واحد درسی.خ وب ادم میره خارج از کشور دیگه

بالا