تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

rossmanfold

New member
یعنی ممکنه تو طول هفته مسیربین جلفا و تبریز رو رفت و آمد کنیم ؟ میتونی بگی کلا چنددرصد کلاسا تبریز؟ به نظرت می ارزه که ثبت نام کنیم ؟ من واقعا شوکه شدم از این نتیجه میانگیتم بالای 50 بود همه جا رو هم زده بودم حتی زاهدان،ظرفیت ها رو هم که زیاد کردن نمی دونم چرا اینطوری شد

medical geneticss

New member
بله ممکنه بین تبریز و جلفا رفت و امد داشته باشی میتونی برا اطلاعات بیشتر زنگ بزنی دانشگاه جلفا و شماره یه ترم بالایی رو ازشون بگیری و از اون در این موردا سوال کنی.بعدشم مجبوری با تاکسی بین جلفا تبریز رفت و امد کنی که هزینش نفری 5000.سال پیش برا رشته ما 64 نفر بر میداشتن الان ظرفیت بیشتر شده.

bacillus.bs

New member
منظورم ورودیته؟بعد مدرکش ارزش داره یا فرق می کنه؟واحد بین الملل هم باید پاس کنید؟چی هست؟

سمین

New member
سلام من هم بین الملل شهید بهشتی قبول شدم.نتایج ارش شوکه ام کرد.نمی دونم چکار کنم .؟کسی اطلاع داره چجوریه؟

bacillus.bs

New member
بچه ها شماها ثبت نام می کنید؟یا ترجیح میدید 1 سال دیگه بخونید؟

سمین

New member
من ثبت نام می کنم.دیگه نمی تونم بخونم.امسال دومین بار بود ارشد دادم.نمره هام هم بالاست و نمی دونم چرا قبول نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nanishko

New member
سیمین تصمیمت قطعیه واسه ثبت نام؟
منم بین الملل تبریز قبول شدم

سمین

New member
تصمیم ام قطعیه.مجبورم از تصمیم های دیگه زندگیم بگذرم.شما هم اگه می تونین برین.می دونم خیلی سخته.آخه من تصمیم دارم تا دکتری بخونم.مجبورم تو دکتری خودمو بکشم تا قبول شم دیگه.اگه شما سنتون پایینه بخونین.اما من متاهلم و 29سالمه دیگه صبر کردن واسه من جایز نیست دوستان.

nanishko

New member
تصمیم ام قطعیه.مجبورم از تصمیم های دیگه زندگیم بگذرم.شما هم اگه می تونین برین.می دونم خیلی سخته.آخه من تصمیم دارم تا دکتری بخونم.مجبورم تو دکتری خودمو بکشم تا قبول شم دیگه.اگه شما سنتون پایینه بخونین.اما من متاهلم و 29سالمه دیگه صبر کردن واسه من جایز نیست دوستان.

پیام خصوصی دادم لطفا جواب بده

سلام بچه ها . کسی میدونه شرایط ثبت نام دانشگاه بین المللی چیه ؟

یعنی حتما باید این کنکور ارشد رو بدیم ؟ بعد اگه رتبه مون به دانشگاه های دولتی نخورد می افتیم اینجا ؟

یه سوال دیگه ....رشته ژنتیک پزشکی هم داره؟

بالا