بیاید کمک کنیم همگی زبان را بالا بزنیم

almaci

New member
سلام باید لزگی را امروز شنبه شب تا اخر مهارت 3 را تمام کنیم ولی من مشکل داشتم عقب هستم ولی خودم را سعی میکنم برسونم شما چکار کردید؟

آخرین ویرایش:

almaci

New member
سلام به همگی بچه ها ما اینجا اومدیم تا به هم کمک کنیم یادتون که نرفته نه اینکه همدیگرو برنجونیم درسته؟ بچه هایی که کتاب لزگی را ندارین حتما ان را تهیه کنن این را بچه ها دوستانه به همتون میگم کتاب 504 کافی نیست و جواب نمیده متاسفانه تا دیر نشده ان را تهیه کنید بچه ها من مشکل دارم نمیتونم بیام چند روز ولی تا امروز شنبه قرار بوده تا اخر مهارت 3 را بخوانیم ولی من خودم عقب هستم اگر بقیه بچه های گروه هم موافق باشن تا بچه های دیگه هم این کتاب را تهیه میکنن تا اخر هفته فقط 4 مهارت را بخوانیم اگر هم که موافق نیستین من و و هر کس که عقب افتاده خودمون را میرسونیم که میشه تا روز جمه 5 مهارت تمام میشه و بعد رفع اشکال لغات مهم و ....شاید من نتونم بیام ولی بچه ها خودم را میرسونم ان شاالله

noorolhoda

New member
سلام دوستان.
من فکر میکنم البته عذر میخوام فقط نظرم رو میگم:این تاپیک خوبه.دوستان با هم پیش بروند اگر اشکالی هست با هم برطرف کنند.اما اگر قرار باشه یه عده وقت بگذارند حل المسایل دیگران بشوند نه تنها به خودشو بلکه به سایر افرادی که به خودشو زحمت میدهند وقت میگذارند ظلم میکنند.اگر قرار به هلو برو تو گلو بود آقای لزگی شخصا کتابشونو با ترجمه خط به خط عرضه میکرد.رفع اشکال خیلی هم پسندیده است اما اینکه دوستان خودشون دنبال لغتها نگردند و منتظر ترجمه باشند ...این دیگه اسمش رفع اشکال نیست....:smiliess (12):

آخرین ویرایش:

arshade90

New member
سلام دوستان.
من فکر میکنم البته عذر میخوام فقط نظرم رو میگم:این تاپیک خوبه.دوستان با هم پیش بروند اگر اشکالی هست با هم برطرف کنند.اما اگر قرار باشه یه عده وقت بگذارند حل المسایل دیگران بشوند نه تنها به خودشو بلکه به سایر افرادی که به خودشو زحمت میدهند وقت میگذارند ظلم میکنند.اگر قرار به هلو برو تو گلو بود آقای لزگی شخصا کتابشونو با ترجمه خط به خط عرضه میکرد.رفع اشکال خیلی هم پسندیده است اما ...:smiliess (12):

سلام خوبی شماااااااااا؟

arshade90

New member
سلام دوستان.
من فکر میکنم البته عذر میخوام فقط نظرم رو میگم:این تاپیک خوبه.دوستان با هم پیش بروند اگر اشکالی هست با هم برطرف کنند.اما اگر قرار باشه یه عده وقت بگذارند حل المسایل دیگران بشوند نه تنها به خودشو بلکه به سایر افرادی که به خودشو زحمت میدهند وقت میگذارند ظلم میکنند.اگر قرار به هلو برو تو گلو بود آقای لزگی شخصا کتابشونو با ترجمه خط به خط عرضه میکرد.رفع اشکال خیلی هم پسندیده است اما ...:smiliess (12):

سلام خوبی شماااااااااا؟

noorolhoda

New member
outweigh
بیشتر بودن هم معنی میده

بهتر نیست که لزگی رو اینجا برنامه بریزیم و رفع اشکال کنیم جای اینکه کلی لغت تایپ کنیم؟:smilies-azardl (181

البته از همه بچه ها بابت نوشتن لغات ممنونم خدا قوت:rose:
سلام.
آفرین درستش اینه!:28:

arshade90

New member
سلام. دوستان ....... مهارت دوم قسمت لغت تست 12 رو توضیح بدین. ممنون

Boloor

New member
سلام. دوستان ....... مهارت دوم قسمت لغت تست 12 رو توضیح بدین. ممنون

مقدار پول نه خیلی زیاد و نه خیلی کم بود, مقدار معقول و مناسبی پول درخواست شده بود. گزینه صحیح(a) : متعادل و مناسب : moderate

arshade90

New member
سلام دوستان..... مهارت سوم بخش لغات سوال 8 رو با توضیح بگین. ممنون.:wacsmiley:

Boloor

New member
سلام دوستان..... مهارت سوم بخش لغات سوال 8 رو با توضیح بگین. ممنون.:wacsmiley:

جذب آب و بسیاری از الکترولیت ها عمدتا به وسیله عادات خوردن و نوشیدن(عادت های غذایی) شخص تعیین میشود(اداره میشود).
گزینه صحیح :governed: C

arshade90

New member
سلام دوستان..... مهارت 3 نمونه سوالات گذشته سوال 103 و 104. ممنون.

Boloor

New member
سلام دوستان..... مهارت 3 نمونه سوالات گذشته سوال 103 و 104. ممنون.

103: نویسنده در مورد احتمال انتخاب نمونه های یکسان از جمعیتی مشابه مردد است(شک دارد). امیدوارم درست معنی کرده باشم این تست رو.
گزینه صحیح: c
cast doubt on someone or something:to cause someone or something to be doubted:شک شخصی را بر انگیختن:نکته

104: جمله آخر در متن، اولویت را به کیفیت اطلاعاتی که(در سرشماری) جمع آوری میشوند، میدهد.
گزینه صحیح: a

آخرین ویرایش:

arshade90

New member
ممنونم بلور جان......ولی به سوال 103 دقیقا کجای متن اشاره کرده؟

sky

New member
سلام دوستان میشه به من کمک کنید ::smiliess (8):منم میخام با شما هماهنگ بشم لزگی و 504 هم دارم .:25r30wi:

Uncle chain Knitter: Yes
. Have you knit my chain? Yes...
Did you throw it behind the mountain? Yes...
Father has just arrived... What has he brought?...
خودت رو اذيت نکن، همون عمو زنجير بافه!

بالا