ارشد اپیدمیولوژی 94 ! حرکت !!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مونی

New member
بیسم مدیریته.دو تا بچه خیلی کوچولو هم دارم.
بیماری ها رو بدون هیچ زمینه ای.هیچی هم نخوندم
فعلا اصطلاحات امار ومبانی اپید رو شروع کردم تا ببینم خدا چی میخاد

fnpsh

New member
بیسم مدیریته.دو تا بچه خیلی کوچولو هم دارم.
بیماری ها رو بدون هیچ زمینه ای.هیچی هم نخوندم
فعلا اصطلاحات امار ومبانی اپید رو شروع کردم تا ببینم خدا چی میخاد

با نام خدا : منم از امروز اصطلاحات و بیماریهای غیرواگیر دکتر یاوری را شروع میکنم

مونی

New member
بچه ها من تو فصل احتمالات آمار گیر کردم.نمدونم چرا پیش نمیره.

diseases

Well-known member
بچه ها من تو فصل احتمالات آمار گیر کردم.نمدونم چرا پیش نمیره.

با سلام
کتاب drs دکتر محبوب رو بخونین. تو آزمون امسال برا من عالی جواب داد. آخر هر بخش نمونه سئوالات سالهای قبل رو تشریحی جواب داده.
موفق باشید

Iris

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااام ///
درسا خوب پیش میره

سلام گیلانه جونم چ خبرا ؟زاهدان خوش میگذره ؟
دوستای خوبم این دوست ما قبول شده جهت جویا شدن حال شما اومده ایشالا همتون جزء قبولیای 94با رتبه های خیلی خوب باشید....
یه نصیحت دارم به همگی تون:
اول اینکه خواستن توانستنه بعدش تلقین مثبت ...از الان واسه خودتون درصد تعیین کنید و جلو برید ....
از کنکور و سوالاش ترس نداشته باشید حواستون به رقابت زیاد تو این رشته باشه قبولیای امسال تا اونجایی که من میشناسم هر نفر با نفر بعدش درحد یک نمره و کمتر فاصله داره نمیخام استرس وارد کنم ولی واقعیتی هست که بدونید بهتره.....دعا میکنم واسه همتون شما واسه من دعا کنید...
با ارزوی موفقیت....

fnpsh

New member
سلامدوستان . برنامه واکسیناسیون کشوری در سال جاری تغییر خواهد کرد و به احتمال زیاد در آزمون سال بعد از ان سوال خواهد امد .

fnpsh

New member
سلام .کاش همه اونایی که قرا بود ارشد امتحان بدهند یه گروه تشکیل میدادن و میگفتن قراره چی بخونن و چکار بکنن تا ما هم با حس رقابت داغ بشویم. لااقل هفته ای یکبار پیام بزارید .یا شماره بزارید یه گروه تشکیل بدیم!!

diseases

Well-known member
یک تغییر در نحوه واکسیناسیون شیرخواران با وزن تولد کمتر از 2000 گرم (با توجه به دستورالعمل جدید ایمن سازی) :​

دریافت سه نوبت واکسن پنتاوالان برای شیرخواران با وزن تولد کمتر از 2000 گرم در ماههای 2،4و6 کفایت کرده و نیاز به تزریق نوبت اضافی واکسن هپاتیت ب در یک ماهگی (برنامه سابق) نمی باشد.

منبع : نامه شماره 11957/د304 مرکز مدیریت بیماریهای واگیر

diseases

Well-known member
واکسن 5گانه (پنتاوالان):

باعث حفاظت کودک در برابر 5بیماری تهدید کننده زندگی می شود :

1. دیفتری
2. کزاز
3. سیاه سرفه
4. هپاتیت ب
5. هموفیلوس آنفلوانزا تیپ ب (Hib) : جزء جدید واکسن

diseases

Well-known member
هر سال بیش از 370 هزار کودک زیر 5 سال در دنیا به علت ابتلا به هموفیلوس آنفلوانزا می میرند.

واکسن هموفیلوس آنفلوانزا می تواند از بیش از یک سوم موارد پنومونی و 90% مننژیت هموفیلوسی پیشگیری کند.

مظلوم

New member
سلام با تشکر ویژه از دوسته خوبمون diseases که همیشه به روز هستن ...ممنون
دوستان داره دیر میشه ها :( سریع تر انجمن فعال تر بشین :sad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا