آمادگی برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arash13badami

New member
اقا ارش شما درصداتون بد نبوده!!! فقط اون دوتا منفی ها رتبه تون رو پایین اورده! اگه اونا بجای منفی مثبت بودن رتبه تون چند میشد بنظر خودتون؟

سال قبل نمره های کل خیلی افت کرد. چون سوالات سخت تر شده بود. فک کنم رتبه 8 نمره حدود 80 داشت . توی این آزمون نمره کل خیلی مهمه چون این آزمون تراز و ضریب نداره و در حقیقت ضریب در تعداد سوالات اعمال میشه. نمی دونم با نحوه ی محاسبه نمره کل آشنا هستید یا نه؟ اگه خواستید توضیح میدم. اگه منفی نمیزدم قبول نمیشدم ولی رتبه ام بهتر میشد. من اواخر آزمون احساس کردم با این در صدها قبول نمیشم به خاطر همین ریسک کردم و زبان رو شانسی زدم و همینطور که ملاحظه می کنید عجیب هم نتیجه گرفتم :thanks:

feri70

New member
بچه ها تو منابع که نوشته ریاضیات مهندسی ، دیگه از معادلات و آمار که سوال نمی دن ؟

zeindinho

New member
بچه ها کسی منابع مهندسی پزشکی گرایش بافت را میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دانشگاه ازاد مهندسی پزشکی گرایش بافت شرکت کردم

shadi92

New member
بچه ها تو منابع که نوشته ریاضیات مهندسی ، دیگه از معادلات و آمار که سوال نمی دن ؟
از معادلات فکر نکنم, اما امار شنیدم سوال میاد, من ک خوزم هنوز سوالای سال های قبل رو بررسی نکردم, اما بررسی کنیم مشخص میشه از چ مباحثی ممکنه سوال بیاد

- - - Updated - - -

از معادلات فکر نکنم, اما امار شنیدم سوال میاد, من ک خوزم هنوز سوالای سال های قبل رو بررسی نکردم, اما بررسی کنیم مشخص میشه از چ مباحثی ممکنه سوال بیاد

areza

New member
من که چون میخاستم وزارت علوم هم شرکت کنم هر دو رو خوندم،ولی کاش آمار نمی خوندم کلا مباحثش آسونه ولی سئوالاشو خیلی میپیچونن که اونم تمرین زیاد میخاد ،حیفه آدم واسه این درس وقت بذاره که معلوم نیس سئوال بیاد یا نه.مثلا سال 91 اصلا از آمار سئوال نداده بودن ولی سال 93 5 یا 4تا داده بودن.
ولی معادلات بخونین بهتره،چون اگه سئوال بیاد به احتمال زیاد می تونین جواب بدین اگه با حل نتونین با جاگذاری به جواب می رسین.
این نظر شخصی منه

areza

New member
آقا آرش شما برا دوره های روزانه یا شبانه و بین الملل مجاز شده بودین؟

shadi92

New member
سلام دوستاااان. بنظرتون امسال ظرفیتا چقده؟؟؟ من فقط تهران یا اصفهانو میخوام, البته اولویت اول فقطططط تهراااان. کاش ظرفیتارو افزایش بدن :-(

feri70

New member
سلام دوستاااان. بنظرتون امسال ظرفیتا چقده؟؟؟ من فقط تهران یا اصفهانو میخوام, البته اولویت اول فقطططط تهراااان. کاش ظرفیتارو افزایش بدن :-(

با توجه به تغیراتی که داشته کنکور ممکنه ظرفیتا هم تغغیر کنه شاید زیاد شه شایدم کم نمیشه گفت

feri70

New member
بچه ها یه سوال داشتم

یکی از دوستام ارشد برق می خونه ترم 1 و شبانه هستش تو وزارت علوم، می تونه تو کنکور وزارت بهداشت شرکت کنه و اگه قبول بشه از برق انصراف بده و ومهندس پزشکیو ادامه بده ؟

bioelectric

New member
سلام دوستان...خوشحالم که این تایپیک را تشکیل دادید...امیدوارم که موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

bioelectric

New member

بله ،از آمار و معادلات هم سوال مطرح میشه...البته سال قبل از مبحث آمار سوال نیامده بود ولی 2 سوال از معادلات مطرح شده بود...اما دو سال قبل یعنی سال 92، 4 تا سوال از درس آمار و 4 سوال از درس معادلات مطرح شده بود

bioelectric

New member
دوستان سوالی که همیشه اکثر داوطلبان مهندسی پزشکی وزارت بهداشت دارند اینه که وقتی از سوی خود سازمان سنجش وزارت بهداشت فقط درس ریاضیات مهندسی اعلام شده،پس چرا از درسهای معادلات و آمار-احتمالات هم توی آزمون سوال میاد؟!!! خدمت این دوستان باید عرض کنم که اگه یکبار دیگه دقیقتر به منابع اعلام شده توجه کنید میبینید که جلو درس ریاضیات مهندسی این منبع عنوان شده: -Advanced Engineering Mathematics, Ervin Kreyzig, Eighth Edition, John WILEY & Sons, و این یعنی کتاب ریاضیات مهندسی پیشرفته تالیف کریزیگ!که اگه برید یه نگاه به سر فصلاش بندازید متوجه میشید که کلیه مباحث مطرح شده تو درسهای معادلات و آمار و احتمال، تو این کتاب هم مطرح شده،بنابراین شما باید طبق سرفصلهای این کتاب خودتان را برا آزمون آماده کنید و نه فقط درس ریاضی مهندسی.

آخرین ویرایش:

bioelectric

New member
یه توصیه به همه داوطلبان مهندسی بیوالکتریک این که برای موفقیت تو این رشته به هیچ وجه درسهای فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی را از برنامه مطالعاتیتون حذف نکنید،چرا که با توجه به تغییرات آزمون امسال و با توجه به روند دشوارتر شدن سطح سوالات آزمون در سالهای گذشته،بعیده بتونید به صرف خوندن درسهای تخصصی مهندسی برق(ریاضیات،سیگنال، مدار و الکترونیک)تو این آزمون موفق بشید!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

Saeedeh69

New member
:tonguesmiley:
بچه ها یه سوال داشتم

یکی از دوستام ارشد برق می خونه ترم 1 و شبانه هستش تو وزارت علوم، می تونه تو کنکور وزارت بهداشت شرکت کنه و اگه قبول بشه از برق انصراف بده و ومهندس پزشکیو ادامه بده ؟

میتونه ، ولی بش نگو . :p الکی برای خودت رقیب میتراشی ؟!!! :smiliess (3):

shadi92

New member
کجاییییید دوستااااان, کی چقد خونده؟؟؟ کی داره چی میخووونه؟؟ چه خبرااااا؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا