آمادگی برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bioelectric

New member
Xسلااام
بچه هاا من ماشین حسابم مهندسی ه ولی قابل برنامه ریزی و حافظه دار نیست و مدلش هم جز این مدلایی ک اعلام کردن نیس،، چیکار کنم؟؟ یعنی نمیذارن ازش استفاده کنم؟؟

معمولا شما هر ماشین حسابی که ببرید میزارن که ازش استفاده کنید!!! چون مراقبهایی که اونجا هستند، خیلی با این ماشین حسابها آشنایی ندارند ولی در حین آزمون یه نفر میاد و اسم و مدل ماشین حساب هر نفر را یادداشت می کنه و بعد آزمون این یادداشت ها را بررسی می کنند. بنابراین بهترین توصیه ای که میشه کرد اینه که از همون ماشین حساب هایی استفاده کنید که خود وزارت بهداشت اعلام کرده و اونایی هم که این مدل ها را ندارند یه جوری برا یک روز هم که شده،تهیه کنند

bme eng

New member
معمولا شما هر ماشین حسابی که ببرید میزارن که ازش استفاده کنید!!! چون مراقبهایی که اونجا هستند، خیلی با این ماشین حسابها آشنایی ندارند ولی در حین آزمون یه نفر میاد و اسم و مدل ماشین حساب هر نفر را یادداشت می کنه و بعد آزمون این یادداشت ها را بررسی می کنند. بنابراین بهترین توصیه ای که میشه کرد اینه که از همون ماشین حساب هایی استفاده کنید که خود وزارت بهداشت اعلام کرده و اونایی هم که این مدل ها را ندارند یه جوری برا یک روز هم که شده،تهیه کنند

مگه نگفته بودند که امسال نمیذارن ماشین حساب بیاریم؟؟؟
دوباره قانونش تغییر کرد؟؟؟
بالاخره بیاریم یا نیاریم؟

robogirl

New member
سلام به همه دوستان خوب... اومدم بهتون انرژی مثبت بدم تو این چند روز باقیمونده فقط و فقط درس بخونید و مرور کنین.. بدون استرس و با آرامش... امیدوارم هممون هم کلاسی بشیم..
فقط به خدا توکل کنید و بدون هیچ استرسی به موفقیت فکر کنید...

فرهاد90

New member
نبوووووووووووووووووووووووود دو روز دیگههههههههههههه.......خخخخخخخخخخخ
چقد اینجا خلوته.......عاقا یادتون باشه من اخرین نفری بودم که قبل کنکور مطلب گذاشتم......خخخخخخخخ
همه قبولید شک نکید

feri70

New member
سلام به بچه ها خسته نباشید امیدوارم فردا بترکونید .
از بچه های تهران ، شما هم دانشگاه علوم پزشکی تهرانه محل آزمونتون ؟ کدوم صندلی هستین؟ شاید اونجا دیدیم همو !

malih9068

New member
سلام دوستان خسته نباشید
فردا راس ساعت 3 امتحان شروع میشه؟
در کل چند نفر شرکت کننده هستیم؟
دوستان اگر درصد ام اینطوری بشه جایی قبول میشیم
زبان 12
ریاضی 25
مدار و الکترونیک 50_69
تجزیه 36
اناتومی 14%

bme eng

New member
بچه ها به نظرتون کنکور چطور بود؟؟؟
سوالات سیگنال و مدار و الکترونیک سخن نبود؟
:14:
کلا به نظرتون با این وضعیت قانون کسب حداقل 30 درصد نمره کل تعداد مجاز شده ها 20 نفر میشن یا نه؟؟؟
:14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا