آمادگی برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Eileen

New member
دوستان سوالات سالهاي ٩٢ و ٩٣ نميتونم دان كنم، ميشه راهنمايي كنيد؟!

mary.vooroojak

New member
سلام دوستان من میخوام خودمو واسه کنکور وزارت علوم مهندسی برق گرایش کنترل اماده کنم ولی هنوز منابع جمع اوری نکردم ممنون میشم پاسخگو باشید خودم گرایشم مخابرات بوده

Eileen

New member

ali1980

New member
ممنون
فقط اين لينك كليد سوالاته، انگار لينك سوالات سايت علوم پزشكي درست شده و من سوالات از اونجا دان كردم، ميدونيد اين كليد و سوالات با هم همخواني دارند يا نه؟!
سلام
عه ببخشید اشتباها کلیدا رو اپ کردم واستون
اره همخوانی داره...

ali1980

New member
بچه‌ها کسی حل این دو تا سوال (ریاضی مهندسی 94) رو داره؟
ffec7d524fed1fdf984982051e97b086.jpg

شهنام

New member
کنکور وزارت بهداشت برا رشته مهندسی پزشکی احتمال زیاد 1 خرداد برگزار میشه. وکنکور ارشد دانشگاه ازاد هم احتمالا یک هفته بعد از این آزمونه

مدیرمحترم شما دقیق اطمینان داریدکه 1 خرداده و31 اردیبهشت نیست؟آخه1آزمون استخدامی 31اردیبهشته که اگ تداخل نداشته باشن شرکت کنیم.
ممنون میشم خبردقیق رو بدین

bioelectric

New member
مدیرمحترم شما دقیق اطمینان داریدکه 1 خرداده و31 اردیبهشت نیست؟آخه1آزمون استخدامی 31اردیبهشته که اگ تداخل نداشته باشن شرکت کنیم.
ممنون میشم خبردقیق رو بدین

من مطمئن نیستم ولی طبق روال آژمونهای سال گذشته، به احتمال خیلی زیاد روز جمعه 1 خرداد برگزار میشه، ولی برای آزمون استخدامی اجرایی می تونید اعتراض کنید شاید جوابگو باشه

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان
16.gif

این آخرین شانس و احتمالن تلاش برای عوض کردن تاریخ آزمون هاست.
لطفن هرکی هرکاری از دستش بر میاد دریغ نکنه، هرچقدر می تونید تماس بگیرید.

ببینید پارسال ادمین یه همچین تاپیکی رو زدن:
اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

با اعتراضی که بچه های پارسالی کردن تاریخ افتاد به 22 و 23 خرداد.
امسال هم همینطور، باید اعتراض کنید تا نتیجه بده، ولی اصلن رو تغییر کردن زمانش حساب باز نکنید و سخت بخونید.

من خودم به شخصه نمی خوام تاریخش عوض بشه چون دیگه حوصله ندارم، هنوز خیلی عقبم ولی میخوام هرچه زودتر تموم شه راحت شم.
ولی از فردا با 4تا خط موبایل و ثابت هی تماس میگیرم باهاشون. شما هم اگه میخواین تاریخ عوض بشه به دوست و آشنا و فامیل و همه اطلاع بدید که فقط و فقط تماس بگیرین با شماره های:
81452052
81452574
81452575
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

ریمایندر رو گوشیتون سیو کنید 1 ساعت یه بار زنگ بزنید.

زنگ که میزنید جواب نمیدن ناامید نشین، باز زنگ بزنید.
هرکی تلفن رو برداشت بگین به تاریخ آزمون اعتراض دارین، واسه چی گذاشتینش 1 خرداد!!
28 خرداد اول رمضونه، فوقش 2 روز آزمون سراسری هست و 1 روزش هم استخدامی. اینا بهونشونه چون میخوان آزمون رو سریعتر برگزار کنن برن دنبال خوشی.
22 خرداد هم نشه 20، 19، 18 خرداد هم می تونن بندازن. فقط باید جدی باشین تا بفهمن اعتراضتون جدیه.

یه خواهش دیگه؛
نگین که ولش حالا بچه ها تماس میگیرن، معرفت داشته باشین و همه تماس بگیرین.

فقط جدی باشید، هر روز تماس بگیرید. بچه های ارشد پارسال و امسال و هرسال و اینجا و اونجا هیچکی واستون دل نمی سوزونه جز خودتون، پس جدی باشید.
بین دوستان و پدر و مادر و فامیل و همه اطلاع رسانی کنید که تا اونجایی که راه داره حجم تماس ها افزایش پیدا کنه.

amin_z

New member
شرط کسب حداقل 30 درصد از نمره کل آزمون یعنی چی؟ یعنی باید میانگین همه درسها رو 30 بزنی؟ اینطوری که کسی مجاز نمیشه.
اگه کسی فقط درسهای برقی رو بزنه + ریاضی یعنی باید هر درس رو تقریبا 60 درصد بزنه؟ عایا؟

آخرین ویرایش:

bioelectric

New member
شرط کسب حداقل 30 درصد از نمره کل آزمون یعنی چی؟ یعنی باید میانگین همه درسها رو 30 بزنی؟ اینطوری که کسی مجاز نمیشه.
اگه کسی فقط درسهای برقی رو بزنه + ریاضی یعنی باید هر درس رو تقریبا 60 درصد بزنه؟ عایا؟

قبلا توضیح دادم.یه جورایی آره . باید همه دروس را میانگین 30 بزنی. این قانون امساله و برا مهندسی پزشکی سخته. مگرنه زدن 30 درصد کار سختی نیست.
برا چی کسی مجاز نشه؟!بالاخره 10-20 نفر که مجاز میشن.همون کافیه
اما در کل شما خیلی خودتان را نگران این 30 درصد نکنید چون کسی که خونده می تونه این میانگین درصد را بزنه.

ba ba barghi

Well-known member
سلام دوستان خرخون عزیز

بنا بر درخواست یکی از بچه ها ، گشتم تو نت پاسخ تشریحی کنکور های سال قبلو یافتم ....اینا رو چون دانشجو ها حل کردن حتنما با کلید سازمان چک کنید ...نگید نگفتم

فقط هم دروس برقیه

93

باقیش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا