آمادگی برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Qmars10

New member
سلام
امسال برا کنکور ارشد آناتومی دکتر حکمت رو معرفی کردن
من هرچی گشتم پیدا نکردم.
کتاب برا آناتومی چی رو معرفی میکنید؟
ممنون
من فک میکنم اگه رشتتون برقه وپایه برقتون خوبه این چن وقت فقط رو درسای برق کار کنید آقا من اینطور که از روی کارنامه ها دیدم بهتره که اگه برقی هستید اصلا سراغ درسای دیگه ی این آزمون نرید واگه وقت زیاد دارید آناتومی بخونید کتاب آناتومی به زبان ساده میتونه خوب باشه بازم میگم اگه احساس کردی وقت زیاد اوردی چون به احتمال زیاد درسای برقی رو خوب پاسخ بدی قبولی .اینم لینک آناتومی به زبان ساده برا دانلود:دانلود فایل آناتومی_به_زبان_ساده.pptxودانلود فایل اناتومي_به_زبان_ساده.rar

ehsancompany

New member
دوستان کنکور پزشکی(رشته مهندسی پزشکی )اطلاع دقیق دارد چه روزی هستش؟
کنکور دانشگاه آزاد رو چطور؟
ظاهرا یع روزن؟

شهنام

New member
من تاحالامعادلات نخوندم به ظر شما وقت بزارم روش یا برم سراغ بقیه ی ریاضیات؟

شهنام

New member
من فک میکنم اگه رشتتون برقه وپایه برقتون خوبه این چن وقت فقط رو درسای برق کار کنید آقا من اینطور که از روی کارنامه ها دیدم بهتره که اگه برقی هستید اصلا سراغ درسای دیگه ی این آزمون نرید واگه وقت زیاد دارید آناتومی بخونید کتاب آناتومی به زبان ساده میتونه خوب باشه بازم میگم اگه احساس کردی وقت زیاد اوردی چون به احتمال زیاد درسای برقی رو خوب پاسخ بدی قبولی .اینم لینک آناتومی به زبان ساده برا دانلود:دانلود فایل آناتومی_به_زبان_ساده.pptxودانلود فایل اناتومي_به_زبان_ساده.rar

یعنی میگید نه فیزیک ونه آناتومی روک تاحالانخوندیم ومیشه نخوند وقتتوروبقیه صرف کرد؟
؟

Qmars10

New member
یعنی میگید نه فیزیک ونه آناتومی روک تاحالانخوندیم ومیشه نخوند وقتتوروبقیه صرف کرد؟
؟

ببین رفیق بزار باهات رک باشم منم مثل خودتم برا این کنکور میخوام تلاشمو بکنم وچیزی که من ازخوندن تمام صفحات بچه های آزمونهای سال های گذشته به این نتیجه رسیدم که حداقل 50درصد ازتست هابرا این آزمون تکراریه که خودش برای قبول شدن کافیه البته این دلیلی نیست که بشه گفت که فواقلاده است چون باتوجه به زمان کم این آزمون رقیب جدی من و همه ی دوستان زمانه که با کار کردن تو این چن مدت میشه پوشش داده بشه اما مقوله ی دیگه که جواب سوال شمارو کامل میکنه اینه که تو این آزمون اینطور که مشخصه تعداد سوالات صحیحی که میزنید ملاکه و اینطور که مدیر تالار تو چن پست قبلی گفت بامیانگین35 تست صحیح به احتمال زیاد قبولید ؛موفق باشید

bioelectric

New member
دوستان کنکور پزشکی(رشته مهندسی پزشکی )اطلاع دقیق دارد چه روزی هستش؟
کنکور دانشگاه آزاد رو چطور؟
ظاهرا یع روزن؟

کنکور وزارت بهداشت برا رشته مهندسی پزشکی احتمال زیاد 1 خرداد برگزار میشه. وکنکور ارشد دانشگاه ازاد هم احتمالا یک هفته بعد از این آزمونه

obscure

New member
نحوه ی محاسبه ی نمره چطوریه؟
اگه مدارو الک و سیگنالو و زبانو پنجاه درصد بزنیم قبولیم یعنی؟

فرهاد90

New member
سلام دوستان
بچه ها کسی میدونه جواب تشریحی کنکورای سالهای قبل رو از کجا میتونم گیر بیارم....ممنون
اگه تشریحی نیست حداقل کلیدش رو اینجا بزارید

m_1991

New member
سلام یک کتاب هست انتشارات فرهنگ روبرو سینما بهمن فقط کلید ها رو داره
موید باشید

mbio711

New member
دوستان اگر موافق باشید از اول اردیبهشت بیایم سوالات گذشته رو که اشکال داریم.باهم حل کنیم!!!؟

سوال دیگه اینکه در درس مقدمه و فیزیک آیا اول سوالات فیزیک هست بعد مقدمه یا بالعکس یا اصلا مشخص نیست؟؟

bioelectric

New member
نحوه ی محاسبه ی نمره چطوریه؟
اگه مدارو الک و سیگنالو و زبانو پنجاه درصد بزنیم قبولیم یعنی؟

با توجه به قانون جدید امسال مبنی بر کسب حداقل 30 درصد از نمره کل آزمون ، با این درصدها حتی مجاز هم نمیشید.
نحوه محاسبه نمره: هر پاسخ صحیح 3نمره و هر پاسخ غلط 1- نمره لحاظ میشه، که این نمره برای درس زبان تقسیم بر 2 میشه
در نهایت این نمره ها با هم جمع میشن و نمره کل داوطلب به دست میاند

bioelectric

New member
دوستان اگر موافق باشید از اول اردیبهشت بیایم سوالات گذشته رو که اشکال داریم.باهم حل کنیم!!!؟

سوال دیگه اینکه در درس مقدمه و فیزیک آیا اول سوالات فیزیک هست بعد مقدمه یا بالعکس یا اصلا مشخص نیست؟؟

ترتیب سوالات مشخص نیست و معمولا سوالات این دو درس درهم هست

ba ba barghi

Well-known member

سلام باشع .....من هستم:smilies-azardl (113

یه چیزی بگم تو دلم نمونه !داغون کم فعالیت هستین ..حوصله ی آدمو سر می برید ..عامو یکم فعال باشید خو ...چهارتا سوال بپرسید ذهنمون درگیرشه ...بحث کنیم تو سرهم بزنیم .. بقیه ی رشته ها رو نگاه کنید .........
.والا بوخدا

ایییش بر شما ... :tonguesmiley:

اصلا درس می خونید؟؟:65d6a5d6s:

eeeeeeehsan

New member
اعتراض به تاریخ برگزاری آزمون ارشد بهداشت 94
دوستان لطفن همگی تماس بگیرین.

با شماره های 81452574 و81452575 تماس بگیرید. شماره 1 رو بزنید، احتمالن باید شماره تون بیافته ببینن چه تعداد معترضن. پس اگه تونستین با شماره های دیگه و هرروز تماس بگیرین.
همچنین این شماره ها هم هستند:
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

خیلی از بچه های معترض پارسال تاکید می کنن تماس بگیرید، با ایمیل کاری به جایی نمی برین.
ولی با این وجود لطفن هیچکس دریغ نکنه، هم ایمیل بزنید هم تماس بگیرید.
توضیحات کامل تر داخل امضای بندست.

عذرخواهی می کنم از بابت این پست. :rose:

شهنام

New member
سلام دوستان
کسی لطف کنه بگه چ جوری فیزیکوبخونم؟
:21:
مدیرمحترم لطفا راهنمایی کنین
(تاحالا نخوندمش احساس میکنم یادش نمیگیرم)

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا