?Where are you Nurses

پسرهاوتقلب درامتحان

حتی اگر تجهیزاتتان را بگیرند

حتی اگر تفتیش بدنیتان کردند

تک تک لباسهایتان را وارسی کنند

و شما را بی دفاع مقابل برگه امتحان بگذارند

.

.

.

.

باز هم میتوانید…!!!

siliM8_400.jpg

اگر دانشگاه ما دانشگاه اسلامی است، یکی از بزرگترین مظاهرش بایستی احترام بیش از حد معمول دنیا به اساتید باشد؛ مخصوصا از طرف شاگردان. شاگردان باید به استاد، بی قید و شرط احترام کنند. اگر آن استاد بد هم هست، باید او را احترام کنند. فرض کنید استاد کافری را آوردند و دریک کلاس پر حزب اللهی گذاشتند. آیا این حزب اللهی ها باید به این کافر احترام کنند یا باید اهانت نمایند؟ نخیر، باید احترامش کنند، از او تجلیل نمایند، او را بر خودشان مقدم بدارند؛ چون استاد آن هاست، هیچ دلیل دیگر نمی خواهد. این در حالیست که گفتیم این شخص اصلا معتقد به اعتقاد این ها نیست؛ چه رسد که استادی موءمن و مسلمان باشد. به هرحال احترام استاد در محیط های دانشجویی و دانشگاهی بایستی خیلی محفوظ باشد.

بعضی وقتا بعضی پیامکا و نظرات زیرش رو می بینم یاد دعواهای بچگی هام میفتم
یعنی هنوز بزرگ نشدیم؟!

مهد غولک

بعضی وقتا بعضی پیامکا و نظرات زیرش رو می بینم یاد دعواهای بچگی هام میفتم
یعنی هنوز بزرگ نشدیم؟!

مهد کودک علوم پزشکی دات کام!!!

قبلا پیشنهاد تاسیسشو دادم

ولی انگار موافقت نشد

توی صحن علنی علوم پزشکی رای نیاورد!

nurse 1379

New member
مهد کودک علوم پزشکی دات کام!!!

قبلا پیشنهاد تاسیسشو دادم

ولی انگار موافقت نشد

توی صحن علنی علوم پزشکی رای نیاورد!
اشکال نداره پرستارمهربون ایناشروشورجوونیه 10سال دیگه حوصله این بحث وجدلهاروندارن شمام طنزپرداز خوبی هستی ها ازنوشته هاتون لذت بردم مرسی

یکی مزاحم میشد،هی اس‌مس،
جواب نمیدادم که بیخیال شه
دیگه تماس نگرفت
بعد چند روز اس داده:ببخشید چند روز مزاحمتون نشدم.کار داشتم دستم بند بود:|

>چند وقتی بود در بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان معروف، بیماران یک تخت بخصوص در حدود ساعت۱۱ صبح روزهای یکشنبه جان می سپردند و این موضوع ربطی به نوع بیماری و شدت وضعف مرض آنان نداشت
>>>این مسئله باعث شگفتی پزشکان آن بخش شده بود به طوری که بعضی آن را با مسائل ماورای طبیعی و بعضی دیگر با خرافات و ارواح و اجنه و موارد دیگر در ارتباط می دانستند
>کسی قادر به حل این مسئله نبود که چرا بیمار آن تخت درست در ساعت ۱۱ صبح روزهای یکشنبه می میرد.
>
>به همین دلیل گروهی از پزشکان متخصص بین المللی برای بررسی موضوع تشکیل جلسه دادند و پس از ساعت ها بحث و تبادل نظر بالاخره تصمیم بر این شد که در اولین یکشنبه ماه، چند دقیقه قبل از ساعت ۱۱ در محل مذکور برای مشاهده این پدیده عجیب و غریب حاضر شوند.
>در محل و ساعت موعود، بعضی صلیب کوچکی در دست گرفته و در حال دعا بودند، بعضی دوربین فیلمبرداری با خود آورده و ...
>دو دقیقه به ساعت ۱۱ مانده بود که « پوکی جانسون‌» نظافتچی پاره وقت روزهای یکشنبه وارد اتاق شد. دوشاخه برق دستگاه حفظ حیات را از پریز برق درآورد و دوشاخه جاروبرقی خود را به پریز زد و مشغول کار شد !!!

قضاوت عجولانه

3753.jpg

قضاوت عجولانهپس از رسیدن یک تماس تلفنی برای یک عمل جراحی اورژانسی، پزشک با عجله راهی بیمارستان شد. او پس از اینکه جواب تلفن را داد، بلافاصله لباس‌هایش را عوض کرد و مستقیم وارد بخش جراحی شد.

او پدر پسر را دید که در راهرو می‌رفت و می‌آمد و منتظر دکتر بود.

به محض دیدن دکتر، پدر داد زد: “چرا اینقدر طول کشید تا بیایی؟ مگر نمی‌دانی زندگی پسر من در خطر است؟ مگر تو احساس مسئولیت نداری؟”

پزشک لبخندی زد و گفت: “متأسفم، من در بیمارستان نبودم و پس از دریافت تماس تلفنی، هرچه سریعتر خودم را رساندم، و اکنون امیدوارم شما آرام باشید تا من بتوانم کارم را انجام دهم.”

پدر با عصبانیت گفت: “آرام باشم؟! اگر پسر خودت همین حالا توی همین اتاق بود آیا تو می‌توانستی آرام بگیری؟ اگر پسر خودت همین حالا می‌مرد چکار می‌کردی؟”

پزشک دوباره لبخندی زد و پاسخ داد: “من جوابی را که در کتاب مقدس انجیل گفته شده می‌گویم «از خاک آمده‌ایم و به خاک باز می‌گردیم» شفادهنده یکی از اسم‌های خداوند است، پزشک نمی‌تواند عمر را افزایش دهد. برو و برای پسرت از خدا شفاعت بخواه. ما بهترین کارمان را انجام می‌دهیم به لطف و منت خدا.”

پدر زمزمه کرد: “نصیحت کردن دیگران وقتی خودمان در شرایط آنان نیستیم آسان است.”

عمل جراحی چند ساعت طول کشید و بعد پزشک از اتاق عمل با خوشحالی بیرون آمد: “خدا را شکر! پسر شما نجات پیدا کرد.”

و بدون اینکه منتظر جواب پدر شود، با عجله و درحالیکه بیمارستان را ترک می‌کرد گفت: “اگر شما سؤالی دارید، از پرستار بپرسید.”

پدر با دیدن پرستاری که چند لحظه پس از ترک پزشک دید گفت: “چرا او اینقدر متکبر است؟ نمی‌توانست چند دقیقه صبر کند تا من در مورد وضعیت پسرم ازش سؤال کنم؟”

پرستار درحالیکه اشک از چشمانش جاری بود پاسخ داد: “پسرش دیروز در یک حادثه‌ی رانندگی مرد. وقتی ما با او برای عمل جراحی پسر تو تماس گرفتیم، او در مراسم تدفین بود، و اکنون که او جان پسر تو را نجات داد، با عجله اینجا را ترک کرد تا مراسم خاکسپاری پسرش را به اتمام برساند.”

هرگز کسی را قضاوت نکنید! چون شما هرگز نمی‌دانید زندگی آنان چگونه است و چه بر آنان می‌گذرد یا آنان در چه شرایطی هستند…

nazanin s

New member
مرکز بهداشت خیلی خوشم میاد ولی من گفتم مربی بهداشت :)

نه بابا آدم توی مرکز بهداشت و مدرسه و مکان های کوچیک فسیل میشههر وقت میرفتم کارآموزیه بهداشت حوصلم سر میرفت اصلا خوشم نمیومد!.من مکان های پر تحرک رو دوست دارم مثل اورژانس تازه اونم بیمارستان آموزشی چون اطلاعات همش به روز میشه به خاطر دانشجو ها کتابای جدید رو میشناسی و....تازه مطمئنین خصوصی اینجوریه؟اونا رو هم بیمه میکنن ربطی نداره بازنشستگی دارنا؟!ندارن؟مطمئنین؟آخه مگه میشه؟همه جا میگن حقوقشون بیشتره شما برعکس میگید؟کن کلا اطلاعاتم در حد شنیده هامه البته در مورد بیمارستان خصوصی

نه بابا آدم توی مرکز بهداشت و مدرسه و مکان های کوچیک فسیل میشههر وقت میرفتم کارآموزیه بهداشت حوصلم سر میرفت اصلا خوشم نمیومد!.من مکان های پر تحرک رو دوست دارم مثل اورژانس تازه اونم بیمارستان آموزشی چون اطلاعات همش به روز میشه به خاطر دانشجو ها کتابای جدید رو میشناسی و....تازه مطمئنین خصوصی اینجوریه؟اونا رو هم بیمه میکنن ربطی نداره بازنشستگی دارنا؟!ندارن؟مطمئنین؟آخه مگه میشه؟همه جا میگن حقوقشون بیشتره شما برعکس میگید؟کن کلا اطلاعاتم در حد شنیده هامه البته در مورد بیمارستان خصوصی

سلام عزیزم من فقط حرفای استادمونو نقل قول کردم
خوبی مدرسه اینه که 5 ساعت کار می کنی یا کمتر با همون حقوق تابستونا تعطیلی کارت سخت نیست و اینا :)
ولی آفرین بر روحیه شما

nazanin s

New member

سلام عزیزم من فقط حرفای استادمونو نقل قول کردم
خوبی مدرسه اینه که 5 ساعت کار می کنی یا کمتر با همون حقوق تابستونا تعطیلی کارت سخت نیست و اینا :)
ولی آفرین بر روحیه شما
سلام:thanks: میدونی بچه های ما اونایی که تازه درسشون تموم شده و هنوز طرح نگذروندن تهران بیمارستان خصوصی میرن هم بیمشون کردن هم جزو سابقه کارشون محسوب میشه هم حقوق عالی میگیرن...بعد تازه دارن حساب کتاب میکنن وقتی طرحشون شروع بشه هم طرح برن هم بیمارستان خصوصی کار کنن.چون میدونین که طرح باید توی مراکز دولتی گذرونده بشه ... بعد اینقد نیرو کم دارن امکان نداره بهت بگن که دیگه نیا یا قرارداد نبندن دوباره...توی بیمارستان های دولتی هم بعضی جاها قراردادیه!!در مورد مدرسه اینم حرفیه ولی یکی از آشناهامونم که پرستاری خونده بود خیلی به سختی تونست بره مدرسه مربی بهداشت بشه بعد تازه پشیمون شده بود چون حقوقشو خیلی کمتر از پرستاری در بیمارستان بود فک کنم 400 میگرفت.ممنون

سلام:thanks: میدونی بچه های ما اونایی که تازه درسشون تموم شده و هنوز طرح نگذروندن تهران بیمارستان خصوصی میرن هم بیمشون کردن هم جزو سابقه کارشون محسوب میشه هم حقوق عالی میگیرن...بعد تازه دارن حساب کتاب میکنن وقتی طرحشون شروع بشه هم طرح برن هم بیمارستان خصوصی کار کنن.چون میدونین که طرح باید توی مراکز دولتی گذرونده بشه ... بعد اینقد نیرو کم دارن امکان نداره بهت بگن که دیگه نیا یا قرارداد نبندن دوباره...توی بیمارستان های دولتی هم بعضی جاها قراردادیه!!در مورد مدرسه اینم حرفیه ولی یکی از آشناهامونم که پرستاری خونده بود خیلی به سختی تونست بره مدرسه مربی بهداشت بشه بعد تازه پشیمون شده بود چون حقوقشو خیلی کمتر از پرستاری در بیمارستان بود فک کنم 400 میگرفت.ممنون

وای چه خبر خوبی ممنون :28: پس جدیدا اینطور شده چون یکی از فامیلامون مثلا 5 سال پیش پرستاری می خوند برای طرحش تهران بیمارستان خصوصی اقدام کرد گفتن اول باید طرحش تموم بشه (قوانین من درآوردی)
درسته مدرسه خیلی سخته راه پیدا کردن بهش باید پارتی داشت استادمون خانمشو فرستاده بود مربی بهداشت مدرسه می گفت حقوق خانمم 700 هست

nazanin s

New member
وای چه خبر خوبی ممنون :28: پس جدیدا اینطور شده چون یکی از فامیلامون مثلا 5 سال پیش پرستاری می خوند برای طرحش تهران بیمارستان خصوصی اقدام کرد گفتن اول باید طرحش تموم بشه (قوانین من درآوردی)
درسته مدرسه خیلی سخته راه پیدا کردن بهش باید پارتی داشت استادمون خانمشو فرستاده بود مربی بهداشت مدرسه می گفت حقوق خانمم 700 هست
عزیزم شک نکن که استادتون از روی تعصب خانومشو فرستاده مدرسه ...اطراف ما هم زیاده این موارد !!خب شهر به شهر و مدرسه به مدرسه متفاوته ولی در هر صورت حقوق هم کمتره هم آدم فسیل میشه البته بستگی به روحیه هم داره هر کسی با توجه به روحیه اش میتونه هر جا که میخواد کار کنه تازه ما مهدکودک هم میتونیم باز کنیم و خیلی جاهای دیگه کلینیک ها مراکز بهداشت درمنگاه ها...اینا هم تقریبا مثل مدرسه ان!مردا رو دیدی همش میگن شبکاری نه روزکاری نه کمک هم که نمیکنن .....تازه اخر ماه انتظار دارن حقوقمونو بذاریم کف دستشون من که مجردم امیدوارم یه شوهر خوب و فهمیده نصیبمون بشه آمین :riz304:

masih_masih98

New member
کلا ارشد پرستاری چند نفرو رو میگیره؟
کسی اطلاعی از رشته ها و ظرفیتاش داره؟

بالا