-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
این هم شماره ها و آدرس ها
خبرنگاران جوان:
اداره اخبار فکس: 22012642 ایمیل:news@yjc.ir امور آموزش فکس:22012653 ایمیل:amoozesh@yjc.ir
---------------------------------------------------------
خبر22 شبکه 3
ایمیل: khabar22@iribnews.ir
شبکه خبر
تلفن گویا: 22013911 و 22013912
ایمیل:
PR@irinn.ir
پیام کوتاه: 1000601
----------------------------------------------------------
این قسمت هم پیشنهاد سوژه شبکه خبر هستش
ارسال اطلاعات برنامه ها و سوژه های روزانه برای شبکه خبر
-----------------------------------------------------------
سایت شخصی کامران نجف زاده:
KAMRAN NAJAFZADEH :: Personal WebSite :: كامران نجف زاده
سمت راست یه متن از وزیر بهداشت گذاشته.تو بخش نظرات نامه رو بنویس
------------------------------------------------------------
سوژه های خبری بخش ذره بین 20:30
http://www.yjc.ir/fa/news/4056677/%D...B3يد
---------------------------------------------------
شماره فکس ایرنا: 88891891
-------------------------------
شماره فکس مهر : 88805801
------------------------------
شماره تلفن مهر : 88809500

elmira1365

New member
دوستان همگی خسته نباشید، من دارم کم کم آماده میشم برای حرکت به سمت تهران و پیش به سوی حمله انتحاری به سمت وزارت بهداشت، فردا همتون رو میبینم، به امید موفقیت و پیروزی:4d564ad6:
فقط بگم من به شخصه فقط گلوم رو برای دوستانی پاره میکنم که دیدم اینجا زحمت کشیدن ، نه کسایی که تو خونه به فول دوستمون زیر کولر نشستن و هر از گاهی اومدن هی اینجا گفتن ما رو هم فراموش نکنید، همون طور که شما ما رو فراموش کردید و همراهی نکردید ما هم فراموش میکنیم

- - - Updated - - -

دوستان همگی خسته نباشید، من دارم کم کم آماده میشم برای حرکت به سمت تهران و پیش به سوی حمله انتحاری به سمت وزارت بهداشت، فردا همتون رو میبینم، به امید موفقیت و پیروزی:4d564ad6:
فقط بگم من به شخصه فقط گلوم رو برای دوستانی پاره میکنم که دیدم اینجا زحمت کشیدن ، نه کسایی که تو خونه به فول دوستمون زیر کولر نشستن و هر از گاهی اومدن هی اینجا گفتن ما رو هم فراموش نکنید، همون طور که شما ما رو فراموش کردید و همراهی نکردید ما هم فراموش میکنیم

ROJO

New member
به ایسنا ز بزنید، میبینی تو رو خدا الان همه قیبشون زده!!!!!!!

ROJO

New member
ایمیلو بیخیال عزیزم اول زنگ اونم ب ایسنا

الان ز تو اولویته

بگین فردا میخوایم تجمع کنیم

این هم شماره ها و آدرس ها
خبرنگاران جوان:
اداره اخبار فکس: 22012642 ایمیل:news@yjc.ir امور آموزش فکس:22012653 ایمیل:amoozesh@yjc.ir
خبر22 شبکه 3
ایمیل: khabar22@iribnews.ir
شبکه خبر
تلفن گویا: 22013911 و 22013912
ایمیل:
PR@irinn.ir
پیام کوتاه: 1000601
----------------------------------------------------------
این قسمت هم پیشنهاد سوژه شبکه خبر هستش
ارسال اطلاعات برنامه ها و سوژه های روزانه برای شبکه خبر
-----------------------------------------------------------
سایت شخصی کامران نجف زاده:
KAMRAN NAJAFZADEH :: Personal WebSite :: كامران نجف زاده
سمت راست یه متن از وزیر بهداشت گذاشته.تو بخش نظرات نامه رو بنویس
------------------------------------------------------------
سوژه های خبری بخش ذره بین 20:30
http://www.yjc.ir/fa/news/4056677/%D...B3يد
---------------------------------------------------
شماره فکس ایرنا: 88891891
-------------------------------
شماره فکس مهر : 88805801
------------------------------
شماره تلفن مهر : 88809500

با احترام انجام شد...

abbas gara

New member
زنگ زدم به ایرنا طرف منو تهدید میکنه که ما فردا خبرنگار میفرستیم اگه دوباره زنگ بزنید کنسل میکنیم منم گفتم وظیفه ته که جواب بدی

ROJO

New member
مرسی مامان علی کاش همه معرفت شمارو داشتند

ز بزنید مهم نیس چی میگن من خبر دادم شما هم بدین ،همه خبر بدن ،همه ز بزنین و بگین تا فک نکنن 2-3 نفریم میخوایم جم شیم

ایسنا >>> 02161972000

fada19990

New member
بس الان من به كجا زنك بزنم? بزارم فردا ? ميترسم لج كنن!جيكارررركنم!

elmira1365

New member
منم خبر دادم و هم ایمیل زدم
بای بای دیگه تا فردا

- - - Updated - - -

منم خبر دادم و هم ایمیل زدم
بای بای دیگه تا فردا

ROJO

New member
دارم میگم ایسنا کاری ب ایرنا ندارم، پیگیر کار ما ایسناس

>>>02161972000

این اخرین پست من بود، باید گوشیمو خاموش کنم

زنگ بزنید بچه هاااا...

خانم محمدی، بخدا به 4تا دوستام گفتم بیان اما نمیان، یا میترسن برن اوین تا بهونه کار دارن یا..... شما چرا نمیاید؟ شما هم که اصفهانی هستید.... ت.ر. خدا بیاید، حیفه کم باشیم... اگه جمعیت بره بالا مثل بمب صدا میدیم:25r30wi::25r30wi:
سهیل گفت:

سلام دوست عزیز، خوش اومدین.
چند راه داره که دوتا از ساده ترین راههاشو میگم:
یک: با اتوبوس یا مترو بیاین میدان انقلاب(از ترمینال جنوب سوار خط 1 میشین، ایستگاه دروازه دولت تغییر خط میدین به خط 4 وسوار می شین به سمت اکباتان، ایستگاه انقلاب پیاده شین)، از انقلاب میدان صنعت(تاکسی 1600- اتوبوس 500) و از صنعت بگید تاکسی های پونک باختری(دادمان) رو بهم نشون بدین، سوار میشی و سر تقاطع فلامک شمالی و ایوانک پیاده میشین، ساختمان وزارت خونه جلو چشمتونه اونجا(کرایه 800).
دو: با مترو بیاین مترو دانشگاه شریف(تو ترمینال جنوب خط یک رو سوار میشین، ایستگاه پنجم امام خمینی پیاده میشین، تغییر خط میدین، خط دو رو به سمت صادقیه سوار میشین و ایستگاه شریف پیاده میشین)، اونجا سوار اتوبوس های میدون صنعت شین، نرسیده به میدون صنعت به راننده بگین شمارو ایستگاه وزارت بهداشت پیاده کنن(500 تومن).

- - - Updated - - -

خانم محمدی، بخدا به 4تا دوستام گفتم بیان اما نمیان، یا میترسن برن اوین تا بهونه کار دارن یا..... شما چرا نمیاید؟ شما هم که اصفهانی هستید.... ت.ر. خدا بیاید، حیفه کم باشیم... اگه جمعیت بره بالا مثل بمب صدا میدیم:25r30wi::25r30wi:
سهیل گفت:

سلام دوست عزیز، خوش اومدین.
چند راه داره که دوتا از ساده ترین راههاشو میگم:
یک: با اتوبوس یا مترو بیاین میدان انقلاب(از ترمینال جنوب سوار خط 1 میشین، ایستگاه دروازه دولت تغییر خط میدین به خط 4 وسوار می شین به سمت اکباتان، ایستگاه انقلاب پیاده شین)، از انقلاب میدان صنعت(تاکسی 1600- اتوبوس 500) و از صنعت بگید تاکسی های پونک باختری(دادمان) رو بهم نشون بدین، سوار میشی و سر تقاطع فلامک شمالی و ایوانک پیاده میشین، ساختمان وزارت خونه جلو چشمتونه اونجا(کرایه 800).
دو: با مترو بیاین مترو دانشگاه شریف(تو ترمینال جنوب خط یک رو سوار میشین، ایستگاه پنجم امام خمینی پیاده میشین، تغییر خط میدین، خط دو رو به سمت صادقیه سوار میشین و ایستگاه شریف پیاده میشین)، اونجا سوار اتوبوس های میدون صنعت شین، نرسیده به میدون صنعت به راننده بگین شمارو ایستگاه وزارت بهداشت پیاده کنن(500 تومن).

asayesh

New member
منم زنگ زدم به ایسنا تا گفتم برای اعتراض فرداست قطع کردن رجو جون اینجوری بیشتر عصبانی نمیشن باعث ببشه کسی رو نفرستن? بنظرت همون ایمیل بدیم بهتر نیست?

asayesh

New member
منم زنگ زدم به ایسنا تا گفتم برای اعتراض فرداست قطع کردن رجو جون اینجوری بیشتر عصبانی نمیشن باعث ببشه کسی رو نفرستن? بنظرت همون ایمیل بدیم بهتر نیست?

آخرین ویرایش:

Rainy Lady

New member
امشب میخواستم یسری حرفا رو بزنم البته حرف من تنها نبود ولی خب پشیمون شدم (یا شدیم! ) و گفتم دیگه وقتش نیست دیگه اگه کسی میخواست توجیح بشه تو این ی هفته میشد. شما همتون به تعداد ما و نیازمون ب افراد بیشتر اگاهید ...
اگه من تهدیدی کردم، فقط قصدم این بوده ک همه بیان و کسی خونه نشینه ب انتظار بقیه، امیدوارم واقعا کسی اینجوری نمونده باشه چون ی نفر هم اونجا خیلی ارزشمنده...مثل تصمیم بر اومدنی ک mri گرفتن.

ما رو تنها نذارید...

الان فقط میگم ک
-اونایی ک دارن میان دستشون درد نکنه
-اونایی ک واقعا نمیتونستن بیان ولی تو اطلاع رسانیا کمک کردن خیر ببینن
-اونایی ک هم تهران بودن، هم میتونستن جور کنن،... ولی نکردن... اشکال نداره ما هم خدایی داریم...

ی نکته ای ک باید بگم اینه ک:
کل جمع تلاشمون بر اینه ک ظرفیتا برگرده ب پارسال، اگر یکی دو نفرم صحبت کردن صحبتشون برای همه ی رشته هاس
ولی اگه به صلاحدید اقایون برخی رشته ها فقط تغییر کرد، این تقصیر گروه نیست، چون ما تلاشمون کلی بوده...

خب همینقد کافیه، با اینکه گفتنیا زیاد بود...

التماس دعا
روجو جان خداشاهده که این تجمع چه جواب بده چه نده ب حال من فرقی نمیکنه.ظرفیت رشته ی من نسبتا خوبه
اما وقتی تلاش امثال تورو میبینم واقعا ازنه دل دلم میخواد نتیجشو بگیری
امیدت بخدا
فردا میبینمت

اه... بچه ها من هرچی زنگ میزنم به گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران 021-22012647 ( 20 و 30 )اشغاله یا بر نمیدارن ... 1 بار برداشت هر چی گفتم الووووووووو قطع کرد!!!الانم از ظهر تا حالا هر چی میزنم اشغاله 1 ریز.... شما هم زنگ بزنین ... شمارشو یادداشت کنین که اگه امروز موفق نشدیم فردا صب زنگ بزنیم.

021-22012647 گروه علمی پزشکی (20و 30) زنگ بزنین لطفا...من تا الان مؤفق نشدم که تماس باهاشون برقرار کنم ..شماهام بزنید ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا