-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

دل آرام

New member
دل ارام جان والا پیامت الان اومده واسه من ،اونو بیخیال

الانو دریاب
میدونی خودتو واسه کیا انداختی جلو?!

خیلی دارم سعی میکنم خودمو کنترل کنم

به شماره هایی ک دل ارام گذاشته همین الان همه ز میزنن

ایرنا>>>>>>02188707213
ایسنا>>>>>>02161972000
فارس>>>>>>02188911831

همه! دیدم کسی ز نزده و خبر گرفتم باز اینطور بود میام تهران چون دلم واسه بلیطم میسوزه ولی تجمع نمیام، ابتینم نمیاد ،بعضیا ی دیگه هم نمیان

یالا همه ز بزنین، اول ب ایسنا

مهم نیست روخو جان
من هدفی دارم که امیدوارم برسم بهش
حالا تو این وسط یه عدم از بالای من و توی نوعی به یه نوایی برسن ان شالله .
من مطمئنم کائنات جواب من و شمایی که رفتیم رو بی جواب نمیزاره حتی اگر از اون وزیر و وزرا روی خوش نبینیم . :))

soheil...

New member
دوستان عزیز مرسی. سپاسگزارم از همه دوستانی که تماس گرفتن با خبر گزاری ها.
فک کنم دیگه الان rojo خانوم هم باهامون دوست بشن دوباره، rojo جان لطفا از دست بچه ها دلخور نباشین، شاید یه خورده دیر، و الان دیگه تقریبا اونقد که می بایست، تماس گرفته شده، امیدوارم که فردا 2-3 تا خبر نگار بفرستن واسمون. همونطور که دوستان گفتن، ایرنا و ایسنا دیگه کاملا کاملا در جریان هستند، فک نکنم دیگه لزومی داشته باشه به این دو تا زنگی زده بشه، اگه براتون مقدوره با فارس، مهر و دیگر ادرس هایی که آبتین عزیز گذاشتن، در ارتباط باشین.
rojo خانوم، آبتین عزیز، لطفا دلخور نباشین، سپاس؛
یا علی...

heart.beat777

New member
منم زنگیدم و اطلاع دادم، ایمیل هم زدم، به امید دیدار دوستان، فردا می بینتون، مرسی بابت آدرس که دادید....

saeid3

New member
دوستان عزیز مرسی. سپاسگزارم از همه دوستانی که تماس گرفتن با خبر گزاری ها.
فک کنم دیگه الان rojo خانوم هم باهامون دوست بشن دوباره، rojo جان لطفا از دست بچه ها دلخور نباشین، شاید یه خورده دیر، و الان دیگه تقریبا اونقد که می بایست، تماس گرفته شده، امیدوارم که فردا 2-3 تا خبر نگار بفرستن واسمون. همونطور که دوستان گفتن، ایرنا و ایسنا دیگه کاملا کاملا در جریان هستند، فک نکنم دیگه لزومی داشته باشه به این دو تا زنگی زده بشه، اگه براتون مقدوره با فارس، مهر و دیگر ادرس هایی که آبتین عزیز گذاشتن، در ارتباط باشین.
rojo خانوم، آبتین عزیز، لطفا دلخور نباشین، سپاس؛
یا علی...

سهیل جون دوست دارم ...خیلی زیاد

soheil...

New member
دوستان عزیز نمیدونم چند نفرتون براتون مقدوره این پست منو ببینین، ولی لطفا کسایی که می بینین به همه اطلاع بدن:
هفته گذشته به علت عدم صدور مجوز برای ما معترضین و نیز عدم وجود مجوز برای خبرنگارا برای پوشش خبری اعتراض ما، مامورای حراست وزارت به راحتی دوربین خبرنگاری رو که تشریف آورده بودن رو گرفتن و همه عکس هایی رو که از بچه ها و شعار هاشون گرفته بودن، پاک کردن. به علت اینکه تا این لحظه از صدور مجوز برای تجمع فردای ما خبری نبوده و نیز با این شرایط بعید میدونم دیگه مجوزی صادر بشه، لطفا فردا به محض ورود هر کدام از خبرنگارهای خبرگزاری ها، موضوع رو بهشون یاد آوری کنید و سعی کنید پائین پله های وزارت و تو پیاده رو باهاشون مصاحبه کنید که بلافاصله پس از اینکه خبرشون رو تهیه کردن، زود محل رو ترک کنند که اتفاق هفته پیش دوباره تکرار نشه.

با سپاس.

mahii

New member
من اصن منظور ناراحتای این جمعو نمفهمم........ابتین خان واقعا بد حرف میزنید واقعا.........بقیرو نمیدونم ولی خودم همه کاری ک شماها کردید کردم الا تجمع حضوری..........اگرم شوخیی کردم واسه عوض شدن جمعیه ک مدام بهم گیر میدن توهین اذیت و قهر....بنظرم کاری بدی نیست ادم باعث رفع دلخوری یا عوض شدن جمع یا امیددادن باشه......کارت خیلی زشته خیلی ناراحتم کردی دیگه تحمل نداشتم ک جواب ندم.....

mahii

New member
دل ارام جان والا پیامت الان اومده واسه من ،اونو بیخیال

الانو دریاب
میدونی خودتو واسه کیا انداختی جلو?!

خیلی دارم سعی میکنم خودمو کنترل کنم

به شماره هایی ک دل ارام گذاشته همین الان همه ز میزنن

ایرنا>>>>>>02188707213
ایسنا>>>>>>02161972000
فارس>>>>>>02188911831

همه! دیدم کسی ز نزده و خبر گرفتم باز اینطور بود میام تهران چون دلم واسه بلیطم میسوزه ولی تجمع نمیام، ابتینم نمیاد ،بعضیا ی دیگه هم نمیان

یالا همه ز بزنین، اول ب ایسنا
کیااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahii

New member
به ایسنا ز بزنید، میبینی تو رو خدا الان همه قیبشون زده!!!!!!!
واااای خدا اینا چین میگین؟؟؟؟؟؟؟چطرز حرف زدنه؟چخبره روز اخری؟؟؟کی گفته بقیه بیکارن هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soheil...

New member
واااای خدا اینا چین میگین؟؟؟؟؟؟؟چطرز حرف زدنه؟چخبره روز اخری؟؟؟کی گفته بقیه بیکارن هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما هم دلخور نباش mahii خانوم، من برداشتم این بود که rojo خانوم تماس گرفته بودن با خبر گزاری ها، حالا احتمالا نفر اولی بوده که تماس گرفتن، ازشون پرسیده غیر از من کسی هم این درخواستو بهتون داده یا نه، اونام احتمالا گفتن شما نفر اولی هستین که زنگ میزنه،( هرچند من خودم هم دیروز و هم امروز باهاشون تماس گرفتم و یه خانومه گفت باشه، براتون خبرنگار می فرسیتیم)، بعد rojo خانوم و آبتین فک کردن بچه ها همکاری نمیکنن، در حالی که اینجوری نیست، خوشبختانه تعداد زیادی از بچه ها تماس گرفتن که یه جوری شده بود که اونا کلافه هم شده بودن...
در مورد شوخی های شما هم، راستش من خودم خیلی موافق بودم، شما و اون آقای MRI3 بعضی وقتا کلی می خندیدم...
حالا هم لطفا شما هم دیگه دلخور نباشین و برای فردای بچه ها دعا کنین.
مرسی.

- - - Updated - - -

شما هم دلخور نباش mahii خانوم، من برداشتم این بود که rojo خانوم تماس گرفته بودن با خبر گزاری ها، حالا احتمالا نفر اولی بوده که تماس گرفتن، ازشون پرسیده غیر از من کسی هم این درخواستو بهتون داده یا نه، اونام احتمالا گفتن شما نفر اولی هستین که زنگ میزنه،( هرچند من خودم هم دیروز و هم امروز باهاشون تماس گرفتم و یه خانومه گفت باشه، براتون خبرنگار می فرسیتیم)، بعد rojo خانوم و آبتین فک کردن بچه ها همکاری نمیکنن، در حالی که اینجوری نیست، خوشبختانه تعداد زیادی از بچه ها تماس گرفتن که یه جوری شده بود که اونا کلافه هم شده بودن...
در مورد شوخی های شما هم، راستش من خودم خیلی موافق بودم، شما و اون آقای MRI3 بعضی وقتا کلی می خندیدم...
حالا هم لطفا شما هم دیگه دلخور نباشین و برای فردای بچه ها دعا کنین.
مرسی.

ریتا

New member
دو بار قبلا پست گذاشتم،یه بار دیشب،یه بار هم امروز صبح.همه شماره های تماس، شماره های فکس، ایمیل ها و لینک های آدرس های اینترنتی رو براتون گذاشتم.متن آماده نامه رو براتون گذاشتم.دوستان شماره دادن که اس ام بزنین. از اون طرف آقای سهیل با یه عده دیگه از دوستان رفتن مجلس، یه تعدا به نماینده ها نامه دادن.همه دارن فعالیت می کنن ولی متاسفانه یه عده میان اینجا برای سرگرمی.واسه خودشون میگن میخندن.هیچ کار مفیدی هم تا بحال انجام ندادن.روز تجمع میان واسه خودشون راست راست راه میرن. این شماره ها و آدرس ها رو برای اینکه این گذاشتم که باهاشون تماس گرفته بشه.برای دکور نذاشتم اونجا. دیگه قرار نیست که من یا بقیه کسایی که فعالیت میکنن همه کارارو انجام بدن.قرار نیست که دیگه ما هم بریم پیش نماینده شهر خودمون،هم بریم پرینت بگیرم و پلات سفارش بدیم، هم از صب تا شب بشینم جلوی کامپیوتر آدرس و شماره پیدا کنیم برای شما تا راحت باهاشون تماس بگیری،هم نامه بنویسیم، هم بریم خود مجلس با نماینده ها صحبت کنیم. بعد اونوقت یه عده بشینن زیر کولر و آب میوه شون رو بخورن و از پشت کامپیوتر هی بیان اینجا مسخره بازی در بیارن.
این حرفا فقط حرفای من نیست و حرفای کسایی هستش که واقعا دیگه از این مسخره بازی ها خسته شدن.خانم روهو خودش می خواست بیاد اینجا دق و دلیشو خالی کنه ولی من به جاش پست گذاشتم. پس لطفا خودتون رو جمع و جور کنید و حداقل برای اینکه یه کار مثبتی انجام داده باشین با شماره تماس بگیرین،به شماره های فکس،متن نامه رو فکس کنید، به آدرس ها سر بزنین و به ایمیل ها نامه بفرستین.برای چند دهمین بار شماره ها رو میذارم همراه با متن نامه.
البته این دلیل نمیشه ماهایی که نمیگیم اینجازنگ زدیم ایمیل زدیم یعنی هیچ کدوم انجام ندادیم.یعنی حتما دون دون بیایم بگیم زنگ زدیم و فلان؟

asayesh

New member
سهیل جان یا بهشون اشتباه گفتن یا استباه متوجه شدن چون ما از هفته پیش به همشون ایمل زدیم از شنبه هم خیلیامون به خبرگذاریا زنگ زدیم ،! طبیعیه که روز اخر استرس و ناراحتیا زیاد بشه ولی خود کسایی که الان ناراحتن میدونن خیلی از بچه هایی که نمیان دوست دارن بیان اما یک درصدم توان امدن نداشتن ولی برای اطلاع رسانیها خیلی تلاش کردن حالاهم به شخصه از هرکی فردا میره ازش ممنونم اگرم برای رشته منم تلاش کرد دنیایی منونشم درحالی که بدون افزایش ظرفیت قبول میشم ولی اگرم فقط از رشته خودش دفاع کرد من بهشون حق میدم واین مشکل خودمونه که نرفتیم ولی قبول کنید این طرز صحبت خیلی بده وادم رو دچار سوء تفاهم میکنه به طوری که فکر کنه از اولشم قرار بوده به همینجا برسیم

elahe01

New member
مطمئنا کسی که میخواد فردا بیاد و کسی که تا حالا قضیه رو پیگیری کرده،
تماس با خبرگزاری ها براش ساده ترین کار بوده و انجام داده
چون همه میدونن که بدون خبرگزاری ها عملا تجمع بی فایده است...

به مسائل مهم تر توجه کنیم روز آخری

اونجا دیگه فرصت misunderstand و قهر و آشتی و اینا نداریم....
برای تجمعمون برنامه بریزیم از 10 تا 2 یا 3 میخوایم چیکار کنیم؟!
مثلا آیا خوبه همه از 8 , 9 بیان که بشینیم شعارا رو بنویسیم و ظرفیت ها رو رو مقواها بنویسسیم تا ساعت 10 که اگر خبرگزاری ها اومدن، یه چیزی دستمون باشه و هماهنگ ایستاده باشیم؟؟ :auizz3ffy9vla57584x
مثلا اگه حراست و ... فلان رفتارو داشتن چه عکس العملی داشته باشیم؟؟
یک ساعت اول که مثلا میخوایم درخواست ملاقات با وزیرو بدیم چه کار کنیم؟(روی مقوا بنویسیم؟ شعار بدیم؟ به حراست بگیم؟ یا ...)

ناراحتی حداقل تا فردا عصر که تجمع تموم میشه تعطیل :rose:
ما همه با همیم :28: یه جورایی مدیون همیم :bunnyearsmiley:

ریتا

New member
ایرنا زنگیدم
ایسنا زنگیدم
رییس کمیسیون بهداشت که نماینده شهرمه به شماره خصوصیش زنگ زدم یه ساعت فک زدم بعد گفت امکانش واسه اون چند رشته هس دوباره چن تا اس نوشتم با زبون التماس
20:30ایمیل زدم ایمیل تا جای که تونستم به هر جای که میلشون گذاشتین زدم
اینم گزارش کار من که نگید ماهایی که ساکتیم کاری نمیکنتم هر چند میدونم کمترین کاریه که انجام دادم در مقابل تلاش بقیه

Far1

New member
peygiri

salam man ba isna tamas gereftam sohbat kardam,goftan dar jaryan hastano baghie ham zang zadan

ba in hesab alan chand nafarim ?????

م.صفری

New member
ایرنا زنگیدم
ایسنا زنگیدم
رییس کمیسیون بهداشت که نماینده شهرمه به شماره خصوصیش زنگ زدم یه ساعت فک زدم بعد گفت امکانش واسه اون چند رشته هس دوباره چن تا اس نوشتم با زبون التماس
20:30ایمیل زدم ایمیل تا جای که تونستم به هر جای که میلشون گذاشتین زدم
اینم گزارش کار من که نگید ماهایی که ساکتیم کاری نمیکنتم هر چند میدونم کمترین کاریه که انجام دادم در مقابل تلاش بقیه

والله ما هم همینطور
حالا من و ماهی با هم شوخی کردیم فک نکنم به دیگران ارتباطی داشته باشه منکه نباید مو به مو کارامو اینجا گزارش بدم
الان چن روزه من و ماهی درگیر ارتباط با نماینده ها هستیم
به هر دری زدم ادرس خونه یکی از نماینده هارو پیدا کنم حتی حضوری برم خونش
دیگه چیکار کنیم
به اندازه کافی این روزا گند هست برام همین یه لبخند دریغ کنم از خودم
فعلا که به لطف بعضیا تو این کشور بهترین روزای ما جوونا با غم داره سپری میشه
دوستان نگرن همین لبخندای کوچیک هستن
باشه اصلا همینم ممنوع
همیشه هم که ما تشکر کردیم و همراهی
:riz304: بازم از صمیم قلبمون ممنون
دیگه چطوری بگیم

asayesh

New member
ماهی جان اینقدر ناراحت نباشید هرچند بهتون حق میدم با این صحبتها بیشتر از این باید ناراحت بود ولی خوب اون دوستان هم تا حدی حق دارن تحت فشار قرار گرفتن واز طرفی فکر میکنن ما تنهاشون گذاشتیم وگرنه هممون با شوخیها وحرفای شما روحیمون عوض میشه وامیدوارتر میشیم خدا باید تلاش مارو میدید که دیده مطمئن باشید که از این تلاشها به راحتی نمیگذر واگر حقمون باشه بهمون برش میگردونه حالا یک لبخند قشنگ بزنید وببیاید برای فردای دوستامون که دارن میرن دعا کنیم:riz304:

آخرین ویرایش:

kgh

New member
دوستان من از خوزستان هستم ولی میخام به برادرم بگم بجای من شرکت کنه تو این تجمع ، کار خاصی باید کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا