-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
بجه ها يكي از دوستان شماره ارتباط با رياست جمهوري رو كذاشته بودن!متاسفانه من هرجي ميكردم بيداش نميكنم،ميشه يكي شمارشو بهم بده!

mri13

New member
ظرفیت‌های به اون زیادی‌رو با یک دستور سریع تغییر میدن اونوقت آزمون ما که کل پذیرشمون 5000تا هم نیست سر یکی دو هزار تا انقدر اذیت میکنن

ROJO

New member
ظرفیت‌های به اون زیادی‌رو با یک دستور سریع تغییر میدن اونوقت آزمون ما که کل پذیرشمون 5000تا هم نیست سر یکی دو هزار تا انقدر اذیت میکنن

امروز با یکی از استادا حرف میزدیم میگف اره دییدین پزشکیا کم شد برگشت، بعد من گفتم اره ارشدم خیلی کم شده... هنوز حرف دیگه ای نزده بودم، گفتش اررره ارشد ک همیشه تو سرش زدن و میزنن!...

من اون لحظه :|

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abtin13

mahii

New member
سلام بهمه من امروز با نمایندمون صحبت کردم عجب مرد شریفی بود هم به پیامام جواب داد.........خیلی باهاش حرف زدم خودمو خالی کردم گفت باشه نامتو خوندم دیدم چخبره فردام تو مجلس یکارایی میکنم ینی هرکاری.....فقط گفت اصل اصلش خودتی که باید بری تهران دنبال کار....ولی خودشم پیگیره:bunnyearsmiley:

mri13

New member
موقعی که تو دبیرستان رشته تجربی انتخاب کردم دوستام میگفتن تجربی بعنی پزشکی ریاضی بزن هرچی قبول بشی بهت میگن مهندس من گفتم نه من تجربی دوست دارم! ای بابا :sad:

امروز با یکی از استادا حرف میزدیم میگف اره دییدین پزشکیا کم شد برگشت، بعد من گفتم اره ارشدم خیلی کم شده... هنوز حرف دیگه ای نزده بودم، گفتش اررره ارشد ک همیشه تو سرش زدن و میزنن!...

من اون لحظه :|
این پستت خیلی ناراحتم کرد...... تفاوت پزشکیو پیرا پزشکی همش یه دونه پیرا ست اما چقدر تفاوت!

elmira1365

New member
اطلاعات المیرا خانمو من جدول کردم هر کدوم از دوستان میخواند جایی ببرند این اطلاعاتو من براشون میفرستم و پیشنهادم اینه رشته هایی با کاهش بالای 40 درصدو مارک کنید با ماژیک

عزیزم اگه زحمت جدول رو کشیدی برام ایمیل میکنی که پرینت بگیرم و همراهم ببرم
elmira.zanjani@gmail.com

elmira1365

New member
من صد بار پرستاری داخلی جراحی رو گفتم. هیشکی انگار نمی بینه. خسته شدم بس نوشتم. انگار همه رشته خودشونو می بینن وخیالشون راحته دیگه به بقیه اهمیت نمیدن:p7977cujr38iyymsu8:

سال92: مجموع گرایش های پرستاری 419 تا روزانه به اضافه2 تا شبانه
سال93: مجموع گرایش ها 364 تا روزانه به اضافه 83 تا ظرفیت مازاد!!!!

درحالی که شرکت کننده های رشته پرستاری داخلی جراحی از همه رشته های ارشد پزشکی بیشتر بوده اما نسبت به باقی گرایش های پرستاری که شرکت کننده های خیلی کمتری داشته ظرفیت عادلانه ای نذاشتن و نسبت به پارسالم خیلی کمتر شده. ولی چون گرایش ها امسال جدا شدن از پارسال شمارش دقیقی نیست. لطفا عین همینو براشون ذکر کنید. که دوباره نیان بگن امسال پرستاری رو به 4تا گرایش تبدیل کردیم و دراصل رشته ها رو زیاد کردیم و مثلا سرتونو کلاه بذارن. چون پارسالم دقیقا همین گرایشا بوده منتها جدا نبوده.

عزیزم هر کس رشته اش و سرنوشتش براش اهمیت داره باید حضوری بیاد، رشتتون اضافه میشه ولی اونجا غیر کسی که رشتتش این باشه نمیتونه دفاع کنه ، پس همه اونهایی که فکر میکنند تو خونه بشیینند و بقیه رو بفرستند جلو ، مطمئن باشید که به حقشون نخواهند رسید

mahii

New member
تاپیک اعتراضه؟جملکه؟تشویقو تنبیه؟دردو دله؟چیییییییههههههههههه؟:motat::whistle:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا