-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mri13

New member
آره الان میخوایی غلطای منو در بیاری هی گوشزد کنی مرد باشم تا اخرش از دست تو سیبیلو بشم !

نه بابا این حرفا چیه اختیار دارین! آخه بعضی جا‌ها میدیدم یکی یه چیزی گفته که باید جوابشو بدم نقل قولم کار نمیکرد حوصلم نمیشد میریختم تو خودم! دیگه بعضی جاها که ضرورت داشت اسم طرفو مینوشتم مطلبشو یاداوری میکردم بعد جواب میدادم بگذریم روزای وحشتناکی بود!

آخرین ویرایش:

دل آرام

New member
نه بابا این حرفا چیه اختیار دارین! آخه بعضی جا‌ها میددم یکی یه چیزی گفته که باید جوابشو بدم نقل قولم کار نمیکرد حوصلم نمیشد میریختم تو خودم الان احساس خوبی دارم! دیگه بعضی جاها که ضرورت داشت اسم طرفو مینوشتم مطلبشو یاداوری میکردم بعد جواب میدادم بگذریم روزای وحشتناکی بود!

آخی یعنی اینقدر بهت سخت میگذشت !
واقعا متاثر شدم . :tsimuzpzwoap1t9y3o7

hebe.nurse

New member
روان پرستاری که وضعیش خیلی خوبه 73 نفر!
روانشناسی یتیم همش 37 نفر ! :((

پرستاری هم بگید بچه ها
پارسال مجموع گرایشهای پرستاری تحن عنوان آموزش پرستاری 385 تا ظرفیت داشت.........امسال حدود 350 تا شده. فقط روزانه هاش. ینی 30 تا کم شده.
تازه داخلی جراحی که بیشترین شرکت کننده رو داشت 165 تا ظرفیت و بهداشت جامعه و روان که کمترین رو داشتن هرکدوم 70 تا میگیرن!!! این عادلانه نیست.
خواهشا اینم مطرح کنید

elahe01

New member
ببخشید دوستان کم لطفی نکنید. آقای سهیل و بقیه دوستان زحمت کشیدن بابت این کار . حتی باور کنید یه عده از رفتن به وزارت و گرفتن مجوز تجمع میترسیدن!!
این کار خیلی اثربخشتر از چند تا شعار هستش!

بله کاملا درسته
ضمنا بچه ها با مجوز هم میشه گفت: هاشمی هاشمی:ad54ad::ad54ad: حمایت حمایت :rose::rose:
شعار خلاف عرف و غیر اخلاقی که نمیخوایم بدیم :)

ROJO

New member
بچه ها من پلات 40*60 سفارش دادم الان ک با خودم بیارم واسه اینکه امضا کنیم دورشو 7سانت از طرفینم فاصله دادم

ROJO

New member
ابتین بیا تو لابی، لوس نکن خودتو :smiliess (4):
نماینده ک نباس لوس باشه:ad54ad:

mri13

New member
فقط کسیکه نقل قولاش از کار افتاده میفهمه من چی میگم! سرعت سایت چقدر پایینه

saeid3

New member
بچه ها اگه بهمون مجوز تحصن بدن دیگه به این راحتی ها نمیشه هرکاری بخوایم بکنیم، دیگه شلوغ بازی خبری نیست...
اگه فردا با من تماس بگیرن و بخوان برم اونجا، اگه راضی به دادن مجوز بشن، اونوقت من باید مسئولیت همه چیزو به عهده بگیرم... فک نکنم این مسأله اونقد پیش پا افتاده باشه،
بر فرض مثال کسی حاضر هست که بره اونجا تعهد بده که مسئولیت همه اتفاقات احتمالی رو به عهده بگیره؟!!!!
اگرم بخوان مجوز بدن من حاضر به این کار میشم، به خاطر حق خودم، بعد هم به خاطر همه شما(قطعا اگه همه ما با هم نبودیم، هیچ کسی تنهایی تا این مرحله پیش نمیومد، پس همه به هم مدیونیم)
حالا هم صرف اتمام حجت خدمتتون عرض می کنم، اگه مجوز صادر بشه و من تعهد اونو بدم، پوزش میخوام که این مدله حرف می زنم، ولی دیگه هیچکسی حق نداره هرجور بخواد رفتار کنه. باید با سکوت و آرامش و بدون تنش(فک کنین من از شما میخوام بدون تنش!!!) کارمون انجام بگیره... چون در متن درخواست ذکر شده که طی تجمع شعاری که، باعث اختلال در کار کارکنان و نظم عمومی شود،در کار نخواهد بود.
فک کنم توقع زیادی نباشه. درسته؟
البته خودم دلم روشنه که مجوز نمیدن و اونجا می تونیم شلوغ بازی دربیاریم، مثلا خودم... آخرین اعتراض، چه شود!!!!
بچه ها خداییش سهیل تو این مدت خیلی زحمت کشیده .چه مجوز بگیره چه نگیره با ایشون هماهنگ میکنیم

Azin E

New member
رشته هایی که بچه ها آمارشو داده بودن
بوتک،ژنتیک،ایمنی،بهداشت حرفه ای،فیزیولوژی،هماتو،تغذیه،فناوری اطلاعات سلامت،انفورماتیک پزشکی،نظارت بر امور دارویی،میکروب،ویروس،بهداشت محیط،آموزش بهداشت،رادیوبیولوژی،بیوشیمی،فیزیک پزشکی،سم،گفتار درمانی،مددکاری اجتماعی،mri

elahe01

New member
بوتک،ژنتیک،ایمنی،بهداشت حرفه ای،فیزیولوژی،هماتو،تغذیه،فناوری اطلاعات سلامت،انفورماتیک پزشکی،نظارت بر امور دارویی،میکروب،ویروس،بهداشت محیط،آموزش بهداشت،رادیوبیولوژی،بیوشیمی،فیزیک پزشکی،سم،گفتار درمانی،مددکاری اجتماعی،mri

ممنون آذین :riz304::riz304::riz304:

دل آرام

New member

کی امارو داده بود ؟
چرا روانشناسی بالینی نبوده
گفتار درمانی همش 8 درصد کاهش داشته که !!
ممدکاری اجتماعی کاهش نداشته که !!!

abtin13

New member
یعنی چی خودتو لوس نکن.حال و حوصله ای دیگه نمونده که حالا بخوام خودم رو لوس کنم.بحث نامه رو هم انقدر بزرگ نکنین.من گفتم بحث نامه نیست.مال خودتون هرکاری دلتون میخواد بکنین باهاش.شاهکار ادبی نبوده که، یه نامه ساده بود همه بلدن بنویسن.نامه فقط جرقه بود وگرنه بشکه باروت یه جای دیگه بود.من فقط نمی خوام اینجا از من سوء استفاده بشه.هر کی هر کاری می خواد انجام بده بیاد به من مسج بده که فلانی اینو هم تو تاپیک مطرح کن بدون اون یکی بیاد بدون اطلاع از جریان فریاد وامصیبتا سر بده که آقا این چیه،اینطوری نمیشه، ال میشه بل میشه.
از این به بعد هم هرکسی می خواد با کس دیگه ای صحبت کنه من بین اونا پیغام پسغام رد و بدل نمی کنم.خودشون یه راهی پیدا کنن که باهم تبادل نظر کنن. شدیم کبوتر نامه رسان

mri13

New member
من هرچی سهیل بگه قبول دارم دفعه‌ی پیش هم به خاطر ما خودشو به خطر انداخت پلیسا خواستن بگیرنش که نتونستن! سهیل اهل حرف زدنو تاپیک گذاشتن نیست (برعکس من) فقط عمل میکنه

saeid3

New member
من هرچی سهیل بگه قبول دارم دفعه‌ی پیش هم به خاطر ما خودشو به خطر انداخت پلیسا خواستن بگیرنش که نتونستن! سهیل اهل حرف زدنو تاپیک گذاشتن نیست (برعکس من) فقط عمل میکنه

مرد بی ادعای تاپیک....!

سلام بچه ها اسم منم بنویسید ولی خداییش دیگه همه بیاین نه مـل دفعه قبل اون تعداد کم !منم مرخصی گرفتم برا چهارشنبه اونجام تا ظرفیتم برنگرده همونجا چادر میزنیم همه باهم

روجو جان ایشون رو اد نکردین...
این نشون میده که من تمام پستارو با دقت میخونم:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا