-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shiny

New member
به مقواهامون چوبم وصل کنیم بعد هی چپ و راستشون کنیم:78: اینجوری

mri13

New member
دوستان توجه کنن.این متن نامه ای هستش که قراره بفرستیم.شماره ها و آدرس های ایمل رو هم در پست بعدی میذارم.ضمنا این متن نهایی و ویرایش شده نامه هستش.هیچ تغییری درش صورت نمی گیره.
آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم.در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزارت بهداشت تجمع کردند که حاصل آن، وعده‌ی جناب آقای دکتر پورکاظمی مبنی بر افزایش محدود ظرفیت در هشت رشته بود(خبرگزاری ایسنا به تاریخ 11 مرداد 1393– کد خبر 93051104594) حال آنکه همین وعده ایشان هم محقق نشده است. این در حالی است که این کاهش ظرفیت در مورد آزمون دستیاری و رشته های پزشکی هم اعمال شده بود ولی در نهایت با دستور وزیر محترم بهداشت ظرفیت آن ها به میزان سال قبل بازگشت (خبرگزاری مهر – کد خبر 2345804 ).حال در این میان این سوال پیش می آید که چرا ظرفیت دستیاری و پزشکی به میزان سال قبل بازگشته ولی ظرفیت های ارشد علیرغم گفته مسئولین مبنی بر افزایش، همچنان بدون تغییر باقی مانده است؟ آیا گفته های مسئولین مبنی بر بهبود کیفیت آموزشی از طریق کاهش ظرفیت ها فقط در مورد قشر مظلوم پیراپزشکی وعلوم پایه صدق می کند و پزشکان از این قاعده مستثنی هستند؟ فراموش نکنیم که همین دانش آموختگان پیراپزشکی و علوم پایه هستند که وظیفه آموزش دانشجویان پزشکی را بر عهده دارند. چرا قربانی بهبود کیفیت آموزشی باید داوطلبین کارشناسی ارشد باشند؟ آیا این کار مسئولین تبعیض در حق ما محسوب نمی شود؟
ما داوطلبان آزمون ارشد، برای چندمین بار مراتب اعتراض خود را نسبت به این تبعیض، کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی‌توجهی به خواسته‌هایمان ، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت‌ها به سال قبل را خواستاریم.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

شماره های فکس، آدرس ایمیل ها و لینک سایت برنامه های تلویزیونی که میتونید نامه اعتراضی رو بهشون بفرستین
خبرنگاران جوان:
اداره اخبار: فکس: 22012642 ایمیل:news@yjc.ir ------امور آموزش: فکس:22012653 ایمیل:amoozesh@yjc.ir
-------------------------------------------------
خبر22 شبکه 3
ایمیل: khabar22@iribnews.ir
--------------------------------------------
شبکه خبر
تلفن گویا: 22013911 و 22013912
ایمیل: pr@irinn.ir
پیام کوتاه: 1000601
-------------------------------------
این قسمت هم پیشنهاد سوژه شبکه خبر هستش
ارسال اطلاعات برنامه ها و سوژه های روزانه برای شبکه خبر
--------------------------------------
سایت شخصی کامران نجف زاده:
KAMRAN NAJAFZADEH :: Personal WebSite :: كامران نجف زاده
سمت راست یه متن از وزیر بهداشت گذاشته.تو بخش نظرات نامه،متن نامه خودمون رو بنویسید
-------------------------------------------
سوژه های خبری بخش ذره بین 20:30
http://www.yjc.ir/fa/news/4056677/%D...B3يد

اگه باز هم تونستم جای دیگه ای رو پیدا کنم حتما اطلاع رسانی خواهد شد

اینم اون متنی که ABTIN میگه 40 تا صفحرو گشتم تا پیداش کنم. لطفا هر کسی این متنو هر چند صفحه یکبار بفرسته که در دسترس باشه

elahe01

New member
دوستان توجه کنن.این متن نامه ای هستش که قراره بفرستیم.شماره ها و آدرس های ایمل رو هم در پست بعدی میذارم.ضمنا این متن نهایی و ویرایش شده نامه هستش.هیچ تغییری درش صورت نمی گیره.
آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم.در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزارت بهداشت تجمع کردند که حاصل آن، وعده‌ی جناب آقای دکتر پورکاظمی مبنی بر افزایش محدود ظرفیت در هشت رشته بود(خبرگزاری ایسنا به تاریخ 11 مرداد 1393– کد خبر 93051104594) حال آنکه همین وعده ایشان هم محقق نشده است. این در حالی است که این کاهش ظرفیت در مورد آزمون دستیاری و رشته های پزشکی هم اعمال شده بود ولی در نهایت با دستور وزیر محترم بهداشت ظرفیت آن ها به میزان سال قبل بازگشت (خبرگزاری مهر – کد خبر 2345804 ).حال در این میان این سوال پیش می آید که چرا ظرفیت دستیاری و پزشکی به میزان سال قبل بازگشته ولی ظرفیت های ارشد علیرغم گفته مسئولین مبنی بر افزایش، همچنان بدون تغییر باقی مانده است؟ آیا گفته های مسئولین مبنی بر بهبود کیفیت آموزشی از طریق کاهش ظرفیت ها فقط در مورد قشر مظلوم پیراپزشکی وعلوم پایه صدق می کند و پزشکان از این قاعده مستثنی هستند؟ فراموش نکنیم که همین دانش آموختگان پیراپزشکی و علوم پایه هستند که وظیفه آموزش دانشجویان پزشکی را بر عهده دارند. چرا قربانی بهبود کیفیت آموزشی باید داوطلبین کارشناسی ارشد باشند؟ آیا این کار مسئولین تبعیض در حق ما محسوب نمی شود؟
ما داوطلبان آزمون ارشد، برای چندمین بار مراتب اعتراض خود را نسبت به این تبعیض، کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی‌توجهی به خواسته‌هایمان ، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت‌ها به سال قبل را خواستاریم.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

شماره های فکس، آدرس ایمیل ها و لینک سایت برنامه های تلویزیونی که میتونید نامه اعتراضی رو بهشون بفرستین
خبرنگاران جوان:
اداره اخبار: فکس: 22012642 ایمیل:news@yjc.ir ------امور آموزش: فکس:22012653 ایمیل:amoozesh@yjc.ir
-------------------------------------------------
خبر22 شبکه 3
ایمیل: khabar22@iribnews.ir
--------------------------------------------
شبکه خبر
تلفن گویا: 22013911 و 22013912
ایمیل: pr@irinn.ir
پیام کوتاه: 1000601
-------------------------------------
این قسمت هم پیشنهاد سوژه شبکه خبر هستش
ارسال اطلاعات برنامه ها و سوژه های روزانه برای شبکه خبر
--------------------------------------
سایت شخصی کامران نجف زاده:
KAMRAN NAJAFZADEH :: Personal WebSite :: كامران نجف زاده
سمت راست یه متن از وزیر بهداشت گذاشته.تو بخش نظرات نامه،متن نامه خودمون رو بنویسید
-------------------------------------------
سوژه های خبری بخش ذره بین 20:30
http://www.yjc.ir/fa/news/4056677/%D...B3يد

اگه باز هم تونستم جای دیگه ای رو پیدا کنم حتما اطلاع رسانی خواهد شد

اینم اون متنی که ABTIN میگه 40 تا صفحرو گشتم تا پیداش کنم. لطفا هر کسی این متنو هر چند صفحه یکبار بفرسته که در دسترس باشه

اینو بذارین تو تاپیک مدارک، که بچه ها 2 ساعت دیگه گمش نکنن....

soheil...

New member
افتضاحه! من کاملا مخالفم
میبخشید صریح گفتم چون اصولا ادم رکی ام

اگر بنا به تشخیص اقایون باشه کلیه ی وجنات تجمع از نظر اونا مخل نظم عمومیه

خب من اگه بخوام برم اونجا صلوات و سلام ب وزارت بفرستم ترجیح میدم خونه بمونم و street fighter بازی کنم!

گرفتن مجوز یعنی به رسمیت شناختن حق ما از طرف وزارت کشور، و این مسأله وزنه خیلی سنگین تریه برای رسیدن به هدفمون تا اینکه بخوایم شلوغ بازی راه بندازیم.
علاوه بر این، با داشتن مجوز تجمع و اعلام این مسأله به هر خبرگزاریی، همکاری خبر گزاری ها با ما چند برابر میشه. به هر حال تجمع قانونیه و کار اونام برای پوشش خبری جریان راحتتر می شه.
علاوه بر همه این ها... وزارت بهداشت به عمق گند کاری خودش پی می بره و دیگه اونوقت طرفشون علاوه بر ما، استانداری تهران و وزارت کشور می شه که از حق ما دفاع می کنن، چون با گرفتن مجوز، قطعا وزارت بهداشت از وزارت کشور شکایت خواهد کرد که به چه حقی اجازه تجمع جلوی ساختمان وزارت بهداشت رو به دانشجوا دادین(اینو خود کارمندای استانداری گفتن؛ در واقع یه نقل قول بود)؟
با همه این تفاسیر، وزارت کشور با دید باز نسبت به همه این مسائل و حتی مسائل دیگه، مجوز صادر میکنه، و صدور مجوز یعنی پشتیبانی از ما.
حالا... خانوم rojo احتمال گرفتن مجوز اندکه، فک نکنم یه جوری بشه که اونجا دلتون بخاطر یه خورده شلوغی بپوسه...!!!

آخرین ویرایش:

mri13

New member
نقل قولام درست شدن! چقدر خوبه به هرکی خواستم نقل قول میدم :a2d3:

mri13

New member

گرفتن مجوز یعنی به رسمیت شناختن حق ما از طرف وزارت کشور، و این مسأله وزنه خیلی سنگین تریه برای رسیدن به هدفمون تا اینکه بخوایم شلوغ بازی راه بندازیم.
علاوه بر این، با داشتن مجوز تجمع و اعلام این مسأله به هر خبرگزاریی، همکاری خبر گزاری ها با ما چند برابر میشه. به هر حال تجمع قانونیه و کار اونام برای پوشش خبری جریان راحتتر می شه.
علاوه بر همه این ها... وزارت بهداشت به عمق گند کاری خودش پی می بره و دیگه اونوقت طرفشون علاوه بر ما، استانداری تهران و وزارت کشور می شه که از حق ما دفاع می کنن، چون با گرفتن مجوز، قطعا وزارت بهداشت از وزارت کشور شکایت خواهد کرد که به چه حقی اجازه تجمع جلوی ساختمان وزارت بهداشت رو به دانشجوا دادین؟
با همه این تفاسیر، وزارت کشور با دید باز نسبت به همه این مسائل و حتی مسائل دیگه، مجوز صادر میکنه، و صدور مجوز یعنی پشتیبانی از ما.
حالا... خانوم rojo احتمال گرفتن مجوز اندکه، فک نکنم یه جوری بشه که اونجا دلتون بخاطر یه خورده شلوغی بپوسه...!!!

پس امیدوارم بهمون مجوز بدن

*فرناز*

New member
ببخشید دوستان کم لطفی نکنید. آقای سهیل و بقیه دوستان زحمت کشیدن بابت این کار . حتی باور کنید یه عده از رفتن به وزارت و گرفتن مجوز تجمع میترسیدن!!
این کار خیلی اثربخشتر از چند تا شعار هستش!

abbas gara

New member
دوستان منم با نظر سهیل موافقم گرفتن مجوز بهتره حضور چند تا خبرگزاری خیلی بهتر از شعار دادنه

Azin E

New member
من ظرفیت 3سال اخیر 21 رشته رو بردم رو نمودار.واسه روجو و آبتین هم ایمیل کردم.یکی از بچه ها که گفته بود همه مدارک رو پرینت گرفته و اگه کسی میخواد پلاکاردشون کنه ایمیلشونو به من بدن که فایلو براشون بفرستم

mri13

New member
یه عمر معلوم نبود دارم با کی حرف میزنم نقل قول دادن چه حس قشنگیه (بغض)

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
بچه ها خواهشن این دفعه بیخیال پورکاظمی وضیایی بشید فقط با وزیر صحبت کنید دوستم دستیاریه گفت وزیر کارشونو درست کرده سراسری هم که هممون وزیر رو دیدیم که حمایت کرد پس خواهشن فقط وزیر

فقط وزیر
یادتون نره
:ad54ad:

elahe01

New member
من ظرفیت 3سال اخیر 21 رشته رو بردم رو نمودار.واسه روجو و آبتین هم ایمیل کردم.یکی از بچه ها که گفته بود همه مدارک رو پرینت گرفته و اگه کسی میخواد پلاکاردشون کنه ایمیلشونو به من بدن که فایلو براشون بفرستم

آذین جان
میشه بگی رشته ها رو ببینیم اگه کسی از قلم افتاده اضافه بشه بهش؟!:riz304:

mri13

New member
آره الان میخوایی غلطای منو در بیاری هی گوشزد کنی مرد باشم تا اخرش از دست تو سیبیلو بشم !

نه بابا این حرفا چیه اختیار دارین! آخه بعضی جا‌ها میدیدم یکی یه چیزی گفته که باید جوابشو بدم نقل قولم کار نمیکرد حوصلم نمیشد میریختم تو خودم! دیگه بعضی جاها که ضرورت داشت اسم طرفو مینوشتم مطلبشو یاداوری میکردم بعد جواب میدادم بگذریم روزای وحشتناکی بود!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا