-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

heart.beat777

New member
بیوشیمی باو.....
پارسال 186 نفر
امسال 125 نفر
اصفهان مدرس اصلا کلا بلوکه شده واسه بیو
تازه بین المللش نگفتم، تورو خدا ایناروهم بگید..... من خانوادم اجازه ندادن بیام وگرنه میومدم، شرمنده همه ام

دل آرام

New member
رشته هایی ک هیچ اعلامی از طرف کاربرا نشده متاسفانه حذف میشه از سیستم

من اینجا بیکار نیستم هی بیام بگم این نیومد اون نیومد یا برم تو دفترچه بگردم... سرسام گرفتم بخدا

تا فردا عصر تکلیفا باید معلوم شه
اگه میبینی رشتت تو هیچ کتگوری نبوده یا نمایندتو پیدا کن یا به نماینده ی گروه های دو رشته ای پیام بده که بااونا باشی

شب همه خوش
:riz304:

یعنی حتما باید توی مقوا دو رشته و یا سه رشته نوشته بشه !تک رشته ایی نداریم ؟؟؟

golabatun

New member
روهو بچه ها گفتن ایمنی هستین؟؟اره؟؟
بچه ها منو پریسا و نگین وسارا جز معترضین ایمنی هستیم...
سال 91-----150نفر
سال92-----132نفر
سال93-----85نفر(که من 85 هستم...)

Y77

New member
من بودم
ولی بچه ها 30 تا رشته بود که کاهش چشمگیری داشت ، بقیه کاهشاشون خیلی کم بود و هم اینکه اصلا کسی از اون رشته ها نه صحبتی کرده نه چیزی، به نظرم حق کسایی که دارن اینجا تلاش میکنن هست که راجع بهشون صحبت بشه ، اینجوری بقیه میگن خوب یه کی هست که بره چرا اصلا من به خودم زحمت بدم یا حتی شده اطلاع رسانی کنم
به نظرم حق کسایی که اینجا هستند یا حتی اگه نمیتونن بیان دارن به بقیه اطلاع رسانی میکنند هست که براشون زحمت کشید

منم با شما موافقم

abtin13

New member
من بودم
ولی بچه ها 30 تا رشته بود که کاهش چشمگیری داشت ، بقیه کاهشاشون خیلی کم بود و هم اینکه اصلا کسی از اون رشته ها نه صحبتی کرده نه چیزی، به نظرم حق کسایی که دارن اینجا تلاش میکنن هست که راجع بهشون صحبت بشه ، اینجوری بقیه میگن خوب یه کی هست که بره چرا اصلا من به خودم زحمت بدم یا حتی شده اطلاع رسانی کنم
به نظرم حق کسایی که اینجا هستند یا حتی اگه نمیتونن بیان دارن به بقیه اطلاع رسانی میکنند هست که براشون زحمت کشید

همه رشته ها نشوته نمیشه.فقط رشته هایی که اینجا نماینده دارن+کسایی که چهارشنبه میان+کسایی که اطلاع رسانی می کنن.
رشته هایی که تا فردا عصر هیچ اسمی ازشون برده نشه در موردشون اطلاع رسانی نخواهد شد. این دوستان هم اصلا خیال برشون نداره که ما برای اونا کاری انجام میدیم
یک کلام ختم کلام

ریتا

New member
فیزیولوزی

91.....127
92.....134
93.....114 دانشگاه بلوک شده نداریم
انگل شناسی
91.....136
92.....138
93.....91و10شبانه دانشگاه بلوک شده بهشتی10

صنایع غذایی گرایش کنترل کیفی
ظرفیت ۹۲.......... ۳۶ نفر(۱۴ نفر بهشتی _ ۱۲ نفر تبریز _ ۱۰ نفر بین الملل بهشتی)
ظرفیت ۹۳......... ۱۳ نفر( ۵ نفر بهشتی _ ۵ نفر تبریز _ ۳ نفر بین الملل بهشتی)

soheil...

New member
با علوم بهداشتی باشین، پذیرشش جداس دیگه?
+ دانشگاهای بلوک شده
آره، تغذیه تا پارسال 2 تا گرایش داشت، علوم تغذیه- تغذیه در علوم بهداشتی. ولی امسال سه تا گرایش شد، تغذیه در بحران ها و حوادث هم اضافه شد. آزمون هر کدام جداس و ظرفیت ها هم طبیعتا جدا.
دانشگاه بلوک شده نداشتیم، کرمانشاه هم امسال اضافه شده بود.

Y77

New member
تهرانی ها یکی آدرس بده لطفا؟
:33::ad54ad::ad54ad::ad54ad:

آخرین ویرایش:

ریتا

New member
بچه ها انقد زحمتم میکشیم فکر نکنم بشه اخه 3 روز بعد نتایج با رییس کمیسیون پزشکی حرف زدم همون موقع بهم گفت افزایشی هس ولی در حد 5-6تا!!!!!!!!!!!!!!!

soheil...

New member
فعلا فقط

1میکروب، ویروس
2فناوری اطلاعات سلامت ، انفورماتیک
3هماتو، ایمونو
4بهداشت محیط، اموزش بهداشت

فقط اینا اطلاعاتشون رو دارن و اعلام کردن

اونایی ک تک اعلام کردن ،باید جفت بشن از نظر من هنوز چیزی نگفتن

فیزیو و بیوشیمی قرار شد با هم باشن، نماینده کیارهستن بیان بگن?

زنتیک و بیوتک?

فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی?

بقیه??????

میخواین صنایع غذایی رو هم با تغذیه بذارین، بچه های صنایع تو انجمن نیستن مثل اینکه ولی چهارشنبه میان. 91 و 92>>>>>> 26 نفر------- 93>>>>> 10 نفر. بدون دانشگاه بلوک شده.

elahe01

New member
بچه ها انقد زحمتم میکشیم فکر نکنم بشه اخه 3 روز بعد نتایج با رییس کمیسیون پزشکی حرف زدم همون موقع بهم گفت افزایشی هس ولی در حد 5-6تا!!!!!!!!!!!!!!!

اون که واقعا بعید نیست ازشون ولی نباید ناامید شد...
چطور 600 نفر به ظرفیت دندونپزشکی، 400 تا به داروسازی، یه 1000 تا به پزشکی و یه چند هزار تا دیگه به کارشناسیا میتونن اضافه کنن و برگردونن به پارسال ظرفیتشونو
بعد فقط واسه ما جا ندارن، بودجه ندارن، استاد راهنما ندارن!!!!! هی کمیت...کیفیت...فدا.... میکنن!

- - - Updated - - -

تهرانی ها یکی آدرس بده لطفا؟
:33::ad54ad::ad54ad::ad54ad:

میدون صنعت، بلوار فرحزادی، بلوار ایوانک، مقابل ساختمون وزارت بهداشت ساعت 10 صبح

Y77

New member
فعلا فقط

1میکروب، ویروس
2فناوری اطلاعات سلامت ، انفورماتیک
3هماتو، ایمونو
4بهداشت محیط، اموزش بهداشت

فقط اینا اطلاعاتشون رو دارن و اعلام کردن

اونایی ک تک اعلام کردن ،باید جفت بشن از نظر من هنوز چیزی نگفتن

فیزیو و بیوشیمی قرار شد با هم باشن، نماینده کیارهستن بیان بگن?

زنتیک و بیوتک?

فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی?

بقیه??????

از فیزیک پزشکی هیچکی نیست که بخوایند با مهندسی پزشکی یه جا بنویسیدش!!!!!!!!!!!! مثل اینکه معترض نبودند:(

ROJO

New member
صنایع غذایی گرایش کنترل کیفی
ظرفیت ۹۲.......... ۳۶ نفر(۱۴ نفر بهشتی _ ۱۲ نفر تبریز _ ۱۰ نفر بین الملل بهشتی)
ظرفیت ۹۳......... ۱۳ نفر( ۵ نفر بهشتی _ ۵ نفر تبریز _ ۳ نفر بین الملل بهشتی)

میخواین صنایع غذایی رو هم با تغذیه بذارین، بچه های صنایع تو انجمن نیستن مثل اینکه ولی چهارشنبه میان. 91 و 92>>>>>> 26 نفر------- 93>>>>> 10 نفر. بدون دانشگاه بلوک شده.

شما با همین

سهیل + علیرضا---> نماینده ی مشترک: 1)تغذیه 2)علوم بهداشتی در تغذیه 3)صنایع غذایی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا