-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
چ گیر دادین اقا سعید ب کربلا

کلا مثالاتون با کربلاس

احساس شهادت بهم دس داد :)

.......

بچه ها جون کی شرو کنیم ب خبرگزاریا ز بزنیم

من فردا صب شماره ها رو چک میکنم ک درست باشه

روز قبلش وهمون روز تجمع.زودتر از اون که نمیشه

ROJO

New member
روز قبلش پس
روز تجمع ک دیره میخوایم اون متنو فکس کنیم تا در جریان باشن

دل آرام

New member
یعنی لحن من انقد جدی بود؟:21:
من از اولش هم گفتم به دوستان.حرفای منو که می خونین یکم sense of humor داشته باشین.وگرنه اونشو خودمم می دونم که خونه خاله نیست

خوب من جدی برداشت کردم !
با اینکه حس شوخ طبعی من بالا هست همیشه ! ولی چون همش خیلی جدی انتقاد میکنی از نیومدن دوستان منم فکر کردم جدیه جدیه ! :tonguesmiley:

abtin13

New member
خوب من جدی برداشت کردم !
با اینکه حس شوخ طبعی من بالا هست همیشه ! ولی چون همش خیلی جدی انتقاد میکنی از نیومدن دوستان منم فکر کردم جدیه جدیه ! :tonguesmiley:

پس از این به بعد بیشتر باید بهش توجه کنم.شکلک هم بد نیست.لحن آدم رو مشخص می کنه.باید بیشتر استفاده کنم
انتقاد که جدیه.اونو با کسی شوخی ندارم.ولی کلا مواقعی که اعصابم ریلکس باشه لحنم بیشتر شوخیه.

ROJO

New member
فقط واسه ایسنا رو دارم ک اونم فردا باید مطمئن شم

ولی شماره از دوتا دیگه دارم تا فردا ببینم چی بشه

من الان با یکی دعوام شده اعصاب ندارم، فعلا خداحافظ تا فردا:sad:

ریتا

New member
با جمله آخرش موافقم

مثلا فیز از 134 شده114 حالا دیگه کیفیت فدای کمیت نمیشه.نه بخدا این خبرا نیس واسه همون114 تا بعد میگن بودجه نداریم فلانه بهمانه بازم بهونه دارن
الان کلا استخدامیها لغو شد چرا چون بودجه نداریم ولی خودم 30 مورد میشناسم از بچه های پرستاری مامایی که چون فلانی دختر رییس بیمارستانه و... استخدام شد .این کیفیت و کمیت توی کشور ما فقط حکم شعار رو داره همین. فقط در حد حرفه

saeid3

New member
مثلا فیز از 134 شده114 حالا دیگه کیفیت فدای کمیت نمیشه.نه بخدا این خبرا نیس واسه همون114 تا بعد میگن بودجه نداریم فلانه بهمانه بازم بهونه دارن
الان کلا استخدامیها لغو شد چرا چون بودجه نداریم ولی خودم 30 مورد میشناسم از بچه های پرستاری مامایی که چون فلانی دختر رییس بیمارستانه و... استخدام شد .این کیفیت و کمیت توی کشور ما فقط حکم شعار رو داره همین. فقط در حد حرفه

دوست گرامی این کلمات دکورین ..با کلمات بازی میکنن .کمیت.... کیفیت...فدا..........

elahe01

New member
دوست گرامی این کلمات دکورین ..با کلمات بازی میکنن .کمیت.... کیفیت...فدا..........

ما معنی "ظرفیت اسمی" رو هم نفهمیدیم تو این مصاحبه ها، که یکیشون فرمودن: ما ظرفیت اسمی رو کاهش دادیم وگرنه ظرفیت ها مثه قبله!!!!!!!!

saeid3

New member
ما معنی "ظرفیت اسمی" رو هم نفهمیدیم تو این مصاحبه ها، که یکیشون فرمودن: ما ظرفیت اسمی رو کاهش دادیم وگرنه ظرفیت ها مثه قبله!!!!!!!!

درست میگن. مثلا ظرفیت 50 نفر اعلام میشه ولی در عمل 70 نفر میگیرن ..که اون 20 تا هم شامل استعدادهای درخشان و بند پ میشه

ریتا

New member
درست میگن. مثلا ظرفیت 50 نفر اعلام میشه ولی در عمل 70 نفر میگیرن ..که اون 20 تا هم شامل استعدادهای درخشان و بند پ میشه

افرین با این بند پ شدید موافقم چون به عینه دیدم تازه چشامم ازحدقه زد بیرون

elahe01

New member

خب اینجا باز هم ظرفیت اصلی(سهمیه آزاد) کم شده، استعداد درخشان و ... که سر جاشه

آخرین ویرایش:

elahe01

New member
خب اینجا باز هم ظرفیت اصلی(سهمیه آزاد) کم شده، استعداد درخشان و ... که سر جاشه
بند پ رو هم نمیدونم چیه...
آهان الان فهمیدم :)
تعطیل شده مغزم از بس فکر کردم به این اوضاع قشنگ تابستون امسالم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

golabatun

New member
پس اگه موافق هستید با این کار که کاهش ظرفیت اون 30 رشته هم بنویسیم رو بنر پس بگید تا دوستی که قراره زحمت بنر رو بکشه زحمت این رو هم بکشه

دوستای عزیز من و پریسا69 و نگین جز معترضین ایمنی شناسی هستیم....متاسفانه متاسفانه ایمنی ها اصن اینجا فعالیتی ندارن....ایمنی نزدیک 40 درصد کاهش داشته....خواهشا رشته های بالای 30 درصد رو بزنین

saeid3

New member
دوستای عزیز من و پریسا69 و نگین جز معترضین ایمنی شناسی هستیم....متاسفانه متاسفانه ایمنی ها اصن اینجا فعالیتی ندارن....ایمنی نزدیک 40 درصد کاهش داشته....خواهشا رشته های بالای 30 درصد رو بزنین

فک کنم خانم rojo هم رشته خودتون باشه

elahe01

New member
دوستان فناوری اطلاعات سلامت 52% کاهش داشته(از 60 نفر رسیده به 29 نفر)
انفورماتیک پزشکی هم 44% (از 50 نفر رسیده به 28 نفر)
از قلم نیفته رشته ما :ad54ad:

alleto

New member

هر کسی نظری داره قرار نیست چون اکثریت مخالف و معترضن منم باشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا