-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mri13

New member
مرسی elahe یعنی از شانس ما این جانباز عزیز بدون سهمیه هم رتبش یک میشه!

mahii

New member
ی جمله معروفیه که میگه قبله اینکه راج ب رارفتن کسی قضاوت کنی اول سعی کن یکم با کفشاش را بری........:whistle:

Y77

New member
اگر سهمیه آزاد هستید 80 درصد کل ظرفیت روزانه رو حساب کنید اگر رتبتون در سهمیه آزاد از عدد به دست اومده کمتر یا همون عدد باشه محاله روزانه قبول نشید اگر رتبتون بیشتر باشه بستگی به این داره که چند نفر از سهمیه رزمندگان استفاده کنند که جای اونایی که استفاده نکردند شما قبول میشید ،که معمولا همه ی سهمیه رزمندگان پر نمیشه

mahii

New member
رتبه مشابه هست ولی خیلی کم پیش میاد .اگه دو نفر یک رتبه داشته باشند .اونوقت بر اساس معدل اولویت کسب میکنن.
الان مثلا من ازاد 8 شدم و کل 9.......این رتبه مگه نهایی نیست؟مگه با همه شرایط مثه معدل و سهمیهای دیگه من در کل 9 نشدم؟؟؟؟؟ینی ممکنه کسی رتبه کلش مثه من 9 بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

mahii

New member
اگر سهمیه آزاد هستید 80 درصد کل ظرفیت روزانه رو حساب کنید اگر رتبتون در سهمیه آزاد از عدد به دست اومده کمتر یا همون عدد باشه محاله روزانه قبول نشید اگر رتبتون بیشتر باشه بستگی به این داره که چند نفر از سهمیه رزمندگان استفاده کنند که جای اونایی که استفاده نکردند شما قبول میشید ،که معمولا همه ی سهمیه رزمندگان پر نمیشه
؟
اره ازادم.......با منید دیگه؟؟؟/ اخه ظرفیت روزانه شده 4تا!!!!!!!!!!!!

saeid3

New member
الان مثلا من ازاد 8 شدم و کل 9.......این رتبه مگه نهایی نیست؟مگه با همه شرایط مثه معدل و سهمیهای دیگه من در کل 9 نشدم؟؟؟؟؟ینی ممکنه کسی رتبه کلش مثه من 9 بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

ببینید بعد از اعمال سهمیه ها وتاثیر معدل رتبه کل بهدست میاد .. رتبه کل یکسان وجود ندارد

- - - Updated - - -

Y77

New member
؟

پس 20 درصدش یک نفر نمیشه و قاعدتا توی رشته شما کسی با سهمیه رزمنده نمیتونه وارد بشه

- - - Updated - - -

؟

پس 20 درصدش یک نفر نمیشه و قاعدتا توی رشته شما کسی با سهمیه رزمنده نمیتونه وارد بشه

Y77

New member
اینقدر از سهمیه ها نترسید من هیئت علمی آشنا داشتم بهم گفتند که قبولی چند سال یک رشته رو بررسی کردند حتی یک نفر هم با سهمیه رزمنده قبول نشده بوده به خاطر اون شرط نمره آخرین نفر قبولی کارشون سخت میشه و انشاءالله حق به حق دار میرسه

shiny

New member

kamtar mishe pas hast mersi

saeid3

New member
رتبه کل مثل کد ملیه... یا مثل اثر انگشته....یا مثل مسواک ادم که فقط مال یه نفره!!

mahii

New member
اینقدر از سهمیه ها نترسید من هیئت علمی آشنا داشتم بهم گفتند که قبولی چند سال یک رشته رو بررسی کردند حتی یک نفر هم با سهمیه رزمنده قبول نشده بوده به خاطر اون شرط نمره آخرین نفر قبولی کارشون سخت میشه و انشاءالله حق به حق دار میرسه
میشه بگید رتبتون چنده و ظرفیت امسالتون چجوریه؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا