-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mri13

New member
Y77 آخه تو رشته ما از رتبه کل 2 و آزاد 1 داریم و همینطور تا رتبه مثلا کل 50 و آزاد 49 و همه رتبه‌ی کل و آزادشون یکی اختلاف داره. حالا ظرفیت رشته ما 4 نفر هستش یکی از دوستان رتبه کلش 5 و آزادش 4 هستش. آیا این قبول میشه یا نه؟

elmira1365

New member
دوستان امروز از دفتر نماینده شهرم بهم زنگ زدند یه نامه بهم دادند که خطاب به دکتر موهبتی هست از دفتر نماینده که ببرم وزارت بهداشت ، که نماینده درخواست تجدید نظر کرده توی این نامه به ظرفیت ها، امیدوارم که بشه یه کاری کرد

elahe01

New member
مرسی elahe یعنی از شانس ما این جانباز عزیز بدون سهمیه هم رتبش یک میشه!

خواهش میکنم
بله خب بیشتر از ماها خونده :smilies-azardl (181 ولی من که سالم بودم اینقدر نخوندم و الان بند تصمیم وزارتم :65d6a5d6s:

دل آرام

New member
دوستان امروز از دفتر نماینده شهرم بهم زنگ زدند یه نامه بهم دادند که خطاب به دکتر موهبتی هست از دفتر نماینده که ببرم وزارت بهداشت ، که نماینده درخواست تجدید نظر کرده توی این نامه به ظرفیت ها، امیدوارم که بشه یه کاری کرد

:smilies-azardl (113

Y77

New member
Y77 آخه تو رشته ما از رتبه کل 2 و آزاد 1 داریم و همینطور تا رتبه مثلا کل 50 و آزاد 49 و همه رتبه‌ی کل و آزادشون یکی اختلاف داره. حالا ظرفیت رشته ما 4 نفر هستش یکی از دوستان رتبه کلش 5 و آزادش 4 هستش. آیا این قبول میشه یا نه؟

مهم رتبه در سهمیه هست 80 درصد کل ظرفیت مال شما هست و ملاک سنجش شما رتبه در سهمیه و تعداد پذیرش برای شما میشه 80 درصد کل نفرات و 20 درصدش مال رزمنده ها هست و چون برای 4 نفر ،20 درصد یک نفر هم نمیشه پس کل سهمیه برای شماست و انصافا و قانونی باید قبول بشه رتبه 4

دل آرام

New member
پس ما تهرانیا چرا نمیتونیم نمایندمون رو ببینیم !
آقا سهیل زاکانی چی شد ؟

elmira1365

New member
پس ما تهرانیا چرا نمیتونیم نمایندمون رو ببینیم !
آقا سهیل زاکانی چی شد ؟

منم خود نماینده رو ندیدم چون تهران بود ، با معاونش صحبت کردم که البته اونم اول میگفت کار درستی کردن که کاهش دادن ولی انقدر براش توضیح دادم که نزدیک بود بگه بیا خودم ظرفیت خالی میکنم و کاملا حق رو به ما داد :d کلی توجیهش کردم که واسه نماینده ام توضیح بده، که دیگه امروز زنگ زدن گفتن نماینده یه نامه نوشته و درخواست رسیدگی به شکایات اعتراض کاهش ظرفیت ها از دکتر موهبتی داشته و گفتن بیا بگیر ببر تهران

elmira1365

New member
بچه ها من هنوز قضیه این رتبه ها واسم جا نیفتاده ، ببینید سنجش اعلام کرده که از هر رتبه ممکن جند نفر باشن، حالا من میخوام بدونم حالا که من رتبه کل و رتبه سهمیه ام مثلا شده 17 یعنی دقیقا 16 نفر جلوی من هستند یا نه ممکنه مثلا رتبه 3 ، 2نفر باشن یا رتبه 5 ، 3 نفر . اون موقع یعنی 19 تا جلوی من هستند؟ یا نه چون رتبه کلم 17 بوده یعنی همون 16 تا؟؟

منم خود نماینده رو ندیدم چون تهران بود ، با معاونش صحبت کردم که البته اونم اول میگفت کار درستی کردن که کاهش دادن ولی انقدر براش توضیح دادم که نزدیک بود بگه بیا خودم ظرفیت خالی میکنم و کاملا حق رو به ما داد :d کلی توجیهش کردم که واسه نماینده ام توضیح بده، که دیگه امروز زنگ زدن گفتن نماینده یه نامه نوشته و درخواست رسیدگی به شکایات اعتراض کاهش ظرفیت ها از دکتر موهبتی داشته و گفتن بیا بگیر ببر تهران

دست مریزاد دوست عزیز
من که فعلا" خبری از دفتر نماینده نشده فکر کنم باید دوباره اقدام کنم. با خبر شما این بار مصمم تر هستم.

abtin13

New member

یعنی این چند مدت وضعیت اعصاب و امید من عین نمودار سینوسی بود،قبل تجمع + بعد تجمع منفی. می ترسم انقدر که دچار تغییرا شده چینی نازک اعصاب من دیگه بشکنه و برم تو آنپاس.امیدوارم این بار که دیگه جو و صحبت ها و قول ها واقعا امیدوار کننده است، دیگه بعد چهارشنبه نمودار امید و اعصاب همه دوستان و خودم به سمت + بی نهایت میل کنه.:riz277::sad::dadad4:

elmira1365

New member
یعنی این چند مدت وضعیت اعصاب و امید من عین نمودار سینوسی بود،قبل تجمع + بعد تجمع منفی. می ترسم انقدر که دچار تغییرا شده چینی نازک اعصاب من دیگه بشکنه و برم تو آنپاس.امیدوارم این بار که دیگه جو و صحبت ها و قول ها واقعا امیدوار کننده است، دیگه بعد چهارشنبه نمودار امید و اعصاب همه دوستان و خودم به سمت + بی نهایت میل کنه.:riz277::sad::dadad4:
انشاااااااااااااااااااااله

elahe01

New member
بچه ها من هنوز قضیه این رتبه ها واسم جا نیفتاده ، ببینید سنجش اعلام کرده که از هر رتبه ممکن جند نفر باشن، حالا من میخوام بدونم حالا که من رتبه کل و رتبه سهمیه ام مثلا شده 17 یعنی دقیقا 16 نفر جلوی من هستند یا نه ممکنه مثلا رتبه 3 ، 2نفر باشن یا رتبه 5 ، 3 نفر . اون موقع یعنی 19 تا جلوی من هستند؟ یا نه چون رتبه کلم 17 بوده یعنی همون 16 تا؟؟

رتبه واقعیت 17 شده المیرا
در واقع فقط 16 نفر جلوی شما هستن(که ممکنه بعضیاشون هم رتبه هم باشن با هم)
اما 16 نفرن نه بیشتر

mahii

New member
عارفی را گفتند دنیارا چگونه میبینی؟
گفت انچنانکه بدون رضایت من برگی از درخت نمی افتد
گفتند مگر خدایی تو؟
گفت :riz304:نه اما راضیم ب رضایش

elmira1365

New member
رتبه واقعیت 17 شده المیرا
در واقع فقط 16 نفر جلوی شما هستن(که ممکنه بعضیاشون هم رتبه هم باشن با هم)
اما 16 نفرن نه بیشتر

اگه اینجورباشه که خیلی خوبه، من همش فکر میکردم ممکنه مثلا طبق گفته سنجش از هر رتبه شاید 2 نفر باشن و اون موقع دیگه 16 نفر جلوی من نیستند و ممکنه 20 تا ...باشه ، ولی اگه واقعا اینجور باشه باز یکم امیدوار شدم. مرسی دوستم

دل آرام

New member
نه اگر 3 تا رتبه6 باشن رتبه بعدی رو از 9 شروع میکنن ! یعنی رتبه 7 8 وجود خارجی ندارن !

منم خودم اون رتبه کل و رتبه سهمیه رو نفهمیدم ! ولی بهش فکر نمیکنم ! از مکانیسم دفاعی انکار استفاده میکنم !!

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
دستور وزیر بهداشت برای افزایش ظرفیتهای پزشکی کنکور/ موافقت با درخواست ظرفیت مازاد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره ظرفیت رشته های علوم پزشکی در کنکور 93 گفت: موضوع ظرفیت های علوم پزشکی در کنکور 93 بازنگری می شود و ظرفیتی که وزارت بهداشت اعلام کرده است همچون سال گذشته خواهد بود.

لینک خبر : خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - دستور وزیر بهداشت برای افزایش ظرفیتهای پزشکی کنکور/ موافقت با درخواست ظرفیت مازاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا