-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
بجه ها من همه اینها رو آماده کردم و مال همه رشته ها رو ظرفیت های پارسال و امسال رو نوشتم اگه دوست داشتید میتونیم همون روز کپی بگیریم

خیلی خوبه.نه خسته.حتما بیارینش تا روز تجمع ازش استفاده کنیم.ولی به نظر من اگه دفترچه ای که خودشون چاپ کردن رو بهشون نشون بدیم دیگه حرفی برای گفتن نمی تونن داشته باشن

elmira1365

New member

خیلی خوبه.نه خسته.حتما بیارینش تا روز تجمع ازش استفاده کنیم.ولی به نظر من اگه دفترچه ای که خودشون چاپ کردن رو بهشون نشون بدیم دیگه حرفی برای گفتن نمی تونن داشته باشن
همون دفترچه هست ، من دفترجه پارسال و امسال و همین طور دفترچه ثبت نام اولیه که اسم یه سری دانشگاه ها رو گفته بودن و حالا نیست رو پرینت گرفتم و جلوی دفترچه امسال یک جدول باز کردم و ظرفیت 92 و 93 رو توی همون دفترجه نوشتم ، و همین طور همه دانشگاه هایی که توی دفترچه اولیه بودن و حالا نیست، خلاصه که یه دفترجه حدود 50 صفحه ای آماده کردم حسابی برای رو سیاه کردنشون، که حتی این دفترجه رو پیش نماینده شهرم بردم تعجب کرده بود

ROJO

New member
دوستان نکته ی کوچیک و مهمی ک باید توجه داشته باشیم

ممکنه بگیم چرا ظرفیتا کم شد من الان مثلا 100 ایمنی ام ک پارسال قبول شده ولی امسال قبول نمیشم! بعد بگن خب باید بیشتر میخوندی باید پیش بینی میکردی و مزخرفاتی ازین دست

اونوقت چیزی ک واسه گفتن داریم مثال دانشگاهای بلوک شدس، افراد زیادی هستن ک متاهلن یا ب هر دلیلی فقط شهر خودشون میتونن باشن، شهری ک چندین ساله پشت سر هم رشتشونو گرفته و اینا هم ب امید قبولی یکسال خوندن و الان اون شهر تو لیست نیست!!! سوای رتبه ای ک طرف اورده

کلا باید رو بلوک شدن دانشگاهها خوب مانور بدیم

ocean

New member
شما از انجمن رشته خودت هم اقدام کنی احتمالش بیشتره که یکی رو پیدا کنی

بله از انجمن رشته خودمون هم اقدام کردم.. ولی کسی جوابی نداد.. نمیدونم یعنی همه این کاهش ناعادلانرو پذیرفتن!!! یا خبر ندارن یا نمیتونن بیان :( واقعا نمیدونم!!!

abtin13

New member
همون دفترچه هست ، من دفترجه پارسال و امسال و همین طور دفترچه ثبت نام اولیه که اسم یه سری دانشگاه ها رو گفته بودن و حالا نیست رو پرینت گرفتم و جلوی دفترچه امسال یک جدول باز کردم و ظرفیت 92 و 93 رو توی همون دفترجه نوشتم ، و همین طور همه دانشگاه هایی که توی دفترچه اولیه بودن و حالا نیست، خلاصه که یه دفترجه حدود 50 صفحه ای آماده کردم حسابی برای رو سیاه کردنشون، که حتی این دفترجه رو پیش نماینده شهرم بردم تعجب کرده بود

آفرین به پشتکار شما.اگه اینطوریه که دیگه حرفی نمی مونه براش.:applause:

asayesh

New member
بله از انجمن رشته خودمون هم اقدام کردم.. ولی کسی جوابی نداد.. نمیدونم یعنی همه این کاهش ناعادلانرو پذیرفتن!!! یا خبر ندارن یا
منم سم هستم ولی نمیدونم چارشنبهدبتونم بیام یا نه واسه همین قول امدن ندادم ولی عجیبه کسی از رشته ما نیست چون فقط 21 نفر گرفته نمیدونم چرا هیچکی نیست البته دفعات قبل چندتا بچه ها از اصفهان بودن

mahii

New member
بچهها مگه موقع ازمون تو ی ک.لاس
به بچههای همرشته ایتون نبودید هیچکدومو نمیشناسید
یا هیچکدوم شرایط شمارو ندارن که باهم برید اعتراض یا نماینده بفرستید؟؟؟؟؟
البته تو استان خودم فقط شرایط من اینطوریه وگرنه حتما بایکیشون میومدم اعتراض

saeid3

New member
دوستان پست هاتونو می خونم به زندگی امیدوار میشم.:riz304:

آخرین ویرایش:

*فرناز*

New member
پورکاظمی که میگه دست من نیست، ضیایی هم میگه همینه که هست.دیگه وزیر بهداشت امیدوارم نا امیدمون نکنه

من از روی این خبر به این نتیجه رسیدم! نظر شما و بقیه دوستان چیه؟!
ایسنا - آب‌پاکی مجلس بردست داوطلبان آزمون‌دستیاری

تاکید وزیر بهداشت بر رعایت حقوق داوطلبان و طرح پیشنهادی این وزارتخانه مبنی بر اختصاص حداقل 10 درصد ظرفیت مازاد دانشگاه‌های محروم به بومی‌گزینی، بیانگر این مهم است که رویکرد وزارت بهداشت علاوه بر افزایش جاذبه های مناطق محروم برای ماندگاری پزشکان، تربیت نیروی متخصص توسط و در خود استانها و دانشگاه‌هاست بدون آنکه حقی از داوطلبی تضییع و عدالت آموزشی خدشه دار شود.

زمان زیادی به انتخاب رشته داوطلبان آزمون دستیاری باقی نمانده است و دانشجویانی که تا دیروز چشم امیدشان به مجلس بود تا با اصلاح مصوبه شانس رقابت عادلانه را برای همه داوطلبان شهرهای بزرگ و کوچک فراهم کند امروز به اظهارات وزیر بهداشت دلخوش کرده‌اند که می‌گوید اگر تصمیم نمایندگان مجلس تغییرهم نکرد باز دانشجویان نگران نباشند، وزارت بهداشت راه‌های دیگری را در پیش می‌گیرد تا اتفاق بدی رخ ندهد.

ham.ad

New member
سلام دوستان .من با اینکه دیشب شیفت بودم و اصلا نتونستم بخوابم ولی از صبح نشستم اینجا و تمام پست ها رو خوندم.بعد هم تصمیم گرفتم تو تمام تاپیک ها اطلاع رسانی کنم.فعلا تو چهار تا تاپیک متن زیر رو گذاشتم.بعداز ظهر تمام تاپیک های انجمن رو اطلاع رسانی میکنم .فقط اگه چیز دیگه ای لازم اضافه بشه به نوشته زیر بهم بگید لطفا.

ببخشید دوستان که این مطلب رو اینجا می نویسم ولی خیلی اورژانسیه:قراره چهارشنبه 22 مرداد بچه های تمام رشته ها برای آخرین بار جلو وزارت بهداشت جمع شن برای احقاق حقمون .هر کی آینده اش براش مهمه و براش خیلی سخت نیست حتما تو تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه.لطفا تو هر شبکه اجتماعی هم که عضوید اطلاع رسانی کنید.سرنوشت یک سال (و حتی بعضی ها چند سال) تلاشمون به این تجمع بستگی داره .هر چی تعداد بیشتر باشه بیشتر حرفمون رو می خرند. لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید دوستان.:riz304::riz304:
http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

من تا حالا این متن رو توی 21 تاپیک مختلف اطلاع رسانی کردم .تا فردا همه تاپیک های اینجا و صفحه های اجتماعی رو هم اطلاع رسانی می کنم.خدا کنه اثر داشته باشه.:rose::rose:

دل آرام

New member
دوستان پست هاتونو می خونم به زندگی امیدوار میشم.:riz304:

من و استادم در هنگ اوت جی میل !!!
.........................................

من : استاد میخوام برم جلوی وزات بهداشت چادر بزنم به نشانه اعتراض !

استاد :خوبه . خیلی عالیه با متانت و آرامش احقاق حق کنید .
کمی بعد تر
استاد : خوبه تو این حین و بین یه شوهر دکترم پیدا میکنی میری خونه بخت ! :25r30wi: :25r30wi::25r30wi:

abtin13

New member
من از روی این خبر به این نتیجه رسیدم! نظر شما و بقیه دوستان چیه؟!
ایسنا - آب‌پاکی مجلس بردست داوطلبان آزمون‌دستیاری

تاکید وزیر بهداشت بر رعایت حقوق داوطلبان و طرح پیشنهادی این وزارتخانه مبنی بر اختصاص حداقل 10 درصد ظرفیت مازاد دانشگاه‌های محروم به بومی‌گزینی، بیانگر این مهم است که رویکرد وزارت بهداشت علاوه بر افزایش جاذبه های مناطق محروم برای ماندگاری پزشکان، تربیت نیروی متخصص توسط و در خود استانها و دانشگاه‌هاست بدون آنکه حقی از داوطلبی تضییع و عدالت آموزشی خدشه دار شود.

زمان زیادی به انتخاب رشته داوطلبان آزمون دستیاری باقی نمانده است و دانشجویانی که تا دیروز چشم امیدشان به مجلس بود تا با اصلاح مصوبه شانس رقابت عادلانه را برای همه داوطلبان شهرهای بزرگ و کوچک فراهم کند امروز به اظهارات وزیر بهداشت دلخوش کرده‌اند که می‌گوید اگر تصمیم نمایندگان مجلس تغییرهم نکرد باز دانشجویان نگران نباشند، وزارت بهداشت راه‌های دیگری را در پیش می‌گیرد تا اتفاق بدی رخ ندهد.

من هم کاملا با وزیر موافقم و آخرین امیدمون هم خود وزیره ولی امیدم 50/50ه.بستگی داره اون روز وزیر از دنده چپ پا نشده باشه یا تصمیم نگیره جا پای ضیایی بزاره.:dadad4::smiliess (12):

saeid3

New member
من تا حالا این متن رو توی 21 تاپیک مختلف اطلاع رسانی کردم .تا فردا همه تاپیک های اینجا و صفحه های اجتماعی رو هم اطلاع رسانی می کنم.خدا کنه اثر داشته باشه.:rose::rose:

thank you so much

دوستان حتما پیشنهاد می کنم دفترچه هاشون رو خوب بخونیم. یه نکته ای ازش در نیارن که بپیچونن مارو.
به خداوند امید داشته باشید. نا امید نباشید. انشالا حق رو میگیریم چون متحدیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا