-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mri13

New member
مرسی shiny این که چیزی نیست تازه چند تا کار دیگه هم بلدم!:rolleyessmileyanim:

mri13

New member
mahi اینهمه بقیرو به اومدن فرا میخونه خودش نمیاد؟! :smilies:

abtin13

New member
http://olumpezeshki.ir/thread13949.html#post519434
بچه ها اینجا رو ببینید اگه اشکالی تو لینکاس یا چیز دیگه ای هست توی همین تاپیک بگین تا اونجا اضاف کنم

اینا میگن دولت قبلی خیلی زیاد ظرفیت اضافه کرده برای همین ما داریم کاهش می دیم. برای همین من میگم دفترچه های قبلی (قبل 92) رو هم بیاریم بگیم که جیگر اینا رو تدریجی هر سال 10-15% زیاد کرده شما هم همینکار رو بکن.نه اینکه بیایی قلع و قمع کنی.
هر چیزی دیگه به ذهنم میرسه دارم میگم :wacsmiley:

mri13

New member
متن بنر

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم. حال آینده بسیاری از جوانان این مرز و بوم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. جوانانی که به امید ظرفیت‌های سال قبل یک سال از عمر ارزشمند خود را صرف آمادگی برای این آزمون کردند و حالا همه‌ی امید خود را از دست رفته می‌بینند.
ما داوطلبان آزمون ارشد، برای چندمین بار مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی‌توجهی به خواسته‌هایمان، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت‌ها به سال قبل را خواستاریم.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

نامه به خبرگزاری‌ها

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم. در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزارت بهداشت تجمع کردند که حاصل آن، وعده‌ی جناب آقای دکتر پورکاظمی مبنی بر افزایش ظرفیت در هشت رشته شد (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 11 مرداد 1393– کد خبر 93051104594). حال با گذشت چند روز از انتشار این خبر، ظرفیت‌ها افزایش نیافته است.
ما داوطلبان آزمون ارشد، برای چندمین بار مراتب اعتراض خود را نسبت به این کاهش ظرفیت، عدم اطلاع رسانی بموقع و بی‌توجهی به خواسته‌هایمان، اعلام داشته و بازگشت ظرفیت‌ها به سال قبل را خواستاریم.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

آخرین ویرایش. اگه کسی مشکل ویرایشی میبینه لطفا بگه. تو همین پست ویرایش می‌کنم.

آخرین ویرایش:

saeid3

New member

اینا میگن دولت قبلی خیلی زیاد ظرفیت اضافه کرده برای همین ما داریم کاهش می دیم. برای همین من میگم دفترچه های قبلی (قبل 92) رو هم بیاریم بگیم که جیگر اینا رو تدریجی هر سال 10-15% زیاد کرده شما هم همینکار رو بکن.نه اینکه بیایی قلع و قمع کنی.

حرف حساب جواب نداره...

ocean

New member
دوست عزیز من تعجب میکنم

بزرگترین ظلم ها در حق سم و ژنتیک شده، ولی داریم کمترین توجهات رو می بینیم...

بله rojo جان.. متاسفانه همین طوره...! بزرگترین ظلم ها در حق مظلوم ترین رشته ها...!!!!

دل آرام

New member
متن بنر

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم. حال آینده بسیاری از جوانان این مرز و بوم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. جوانانی که به امید ظرفیت‌های سال قبل یک سال از عمر ارزشمند خود را صرف آمادگی برای این آزمون کردند و حالا همه‌ی امید خود را از دست داده‌اند.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدام‌های لازم را مبذول فرمایند.

نامه به خبرگزاری‌ها

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین و رقابتی‌ترین آزمون‌هایی است که هر سال جهت گزینش داوطلبان برای ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. سازمان سنجش آموزش پزشکی هر سال ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها را بطور منظم به اطلاع داوطلبان می‌رساند و هرگونه تغییر در ظرفیت‌ها را از قبل اعلام می‌کند. اما متاسفانه امسال به‌رغم گفته‌ی رییس محترم سازمان سنجش پزشکی قبل از آغاز ثبت نام مبنی بر عدم تغییر ظرفیت‌ها (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 9 بهمن 1392– کد خبر 92110905888)، شاهد کاهش چشمگیر و بی‌سابقه‌ی ظرفیت‌ها حتی تا 70 درصد در برخی رشته‌ها بودیم. در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت روبروی ساختمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جمع شدند که حاصل آن، وعده‌ی جناب آقای دکتر پورکاظمی مبنی بر افزایش ظرفیت در هشت رشته شد (خبرگزاری ایسنا به تاریخ 11 مرداد 1393– کد خبر 93051104594). حال با گذشت چند روز از انتشار این خبر، ظرفیت‌ها افزایش نیافته است.
امید است تا مسئولان صدای اعتراض ما را بشنوند و برای رفع این مشکل‌ها اقدام‌های لازم را مبذول فرمایند.

آخرین ویرایش. اگه کسی مشکل ویرایشی میبینه لطفا بگه. تو همین پست ویرایش می‌کنم.

مرسی عزیزم من بعدش پستمو ویرایش کردم احتمالا بقیشو ندیدی
نوشتم :... مقابل ساختمان وزات بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی تجمع اعتراضی برپا کردند که ...

mri13

New member
بچه‌ها آخرشو هر چی فکر میکنم جور در نمیاد.عنایتو مبذول میفرمایند ولی اقدامو که مبذول نمیفرمایند! اقدامو انجام میدن. نظر؟

ocean

New member
بچه ها تذکر6 دفترچه ثبت نام مربوط به اسامی دانشگاه های پذیرنده دانشجو اینجور نوشته شده:

دانشگاهها و مراكز اعلام شده ذيل به منزله پذيرش قطعي دانشجو در رشته مربوطه در دانشگاه نمي باشد لذا در صورت عدم اعلام ظرفيت از سوي دانشگاه ها؛ نام دانشگاه در مراحل بعدي حذف خواهد شد. بعبارتي، درصورت هرگونه تغيير در رابطه با دانشگاههاي پذيرنده دانشجو از طريق همين سامانه اطلاع رساني خواهد شد .

گفته شده اطلاع رسانی میشه اما نشده!!!! اینه ک هر بهونه ای خواستن بیارن باید از هر چیزی ک خودشون گفتن با سند علیه خودشون استفاده کرد...

آخرین ویرایش:

*فرناز*

New member

چند تا رشته هم به عنوان مثال پیدا کنید که خود 92 هم کاهش داشته!!
مثلا ژنتیک 10 نفر کم شده بود اون سال به 80 رسید!! اگه چند تا مثال باشه قانع میشن! اونقدرم اطلاعات و یا حوصله ندارن بخوان تو بقیه رشته ها خلاف این حرف رو ثابت کنن!!!
10 نفر یه شیب ملایمه دیگه!

mri13

New member
دل‌آرام دیدم ولی به نظرم اینی که گفتم بهتره! اگه فقط یک نفر دیگه جملتو تایید کنه جمله‌ی تورو میزارم! یه اصلی هست که نامه اداری هرچی کلماتش کمتر و خلاصه‌تر باشه بهتره!

دل آرام

New member
بچه ها تذکر6 دفترچه ثبت نام مربوط به اسامی دانشگاه های پذیرنده دانشجو اینجور نوشته شده:
دانشگاهها و مراكز اعلام شده ذيل به منزله پذيرش قطعي دانشجو در رشته مربوطه در دانشگاه نمي باشد لذا در صورت عدم اعلام ظرفيت از سوي دانشگاه ها؛ نام دانشگاه در مراحل بعدي حذف خواهد شد. بعبارتي، درصورت هرگونه تغيير در رابطه با دانشگاههاي پذيرنده دانشجو از طريق همين سامانه اطلاع رساني خواهد شد .
گفته شده اطلاع رسانی میشه اما نشده!!!! اینه ک هر بهونه ای خواستن بیارن باید از هر چیزی ک خودشون گفتن با سند علیه خودشون استفاده کرد...

توی این متن نوشته عدم اعلام ظرفیت از سوی دانشگاهها
در صورتی که من از منبع موثقی خبر دارم که توی رشته ما خود دانشگاه تهران 7 نفر اعلام پذیرش کرده اما از سوی بازرسای وزات بلاک شده ! :33:

دل آرام

New member
دل‌آرام دیدم ولی به نظرم اینی که گفتم بهتره! اگه فقط یک نفر دیگه جملتو تایید کنه جمله‌ی تورو میزارم! یه اصلی هست که نامه اداری هرچی کلماتش کمتر و خلاصه‌تر باشه بهتره!

مرسی
آخه کلمه جمع شدن دقیق معنای کار ما رو نمیرسونه ! از اون لحاظ گفتم !

mri13

New member
1-در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت روبروی ساختمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جمع شدند
2-در این راستا جمعی از داوطلبان در دو نوبت مقابل ساختمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تجمع اعتراضی برپا کردند

1-برای رفع این مشکل‌ها اقدام‌های لازم را مبذول فرمایند.
2-برای رفع این مشکل‌ها اقدام‌های لازم را انجام دهند.

بچه‌ها انتخاب کنید کدوم بهتره؟

*فرناز*

New member
به نظرتون این جمله اش برای ما هم صدق میکنه!!!

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به این نکته که ظرفیت های دفترچه کنکور همیشه کمتر از ظرفیت نهایی پذیرش است، گفت: این اعداد، خام هستند و میزان پذیرش واقعی بیشتر از این تعداد است.

mri13

New member
من جمله رو درست نفهمیدم ولی ببین اگه به ضررمون هست صدق میکنه!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا