-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elahe01

New member
بچه ها خواهشن این دفعه بیخیال پورکاظمی وضیایی بشید فقط با وزیر صحبت کنید دوستم دستیاریه گفت وزیر کارشونو درست کرده سراسری هم که هممون وزیر رو دیدیم که حمایت کرد پس خواهشن فقط وزیر

دوستان نتیجه حرف زدن ما با دکتر پورکاظمی این شد که برای خوابوندن اعتراضا، وعده ی افزایش ظرفیت دادن
دکتر هاشمی حرفش حرفه
دیگه کسی نیست بزنه زیرش این وسط

lodestar1110

New member
من میتونم حرف بزنم، امروزم که برای گرفتن مجوز رفتیم وزارت کشور و استانداری من رفتم بالا حرف زدم. اگه بچه ها موافق باشن که نماینده بفرستن(من خودم موافق نماینده فرستادن نیستم، به نظرم باید همه با شخص وزیر دیدار داشته باشیم)، خوشحال میشم برم از طرف همه حرف بزنم.
یا علی...

برای مجوز تجمع مقابل وزارت بهداشت؟
چه جالب!
باید مجوز گرفت؟

دل آرام

New member
بچه ها خواهشن این دفعه بیخیال پورکاظمی وضیایی بشید فقط با وزیر صحبت کنید دوستم دستیاریه گفت وزیر کارشونو درست کرده سراسری هم که هممون وزیر رو دیدیم که حمایت کرد پس خواهشن فقط وزیر

قاضی زاده هاشمی
حمایت حمایت

lodestar1110

New member
من تا یکشنبه آینده میرم سمت بهارستان و مجلس
نمیدونم میشه نامه به نماینده ها رو اونجا داد یانه؟
اصلا قسمتی داره که نامه هامون رو بدیم که به دست نماینده ها برسونن؟
اگر نامه ای دارین من میتونم ببرم

mahii

New member
یادم نیست کدوما رو گفتن
ولی آخرش شدیم همون 8 تا رشته ای که قرار بود افزایش بدن ظرفیتاشو اما ندادن
که بعدشم فهمیدیم اینا اکثرا نقطه مشترکشون این بوده که دانشگاه بلوکه شده داشتن
ام ار ای همش یدونه دانشگاه شهید بهشتیه اونم بلوک شده نداره خو

دل آرام

New member
بچه ها
ما درخواست ملاقات با وزیر میدیم به حراست
اگر گفت نیست ! بگید ما تا فردام شده تو اتاق کنفراس منتظرش میمونیم !
فقط فقط وزیر
( آذوقه برای ساعات طولانی همراه خود داشته باشید ! )

abtin13

New member
این دفعه فقط باید شلوغ بازی در بیاریم.اگر قرار بود با بحث منطقی و مدرک و دفترچه و .... کار پیش بره دفعه قبل همه چیز درست میشد.چون دفعه قبل هرچی مدرک بود و نبود رو کردیم برای ضیایی ولی اون زیر بار نرفت. یکی از خانم ها گفته بود جلوی وزارت چادر میزنم.کار خیلی خوبی می کنی شما.اصن هرکی امکانش رو داشت باید همین کارو بکنه.چادر میزنیم جلوی وزارت.چسب بیارین تا باهاش جلوی دهنمون چسب بزنیم.روپوش پزشکی اگه دارین بپوشی بیایین.مقوا به مقدار متنابهی باشه تا شعار هرچی بلدیم بنویسیم.قرار هم نیست حتما مقوای سفید باشه.کارتن هم خوبه.کلا یه کاری بکنید که به چشم بیاییم.حتی اگه وزیر خودش توی ساختمون نباشه(که هست) رییس حراست برای قایله رو جمع کنه میاد بهمون میگه با ضیایی ملاقات کنین ما هم زیر بار نباید بریم.اگه بگه وزیر نیست میگیم مشکل خودته.اونم بالاخره مجبور میشه به وزیر بگه که قضیه این طوریه.بالاخره اونم یه کاری می کنه. اگه خبرگزاری ها بیان که دیگه خیلی عالی میشه. اگه اینا زبون خوش حالیشون نیست ما هم با زبون دیگه ای باهاشون حرف می زنیم
پس کلا شلوغ کاری و توی چشم بودن فراموش نشه.دوستان اگه نظر دیگه ای هم دارن بیان بگن

دل آرام

New member
این دفعه فقط باید شلوغ بازی در بیاریم.اگر قرار بود با بحث منطقی و مدرک و دفترچه و .... کار پیش بره دفعه قبل همه چیز درست میشد.چون دفعه قبل هرچی مدرک بود و نبود رو کردیم برای ضیایی ولی اون زیر بار نرفت. یکی از خانم ها گفته بود جلوی وزارت چادر میزنم.کار خیلی خوبی می کنی شما.اصن هرکی امکانش رو داشت باید همین کارو بکنه.چادر میزنیم جلوی وزارت.چسب بیارین تا باهاش جلوی دهنمون چسب بزنیم.روپوش پزشکی اگه دارین بپوشی بیایین.مقوا به مقدار متنابهی باشه تا شعار هرچی بلدیم بنویسیم.قرار هم نیست حتما مقوای سفید باشه.کارتن هم خوبه.کلا یه کاری بکنید که به چشم بیاییم.حتی اگه وزیر خودش توی ساختمون نباشه(که هست) رییس حراست برای قایله رو جمع کنه میاد بهمون میگه با ضیایی ملاقات کنین ما هم زیر بار نباید بریم.اگه بگه وزیر نیست میگیم مشکل خودته.اونم بالاخره مجبور میشه به وزیر بگه که قضیه این طوریه.بالاخره اونم یه کاری می کنه. اگه خبرگزاری ها بیان که دیگه خیلی عالی میشه. اگه اینا زبون خوش حالیشون نیست ما هم با زبون دیگه ای باهاشون حرف می زنیم
پس کلا شلوغ کاری و توی چشم بودن فراموش نشه.دوستان اگه نظر دیگه ای هم دارن بیان بگن

من گفته بودم چادر بزنیم !
ولی فکر نکنم بابام بزاره ! خخخخخخخ
اگر چادرم خواستین من میارم !

soheil...

New member
برای مجوز تجمع مقابل وزارت بهداشت؟
چه جالب!
باید مجوز گرفت؟
خوب اونجور که آقای امیر(اون آقای وکیله) بهمون راهنمایی داد، گفت بهتره یه درخواست مجوز از وزارت کشور داشته باشین، این کار با اینکه خیلی احتمالش کمه که بهتون مجوز بدن، ولی حداقل مزیتش اینه که از طرف وزارت کشور یه تماس با وزارت بهداشت گرفته میشه که آقا جریان این درخواست تحصن دانشجوا از چه قراره؟؟!!! این یعنی یه پیگیری برای کار ما، از طرف وزارت خونه ای که یه جایگاه نظارتی بر کل وزارت خونه های دیگه داره... این یعنی یه تذکر که ما به این سادگی از حقمون کوتاه نمیایم...حالا...
امروز با خانوم سپیده و اقای حامد و یکی از دوستای خودم رفتیم وزارت کشور، گفتن کار ما نیست، برین استانداری تهران تو میدون آفریقا!!!(منظورشون میدون آرژانتین، بزرگراه آفریقا بود)، رفتیم، منم به نمایندگی از همه شما دوستان عزیز رفتم بالا با دوتا از کارمندای اونجا که مصئول رسیدگی به امور دانشجویان در استانداری و مسئول امور سیاسی استانداری تهران بودن؛حرف زدم، طبق روال اداری خودشون اول قصد داشتن بپیچونن ولی در نهایت با اصرار من و گرفتن امضا و شماره تماس و البته ش ملی 4 تایی بچه ها گفتن تا فردا بهتون خبر می دیم که جریان از چه قرار خواهد شد....
حالا از اون ورم با اون آقا وکیله حرف زدم، نیم ساعت بعد از ما هم، اون رفت یه نامه برای پیگیری به استانداری و بعدشم یه نامه هم برای وزارت بهداشت تحویل داد، البته اون منظورش همون قضیه تراز بندی ها بود، و در نهایت بهم زنگ زد ه من تا آخر باهاتون هستم....برید جلو....

حالا هم یه درخواست از بچه ها دارم...

آخرین ویرایش:

elahe01

New member

اگه گفتن وزیر نیست و اینا
میگیم میشینیم همین جا شعار میدیم تا برگرده :|

abtin13

New member
من گفته بودم چادر بزنیم !
ولی فکر نکنم بابام بزاره ! خخخخخخخ
اگر چادرم خواستین من میارم !

شما چادر بیار ما خودمون استفاده می کنیم. هرکس هر چیزی به ذهنش میرسه بگه تا بررسی کنیم.
دیگه زدیم به سیم آخر.:j58r36j3gcr4suxymup آب که از سر گذشت چه یه وجب چه ده وجب

elahe01

New member
من تا یکشنبه آینده میرم سمت بهارستان و مجلس
نمیدونم میشه نامه به نماینده ها رو اونجا داد یانه؟
اصلا قسمتی داره که نامه هامون رو بدیم که به دست نماینده ها برسونن؟
اگر نامه ای دارین من میتونم ببرم

بله یه جا هست که مخصوص ارتباط مردمیه
از اونجا میتونین به دستشون برسونین نامه و ... رو

soheil...

New member
بچه ها اگه دوستایی باشن که فردا براشون مقدور باشه تشریف بیارن بریم مجلس(فردا ملاقات مردمی نماینده ها با مردمه، طبق روال عادی دوشنبه ها)، بتونیم با دو سه نفر از نماینده ها دیدار داشته باشیم، حداقل خوبیش اینه که دیگه راهی نمی مونه که ما امتحان نکرده باشیم، از دوستای تهرانی خواهش می کنم اگه براتون مقدوره تشریف بیارین، هیچ نماینده ای دیدار با 20-15 دانشجو که با هم یه جا نشستن تو چشمن و همشونم یه چیزو می خوان رو رد نمی کنه.... فک کنم با توجه به اینکه فردا دومین روز کاری مجلس بعد از دور اولیه تعطیلات تابستانیه، اکثر نماینده ها باشن تو مجلس.... پس بیاید و همت کنیم شاید درنهایت از همین راه نتیجه گرفتیم.
با اجازتون شماره مو میذارم که بچه ها یا علی رو بگین با هم هماهنگ باشیم؛ 09394960942
مرسی.
یا علی...

*فرناز*

New member
دوستان عزیز به نظر من انتخاب نماینده باید روز تجمع باشه!! چون اون روز هرکس مشخص میشه تا چه حد قدرت صحبت تو جمع داره
نمایندگان سابق نرن بهتره. این بار نوبت رو به دوستان دیگه بدیم.
در کل آرامش مهمه. نمیشه یهو پرید گفت چرا با زندگیمون بازی کردید. هر کس عصبانی هستش نره بهتره
از بین بچه ها انتخاب بشه!! مادر و پدر و غیره تو جریانای خبر اینا نیستن میرن احساسی میگن بجمون یه سال درس خونده خسته شده!! اونا هم میگن تو مادری اینو نگی چی بگی آخه!!!یه سال دیکه بخونن حتما یک یمشن. مادر بنده خدا هم قبول میکنه
بعدشم آقایون اونجا وقت نمیذارن که شما بری دونه دونه رشته ها آمار کاهش بدی!!! یعنی خمیازه میکشن رسما! پس این ذهنیت رو نداشته باشید که هرکی نماینده شد باید بره آمار دقیق بده. فقط باید کاهش همه رشته ها رو مطرح کنه!
کمش 60 تا رشته داریم نمیشه که دون هدونه توصیفش کرد
اینا نظرات من بود نظر همه دوستان محترمه

mahii

New member
سلام.بچهها منم موافقم ک اقای سهیل و اونایی که دفه قبل خوب حرف زدن نماینده یا سخنگو شن....
با شلوغکاریم مخالم.....نرید یکاری دست همه بدید خدا نکرده........
نظر من اینا بودن:riz304:

y_kh

New member
سلام بچه ها اسم منم بنویسید ولی خداییش دیگه همه بیاین نه مـل دفعه قبل اون تعداد کم !منم مرخصی گرفتم برا چهارشنبه اونجام تا ظرفیتم برنگرده همونجا چادر میزنیم همه باهم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا