-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
بچه هایی ک فیس بوک عضوین لطفا برین به لینکایی ک المیرا جون گذاشتن، توجیهشون کنید

mahii

New member
امروز نی نی دختر خالم ب دنیا اومد ، الان خونه ی ما هستن تا چند روز ک دیگه ک حالش خوب بشه

امروز ک شیرینی خریده بودیم، گفتم خدا کی میشه شیرینی قبولی منم همه بخورن:thumbsupsmileyanim:
ببین رجو خوب شد ماه رمضون بود اون موقع نتونستیم شیرینی بدیم.بعد دیدن کارنامه رو میگم.....فکرشو کن اول شیرینی بدی بعد بفهمی.........:25r30wi::wacsmiley:
ایشالله ک انیه ک تو میگی البته واسه همه بچههای این جمع.فقط کافیه خدا اراده کنه بقیش کشکن و دوغ خخخخخ

دل آرام

New member
بچه ها یه چیزی
آخه یه دونه بنر اصلی داشته باشیم که یه عده اون جلو نگهش دارن
یکسری هم پلاکاردای کوچولو تو دستشون باشه

مگه چند نفریم آخه که هی بنر گنده گنده سفارش میدیم ! بهمون میخندنااااااااا

mri13

New member
اگه کاهش ظرفیتارو با اون متن بزنیم رو بنر یه وانت هم باید کرایه کنیم! طومار مگه میخوایم بنویسیم! دفعه پیش یکی از دوستانی که گوشه بنر گرفته بود منو صدا زد جاش وایسم خودش رفت دستشویی! تو اون نیم ساعتی که نبود من کلی خجالت کشیدم (آخه پشت یه بنر 2 متری همش 2 نفر آدم وایساده بود!) حالا شما میخواید 10 متر بنر سفارش بدید حداقل باید 3000 نفر آدم پشتش باشن! همون بنر هفته پیش خوب بود

آخرین ویرایش:

Rainy Lady

New member
بچه ها این متنا ک میگید برای بنر خیلی زیاده.کوتاهش کنین که هرکی میبینه بتونه تو یه نگاه کوچیک بفهمه به چی اعتراض داریم

mri13

New member
تازه همون بنر هفته پیشو با کلی رشادتو شجاعت باز نگه داشتیم هی پلیس و حراست تهدید میکرد حالا شما فکر کن با یه بنر 10 متری بریم همونجا اعداممون میکنن!

ROJO

New member
Mri خجالتو اون ک بنر نیگه داشته نباید بکشه، وقتی مسئولین وزارت هستن ما چرا خجالت بکشیم :|

محتوای بنر قبلی چی بوده اگه مناسبه همونو میبریم

abtin13

New member
پس اگه موافق هستید با این کار که کاهش ظرفیت اون 30 رشته هم بنویسیم رو بنر پس بگید تا دوستی که قراره زحمت بنر رو بکشه زحمت این رو هم بکشه

یه بنر که قبلا بود یکی هم همون نامه که نوشته شد.دیگه بیشتر از این خرج اضافیه.اون کاهش ظرفیت ها رو من میگم هر 2-3 رشته رو(هم جا بشه هم دیده بشه) روی مقوا بنویسیم.هرکس یکیشو نگه داره

mri13

New member
نوشته بود بدلیل عدم اطلاع رسانی و کاهش شدید ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت خواهان بازگشت ظرفیت‌ها به سال 92 هستیم.
تازه هرکی رد میشد 3 ساعت بنرو نگاه میکرد آخرش میپرسید برای چی اینجا جمع شدید!

abtin13

New member
نوشته بود بدلیل عدم اطلاع رسانی و کاهش شدید ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت خواهان بازگشت ظرفیت‌ها به سال 92 هستیم.

آره بابا.جماعت اسکلن.به 3 تاشون من خودم جریان رو توضیح دادم آخرشم یه نفر یه حرف +21 خطاب به مسئولین گفت که جای تامل داشت:smiliess (11):
مگه توام اونروز بودی؟کدوم یکی؟

ROJO

New member

اون هر کیا اصن مهم نیست بفهمن نفهمن
ما اعتراضمون ب یکی دیگس ک اون خوب میفهمه ;)

mri13

New member
تیشرت زرشکی پوشیده بودم عینکم زده بودم! با یه پسر دیگه هم که عینک زده بود دوست شده بودم همش با هم بودیم! تو کدوم بودی؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا