-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Rasti

New member
بچه یسری ها واقعا بی اطلاع اند از تجمع!!!!! من تو وبلاگ فیزیک پزشکی اطلاع رسانی کردم ، همه میگفتن واقعا ؟ کی؟ جای جر و بحث فقط اطلاع رسانی کنید؟:auizz3ffy9vla57584x

mri13

New member
من از همون اولش هم با نظرات abtin موافق بودم.به قول تو یک مشت جماعت معترض در خانه که فقط غر میزنن و کاری هم نمیکنن. امیدوارم اینبار بیان و تجمع نتیجه بده

ROJO

New member
بچه یسری ها واقعا بی اطلاع اند از تجمع!!!!! من تو وبلاگ فیزیک پزشکی اطلاع رسانی کردم ، همه میگفتن واقعا ؟ کی؟ جای جر و بحث فقط اطلاع رسانی کنید؟:auizz3ffy9vla57584x

خب ما ازین وبلاگا و گروپا بی اطلاعیم، هر کس جایی سراغ داره بره بگه، مخصوصا بچه های تهرانی میتونن تو اموزشگاهای کنکوور بگن

دمتونم گرم:sarma:

ROJO

New member
دوستم شوخی میکنه میگه شبم اونجا بمون ب نشونه ی اعتراض شمع روشن کن :whistle:

sorrowsmiley2.gif

Azin E

New member
رجو یا یکی از بچه های فعال میشه ایمیلتونو به من بدید.میخوام یه فایل براتون بفرستم

elmira1365

New member
پلیییییییییییییییییییییییییییییییییییز دوستان بیاید توی گروه های علوم پزشکی که ادد لیست زیادی داره اطلاع رسانی کنیم
فقط هم لینک رو نذاریم ؛ مثل بحث هایی که همین جا داریم توی اون گروه ها هم راه بندازیم بلکه تعداد بیشتری متوجه بشند
من لینک ها رو که پیدا میکنم میذارم اینجا

mahii

New member
خداوندا ......
ماراببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود....:riz304:
تو که اسمانی را می گریانی تا گلی را بخندانی.....
عزیزان ما را بخندان بی انکه کسی را بگریانی........
واقعا ارزو دارم اخرش لبخندونتونو ببینم:riz304:

mahii

New member
خداوندا ......
ماراببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود....:riz304:
تو که اسمانی را می گریانی تا گلی را بخندانی.....
عزیزان ما را بخندان بی انکه کسی را بگریانی........
واقعا ارزو دارم اخرش لبخندونتونو ببینم:riz304:

ROJO

New member
امروز نی نی دختر خالم ب دنیا اومد ، الان خونه ی ما هستن تا چند روز ک دیگه ک حالش خوب بشه

امروز ک شیرینی خریده بودیم، گفتم خدا کی میشه شیرینی قبولی منم همه بخورن:thumbsupsmileyanim:

abtin13

New member
بجه ها یه پیشنهاد
ما باید هر کار میتونیم کنیم که اعتراضاتمون بیشتر تو چشم بیاد تااونها بیشتر بترسن
من الان یه دور دیگه دفترجه رو چک کردم حدود 25 تا 30 رشته هست از این 60 رشته که کاهش چشمگیری داشتن، بقیه کاهش زیادی نداشتن در حد 4تا5 تا بوده یا اینکه اصلا نه اعتراضی دیده شده از اون گروه نه حرکتی نه چیز دیگه ای
گفتم اگر بیایم این 30 تا رشته رو هم روی بنر چاپ کنیم و ظرفیت های سال 92 و 93 رو جدول بندی کنیم و بنویسیم روی بنر بازتاب بیشتری داره.اینجوری کاهش ظرفیت ها بیشتر تو چشم میاد ، مخصوصا در مقابل خبرگذاری ها و اینکه مجبور میشن پاسخگو باشن
بازم نظر با جمع هست ، پیشنهادی بود که به ذهنم رسید
ولی اگه دوستان موافق بودن ،شماره کارت دوستی که قراره زحمتش رو بکشه اعلام میکنیم که دوستان هزینه رو برای ایشون واریز کنند

شماره کارت نمی خواد همونجا حساب می کنیم.

امروز نی نی دختر خالم ب دنیا اومد ، الان خونه ی ما هستن تا چند روز ک دیگه ک حالش خوب بشه

امروز ک شیرینی خریده بودیم، گفتم خدا کی میشه شیرینی قبولی منم همه بخورن:thumbsupsmileyanim:

آخی عزیزم مبارکه... ایشالله پاقدم نی نی هم که شده قبول میشی امیدوارباش.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا