-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahii

New member
کاش منم میتونسم بیام :( اصن شرایط تهران اومدنم جور نیست :13::14::j58r36j3gcr4suxymup
خو دوست نماینده اشنا یکیو بفرست.منم مثه توهم ولی باورکن خیلی تلاش میکنم دوستامو بازم بفرستم.....
تازه بچهها اگه من ایشالله اومدم با بابام میام اگه هرکی با دوستو رفیقش بیاد میدونین چقد میشن؟خصوصا تهرانیا چننفر دوستاشون بیان خوبترهها

ROJO

New member
بچه ها فعلا شیش تاااا

خیلی کمه، خیلی

کجایید پس:dadad4:

بچه های تهرانی دلتون میاد ما رو تنها بذارید تو شهرتون، بیاین دیگه شما هم

باید زیاد باشیم ، خیلی زیاد:auizz3ffy9vla57584x

ROJO

New member
Screenshot_2014-08-06-19-59-46.jpg

in unity there is strength

:28:

saeid3

New member
بچه ها فعلا شیش تاااا

خیلی کمه، خیلی

کجایید پس:dadad4:

بچه های تهرانی دلتون میاد ما رو تنها بذارید تو شهرتون، بیاین دیگه شما هم

باید زیاد باشیم ، خیلی زیاد:auizz3ffy9vla57584x

میشه شما یه متن واسه شرکت در اعتراض بنویسین و تو همه انجمن ها پخشش کنید بنویسین از هر رشته فقط یک نفر به نمایندگی از بقیه بیاد .با برنامه پیش بریم شک نکنیداز 50 نفر بیشتر میشیم

ROJO

New member
میشه شما یه متن واسه شرکت در اعتراض بنویسین و تو همه انجمن ها پخشش کنید بنویسین از هر رشته فقط یک نفر به نمایندگی از بقیه بیاد .با برنامه پیش بریم شک نکنیداز 50 نفر بیشتر میشیم

سلام دوستان، قراره 22 مرداد ی تجمع دیگه داشته باشیم،شاید اخرین تجمع،

هر کس حس میکنه لیاقتش بیشتر از جایگاه الانشه ...

هر کس فکر میکنه حقش این وسط ضایع شده ...

خودش یا دوستش

چهارشنبه منتظرشیم، ک نیاد اول بخودش ظلم کرده، بعد به جماعتی ک دلشونو به حضور گرم افراد بیشتری خوش کردن:riz304:

بعضی رشته ها هیچ نماینده ای ندارند :) شما نمیخوای نماینده ی رشتت باشی?!:applause:

http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

Screenshot_2014-08-06-20-34-49.jpg

اینو میذارم:riz304:

ROJO

New member
فعلا برنامه شنبه رو بریزین.برنامه چهارشنبه هم همون روز مشخص میشه

برای شنبه با اقای سهیل تو اون یکی تاپیک هماهنگ کنید

چون تایم زیادی تا 4شنبه داریم میخوام تعداد بیشتری ب نسبت اونایی ک تا حالا اومدن، جمع شن

mri13

New member
سومین باره که دارم این قصه‌رو میبینم. اولش یکی میگه بچه‌ها کجایید باید خودمون حقمونو بگیریم.بعدش چند نفر میگن ما هستیم.بعدش چند نفر میگن پس تهرانیا کجا هستند؟بعدش چند نفر دیگه میگن شهرستانیا باید هر جور شده بیان. بعدش یکی میگه 3 نفرو میفرستم(البته این مربوط به قصه‌ی دوم و سوم میشه). بعدش میگن با دوستامون بیایم بهتره سیاهی لشگر بیاریم. بعدش چند نفر آرزوی موفقیت میکنن و میگن تو رو خدا همه رشته‌ها رو بگید و میگن که چه غصه‌ی عمیقی دارن از اینکه نمیتونن بیان (البته دمشون گرم که حداقل دعامون میکنن و وقتی نمیتونن بیان میگن نمیایم). بعدش همیشه چند نفر هستند که میگن تمام سعیشونو میکنن که بیان ولی متاسفانه نمیدونم چرا هیچ وقت موفق نمیشن. فقط ایندفعه چند تا فرق با دفعه گذشته داره. دفعه پیش خدا نفر ابراز آمادگی کردن که در نهایت 30 نفر اومدن ایندفعه‌رو نمیدونم چند نفر گفتن میایم. همون جمعیت اندکمون هم بین شنبه و 4 شنبه تقسیم میشه که دیگه فکر نکنم ازمون چیزی بمونه. چند تا آی‌دی هستند که وقتی میگن میایم واقعا میان و حرفشون حرفه و هممون میدونیم کیا هستن. بعد تجمع هم چند نفر میان میگن بچه‌ها کجایید ما باید متحد باشیم چرا نمیاین. بعد یه روم درست میشه تجمع حضوری شنبه 25 مرداد! منم همین پستو تو اون روم کپی پیست میکنم چون میدونم قصه‌ی چهارم هم به همین صورته.
به نظر من یه روم درست کنید و یک تجمع برای دو هفته دیگه بزارید و تا اون موقع به هر طریقی که شده اطلاع‌رسانی کنید.نترسید دیر نمیشه.ما هر وقت حداقل یه جمعیت 100 نفره درست کنیم نتیجه بهتری میگیریم تا چندتا تجمع 20 30 نفره.الکی هم اون بنده‌خداهایی که میگن میایم و واقعا هم میان رو اذیت نکنید. یه روم درست کنید و بگید آخرین فرصت 25 مرداد و تا اون موقع اطلاع‌رسانی کنید تا همه جمع بشن و انرژیتونو با این تجمع‌ها هدر ندید.25 مرداد هر چند نفر که بیان بیشترین تعدادی هست که میتونیم جمع کنیم و دیگه بیشتر از اون محاله. این نظر منه.

آخرین ویرایش:

abtin13

New member
برای شنبه با اقای سهیل تو اون یکی تاپیک هماهنگ کنید

چون تایم زیادی تا 4شنبه داریم میخوام تعداد بیشتری ب نسبت اونایی ک تا حالا اومدن، جمع شن

این که نشد.یه عده شنبه یه عده چهارشنبه.شهرستانی چه گناهی کرده که هی باید بره و بیاد.تهرانی ها هم که خدا رو شکر خبری ازشون نیست.الان ما شنبه برای چی بریم؟شما اطلاع رسانی می کنی واسه چهارشنبه دیگه هیچ کسی نمی دونه که شنبه هم برنامه هست. بعد ما هلک و هلک از شهرستان راه می افتیم شنبه میرسیم تهران می بینیم که بله 15 نفر جمع شدن بعد تازه انتظارم دارین چهارشنبه هم دوباره بیاییم. بعد میام میگم این چه وضعیه کم مونده قصاص کنن منو.این که نشد.برو اون تاپیک واسه شنبه بیا این تاپیک واسه چهارشنبه.بعدشم میگن تو چرا نمیایی بچه ها میخوان دوباره تجمع کنن.
حالا دوباره یه عده نیان اینجا شاخ بشن واسم یا برام تاسف بخورن.این دفعه دیگه حسابی از خجالتش درمیام.اعصاب نذاشتین واسه آدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

ROJO

New member
Mri13 عزیز لطفا جو رو مسموم نکنید، این ی تاپیک برای روز چهارشنبس

چون خودم این تاریخ فقط میتونم باشم ،خودخواه هم نیستم ک بگم حالا ک خودم هستم بقیه هم باشن، خواهش کردم از همه و الان ی هفته مونده تا اون تاریخ

بعدشم اونایی ک همیشه بودن، رو همه نمیدونیم چطور تشکر کنیم و حالا داریم میایم ک کنارشون باشیم، گناهه?

اونایی ک الان میگن میایم و نمیان رو با همه ی بچه های خوب شهرستانی ک اراده کردن ایندفعه باشن، جمع نبندید
:riz304:

ROJO

New member
این که نشد.یه عده شنبه یه عده چهارشنبه.شهرستانی چه گناهی کرده که هی باید بره و بیاد.تهرانی ها هم که خدا رو شکر خبری ازشون نیست.الان ما شنبه برای چی بریم؟شما اطلاع رسانی می کنی واسه چهارشنبه دیگه هیچ کسی نمی دونه که شنبه هم برنامه هست. بعد ما هلک و هلک از شهرستان راه می افتیم شنبه میرسیم تهران می بینیم که بله 15 نفر جمع شدن بعد تازه انتظارم دارین چهارشنبه هم دوباره بیاییم. بعد میام میگم این چه وضعیه کم مونده قصاص کنن منو.این که نشد.برو اون تاپیک واسه شنبه بیا این تاپیک واسه چهارشنبه.بعدشم میگن تو چرا نمیایی بچه ها میخوان دوباره تجمع کنن.
حالا دوباره یه عده نیان اینجا شاخ بشن واسم یا برام تاسف بخورن.این دفعه دیگه حسابی از خجالتش درمیام.اعصاب نذاشتین واسه آدم

شاخ نمیشه کسی واست ، من خودم شاخ میشکونم بیینم کی میخواد شاخ شه!:smiliess (4):

نگفتیم یکی شنبه یکی چهارشنبه حرف چرا سنتز میکنید، گفتیم همه چهارشنبه
شنبه هم میتونیم براش بحث و تصمیم گیری کنیم

saeid3

New member
خواهشا دو دستگی نباشه .همگی یه هدف داریم وقتی کشمکش بینمون هست به هیج جایی نمیرسیم.. یه نفر که تند صحبت کنه به راحتی جمع از هم میپاشه

abtin13

New member
شاخ نمیشه کسی واست ، من خودم شاخ میشکونم بیینم کی میخواد شاخ شه!:smiliess (4):

نگفتیم یکی شنبه یکی چهارشنبه حرف چرا سنتز میکنید، گفتیم همه چهارشنبه
شنبه هم میتونیم براش بحث و تصمیم گیری کنیم

شما لطف داری. ولی شما خودت میگی شنبه بره با سهیل اون یکی تاپیک هماهنگ کنه این تاپیک واسه چهارشنبه است.بعد یکی دیگه به من میگه پایه ای واسه شنبه بریم تجمع؟
من با اطلاعاتی که از صحبتها بقیه کسب می کنم دارم حرف می زنم وگرنه منو چه به سنتز.من همون رشته خودم قبول شم کلامو میندازم هوا

ROJO

New member
اگر به انتخاب فقط یک روزه چهارشنبه! اگر هر دو روز میتونین بیاین چ بهتر

ولی بازم میگم اگه ی روز تنها گزینس اون چهارشنبه باشه

شنبه اگه اونایی ک تهرانن و میتونن هر دو روز بیان لازم نیست جاهای خیلی خاصی مثل مجلس برن چون بقول خودتون تعداد کم رو چ ب چنین جاهایی

ولی
میتونن ی تجمع کوچیک چند ساعته جلو وزارت داشته باشن ک اونا بفهمن ما هنوز تو صحنه ایم، بعد روز چهارشنبه همه میریم!

نظرتون چیه?

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا